♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
25. apr 2010

dobru chuť k obedu,mne sa už dokončieva živánska na tepši a polievka už davno fonito . dnes od rana varim a brucho netvrdne ani raz. a ked ležím tak tvrdne 😅 . včera som mala kus bobky,maly cely den skoro vobec nekopal,ale zato v noci mi to vynahradil

marija
25. apr 2010

Ja mam nejaku inu znacku ale tiez som s nou velmi spokojna len tomusim pohladat, teda krabicku 😀

zica1
25. apr 2010

Ahoj kocky, neviete mi poradit ohladne tej deky na leto pre mimi? Aku je dobre kupit a kde? Popripade hodte prosim nejaky link 😉

michaela80
25. apr 2010

zica ja som na leto vzala iba toto:
http://www.amazon.co.uk/Izziwotnot-Cellular-Bla...

zica1
25. apr 2010

miska- peknucke 😵 , len to uz je trosku od ruky teraz ked je objednane 🙂 skor nejaky link na slovensku stranku 🙂

zica1
25. apr 2010

Aj vam tvrdne tak brusko ako mne? Bola som v piatok koli tomu u dokiho, len ma pozrel zo spodu, pomackal brucho, povedal, ze je vsetko ok a predpisal mi magnex 3x1 a vraj ked sa to ukludni tak 2x1 do konca tehu 😖 strasne mi zacalo tvrdnut brusko, hadam to nemoze nejako malemu ublizit ☹

denisocka
25. apr 2010

Misi prvy link je len deka?aky material?nevidim z mobilu
zica ,odkedy berem magneB6 3X2TBL.a tvrdne tak asi kazdy 3.den par krat do dna.dnes npr.vobec

michaela80
25. apr 2010

zica tvrdne mi ...a tiez beriem 3x denne...tvrdne mi ked sa zohynam, ked mi treba na malu,pri sexe 😀 😀 😀 😀
deni je to len deka a je to take ako keby strikovane...v Anglicku sa to velmi pouziva a je to super na leto...

denisocka
25. apr 2010

jaj bože,presne toto zhanam .... nevzala si ich viac? 😔

denisocka
25. apr 2010
michaela80
25. apr 2010

nieeeee.a postovne tam bolo zabijacke...

bihan
25. apr 2010

Aby som uzavrela tú tému o ortopedických nohavičkách a preventívnom balení.. keď je niekto presvedčený, že je to účinné, nech sa páči, ale dnes to už nepatrí ani medzi všeobecné odporúčania v slovenskej pediatrii a keď s nejaká mamina rozhodne nebaliť, rozhodne za to nemusí mať ani jedinú výčitku a označovať ju za lenivú, pohodlnú a neviem čo ešte je naozaj smiešne.

Deni, chceš to mrknúť niekde na ebayi?

denisocka
25. apr 2010

a tato ich ma ovela lacnejšie http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=123180

bihan
25. apr 2010

cena aj s poštou je do 6 libier

denisocka
25. apr 2010

to je ta deka???

bihan
25. apr 2010

hej.. rovnaký rozmer, rovnaké dierky...

denisocka
25. apr 2010

ozvi sa mi na skype,ked to ide .

bihan
25. apr 2010

akurát som ti písala.. zase tomu hrabe 😝

denisocka
25. apr 2010

doritiny.... tie čo som dala ja - 2ks su tie dierky take krajšie,menšie ...

biba12
25. apr 2010

Ja ma odsavacku na vysavac a este jednu taku obycko, ktora je na jednorazove nadstavce a v noci vzdy posluzila. Kupila som ju v lekarni. Nasla som na nu doporucenie od jednej pediatricky a este ju doporucuju alergologovia, ze je pre deticky setrnejsia. Otrivin sa vola.

biba12
25. apr 2010

Miska to je super do autosedacky!

bihan
25. apr 2010

tak som sa navnadila s bambusom a objednala som kočkám dve takéto bambusové osušky 😵

denisocka
25. apr 2010

Jaj paradne osusky,co vysli?inac kukam ze ta miskina izzivotnot deka je tak husto hackovana.misi,uz to mas doma? Ja asi pojdem na zmrzku,na otocku autom

zica1
25. apr 2010

Dakujem kocky.Aj tie bambusove deky na mmb vyzeraju celkom fajn 🙂

lucy1990
25. apr 2010

Deni, diky za radu, tak teda budem pozerat vysavacovu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre