♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

michaela80
25. apr 2010

deni je uz na ceste...ale posielaju to roayl mailom tak to chvilu potrva...
deni no moja je fajnova a postovne som si vsimla az ked som to zaplatila 15 eciek

denisocka
25. apr 2010

Misi nechapem,co ta stalo 15eciek?

Baby,nebolia vas prsia?

bihan
25. apr 2010

Deni, 11libier za ks, na Slovensku stoja skoro 15€ bez pošty 🙂
Prsia boleli a už nebolia.. teda dlhšie už nepozorujem nejaké problémy.

denisocka
25. apr 2010

Bo mna od zaciatku neboleli az teraz nejake 2tyz zacali tak po bokoch,aj su vacsie,ax jaj.najhorsie budu prve tyzdne po porode

michaela80
25. apr 2010

no deni postovne za tu decku a to sa ukazalo az po zaplateni...
lebo ked som to hadzala do kosika tak cena za postovne bolo 1,95 libry a zrazu bum 15 eciek...

nanula1108
25. apr 2010

ahojte babulky, potrebujem radu, hrozne ma zacali boliet klby, kostrc a krize.nemate s tym skusenosti? poradte nejake cviky, alebo hocico! tiez mi trpnu ruky, ale iba zo spodnej casti - malicek s prstennikom ku ramenu, a od klbov stehna, a je jedno ci lezim alebo stojim alebo sedim, tie stehna mi trnu.

kvietok121
25. apr 2010

ahojte ja skusenosti nemam takze ti moc neporadim

denisocka
25. apr 2010

Misi,to za 1deku 15eciek? A ty si to vzala?ax ja. Na mmb je krasna Popoliny za 4e ale slaboruzova

bihan
25. apr 2010

Na kríže odporúčam cviky na fitlopte, už len obyčajné hopkanie krásne posilňuje chrbtové svalstvo a potom neskôr môžeš trošku zmäkčovať hrádzu 🙂 Zvyšok veľmi nepomôžem.

kvietok121
25. apr 2010

chcem sa spytat kde ste kupovali kočiar???

michaela80
25. apr 2010

no ono tam bola napisane 1,95 a ked som to zaplatila tak som infarktove stavy chytala ked tam hodilo postovne...a uz sa s tym nic nedalo robit...

denisocka
25. apr 2010

to ti predtým neukazalo sumu,ked si platlila,mna by asi šlak trafil .

ja som dnes odbehla na tu zmrzku a pred zmrkou som zistila,že mi v penaženke chýba cez 15 ečiek. skoro infart,viem že som v piatok platila v hypernove 50tkou a akolo 18ečiek bol vydavok a proste papierove 15€ nikde . muž na mna,že sm ich asi niedke predrbala alebo zabudla u pultu,tak som dostala take nervy,lebo viem že som ich brala od pokladne a viem,že som už v nijakom obchode nebola od piatku. tak som bola taka nasrata kupiť zmrzku a v tome šte moj otec volal,že chce Marsky dlhe, tak nazad -dlhe nemali . a on mi vola,že nevadi,aj kratke,tak som ešte väčšie nervy dostala za take nič 2,30€ 😔 ----- a v tých nervoch jak som išla s tými cigaretami,tak som otvorila cudzie auto miesto našeho a v predu sedel taky dedo,kuka na mna a ja na neho že " to čo to??? " a potom -joj, pardon dedko,to nieje naše auto 😅 no hamba,sranda,a nervy z cigariet ma tak vytočili,že som sa doma ešte 30 min ukludnovala . a ked som sa ukludnila,napadlo ma,že moja penaženka ma ešte extra priestor na papierove peniaze , ktorý nepoužívam.a tam tie 15e boli 🙄

bihan
25. apr 2010

Deni, už kuš s tými dekami 😝 Popolinku nájdeš napr. aj tu http://www.latkovky.sk/produkt-detail/deka-hack...
ale úplne naj v tejto kategórii je merino-vlnená od Disany.. ale to je trošku iná cenová kategória 🙂

Kvietok, ja na Nemeckej stránke 🙂

nanula1108
25. apr 2010

diky, skusim aspon tu fitloptu

denisocka
25. apr 2010

mna teraz napadlo bih, o týžden tu je bratranec čo je v UK,dohodnem či možem nejake veci ešte k nim objednať a aj tie dečky by som obj. k nim do uk kde je free poštovne 😀 .pridu zas 3.7. domov

michaela80
25. apr 2010

no takze ja som sa postavila na vahu a zistila som ze mam o kilo a pol menej ako pred tyzdnom... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a to je vecer cize som aj fajne napapkana...nechapem...zajtra velku radost zo mna v poradni nebudu mat..

michaela80
25. apr 2010

moje brusko teraz vecer uz v pyzamku...

ikulka
25. apr 2010

ahojky aku ste mali nedelu? my sme sa zas vybláznili u našich na dvore tak bolo super
čo sa týka kupania ja som kupala a kupem každý den a to má 3a pol roka dokonca chodí spať stáel v rovnaký čas...aj sami smeju čo ju kupem taku velku každý den ale mne to sama dr. schválila, že ved to dieťa má rovnaku pokožku ako my, teiž sa spotía pod tak prečo ju neumyť. ved ju nemágam každý dne hodinu vo vani ale asprchovať a je to ....a aj o tom čase spania stáel do mna vrtaju že nech ju nechám dakedy dlhšie hlavne v lete, ale ja som presvedčená že dieťa má mať režim a hotovo....a nateiram od narodenia sudocrrmom a nedám nan dopustiť. je aj na rozne ranky poranenia a pod.....

michaela80
25. apr 2010

ikulka i my sme tak mali rezim no vydrzalo to tak do tych 6-7 ..ked nastupil do skolysa to akosi pokazilo...pre deti si myslim ze je velmi dobre takyto rezim... 😀 😀 😀 ze vedia co kedy ako bude nasledovat a preto velmi nezjednavaju..

ikulka
25. apr 2010

no ved ani ja neviem ako dlho nám to vydrží...ale tiež si myslím, že je to dobre...presne ako píšeš deti potom enej vymýšlaju

halintoa
25. apr 2010

Ahoj kočky,
ďakujem za odpovede :o). Ako pozerám, už spinkáte 🙂 . Ja zajtra asi skočím k dokyne, lebo ma bolí už 4-tý deň to podbruško (také ťahy, ale aj pichanie), neviem, či je to naťahovanie maternice alebo niečoho iného, alebo čo, lebo doteraz som to necítila, tak neviem, ako to mám cítiť. Takže netuším, či treba panikáriť, alebo nie 😀 . No a po obede som objednaná k zubárovi 🙄 ... To bude krásny deň.
Dobrú nôcku všetkým 🙂 .

denisocka
26. apr 2010

hali,ja som spozorovala, že ma take bolesti a pichanie navštevuju každy 1-2 mes, je to par dni že sa mi to tam roztiahne a zas je klud . ale ked tak chod sa ukazať

marija
26. apr 2010

Dobre ranko kocky co nove?

Hali drzim palce nech tonieje nic vazne a nech aj zubara v pohode prezijes 😉

Dnes ucim dve hodiny, potom si asi pojdem zacvicit. Zajtra idem s malou k homeopatke.... kde zlyhala komercna medicina, siaham po alternativnych moznostiach 😖 a v stredu idem na 3D!!!! Dufam, ze nasa potvorka sa tentokrat predvedie v celej svojej krase 😉

lenadka
26. apr 2010

caute

hali drzim palce nech to nic nie je 😉

ja malu tiez denne sprchujem, ved to lieta ako sarkan cely den a vecer uz teda ja nozicky smrdkaju a aj ine casti telicka co si neviem predstavit ako by bolo keby ju neumyjem 2 dni, obcas to sprchovanie vynechame ked bola napr. cely den dnu a nelietala, ale to aspon ritku umyjeme vecer bidetkou...alebo ak sme niekde boli dlho a ona zaspi v aute-to je tak 1-2x v roku /lebo tiez sa snazim aby chodila spat v rovnaky cas vecer/ alebo ked ideme na plavaren a po nej s osprchujeme tam, tak ju vecer zas necvachcem aby sa mi nerozpadla proste patri to k vecernemu ritualu, mne by sa asi bez sprchy tiez zle zaspavalo 🙄 ...vcera se ju chuda ustvali, boli sme u nasich tam sa ulietala, a potom cestvat domov uz v aute driemala a este sme isli o 16-tej opekat a tam sa dorazila co behala s bratrancom a sesterkou po kriacinach..vecer sa pred dvermi vyzula a vyzliekla s teplakov s ktorych som na etapy vyprasovala blato 😀 ...rovno sipka do vane a co inokedy vo vani vydrzi sa hrat teraz nas volala umyt vlasky lebo uz chce ist spat 😀 takze si ten rezim celkom drzi a o 20-tej uz sama liezla do postele 😀

evitkamalicka
26. apr 2010

dobre ranecko

lenadka
26. apr 2010

male v brusku inak kopka o 106 aj teraz niekedy mam pocit ze tam ma disku, lebo take pravidelne rytmicke kopkanie ako napr. teraz momentalne 😀 a predvcerom ma tak vyrazne kopala do jedneho boku, ze som jej cez kozu nozicku chytala, raz sa mi to tak dobre podarilo az som ostala na vetvy, ze som drzala tu drobotinku medzi prstami, pritom to boli mozno 2-3 sekundy 😀

didulka85
26. apr 2010

Dobre ranko!
Cely vikend som tu nebola, ale nechce sa mi toho tolko citat.
Boli sme v sobotu donakupovat vecicky pre malu a kopec veci pre mna. Vcera manzelovi padol fotak a rozbil sa, takze neviem nic odfotit.
Dufam, ze ste vsetky OK a ze ste si uzili dva pekne dni.

januliatko1985
26. apr 2010

Dobre ranko prajem.
Pridavam aktualne foto bruska:

didulka85
26. apr 2010

Januliatko tak sa mi zda, ze ti brusko poriadne narastlo. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre