♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zeytin
26. apr 2010

Ja nemam problem s vypadavanim vlasov, ale kamoska v tehotenstve mala. Rada lekara znela - kratky zostrih... Dala sa ostrihat a par mesiacov po porode sa to upravilo. 😉

didulka85
26. apr 2010

Denisocka 6010 stoji 252, tyrkysova farba...
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_digitalne-fotoa...
Nejaky fotak treba... Aspon sa mu nic nestane, ked ho maja treskne o zem.

Rada mojho lekara na vsetky tehotenske problemy - porodit. 😀

zica1
26. apr 2010

no ja som sa obednala ku kadernicke na stredu ale nechcem nejako extra kratke vlasy, bude mi za nimi smutno, vzdy som sa davala podstrihnut len malilinko - konceky. No uvidime 🙂 snad sa to aj mne po porode upravi 🙂

michaela80
26. apr 2010
januliatko1985
26. apr 2010

mne vlasky "uz" nevypadavaju, ale niekdy pred tehu to bolo hrozne a pred mesiacom som aj ja sratila, som mala po lopatky a mam po plecia teraz, neni s tym tolko roboty 😅

mne sa zase pozberali nechtiky, zvykla som mat gelove nechty a neposledy som ich dala dorabat zaciatkom januara a nechala som ich uz konecne odrast a teraz mam svoje jek gelove,sa tesim z toho.

evitkamalicka
26. apr 2010

aj ja mam momentalne svoje nechtiky, ale len do porodu, potom si znova planujem dat gelovky

denisocka
26. apr 2010

miška hej,viem,včera som to tu davala,asi 8€ stoji

snehulienka24
26. apr 2010

ahojte 🙂

no dnes krasny den, uz si asi vylozim stolicku na balkon a budem slnit 🙂 ak to takto pojde dalej 🙂

v nitre sme neboli nakoniec v tom agrokomplexe a ako pisete, asi sme o nic neprisli... tak ma nemusi mrziet 😎
u mna vlasy, klby, pokozka, vsetko zle, ale uz sa nad tym nepozastavujem... 😀 dufam ze porodom sa to cele napravi... 😅

zuzana76
26. apr 2010

ahojte, vsetky vas pozdravujem, ja uz pomaly tiez zacinam nakupy, uz mame kocik a aj nejake vecicky uz pomaly zhromazdujem, mozete pozriet do albumu.

dozadu uz nedocitam o com bola rec, dufam,ze ste vsetky v poriadku.

Ja si uz pomaly budem sumarizovat veci, co este musim dokupit.

lulusha
26. apr 2010

ahoj zuzi, krasne vecicky mas, aj pre seba - sekne ti to 🙂 ja som dnes tiez kupila dve bodycka, ale setrim sa na Inchebu..len ay som nebola sklamana, vsakze...

michaela80
26. apr 2010

no ja zajtra mam tu sladku gebuzinu a konecne morfo ultrazvuk...skoro sa spametali vsak?
mne vlasy nevypadavaju uvidime co bude po porode...
evitka ja nosim akrylove a riadne spice... kedze som instruktorka nechtoava...a vzdy som mala slabe nechty no teraz odkedy som tehu mam take fajne tvrde nechtiky...
moje ruky a moja robota... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

denisocka
26. apr 2010

Jezis,to su nechty,dlheee

michaela80
26. apr 2010

mala som aj dlhsie.... 😀 😀 😀 😀 😀

lucy1990
26. apr 2010

Captainka, pribrala som 6 kg uz 😉 ja som sa teraz vratila z nakupu, tak sa vytesujem z veciciek 😀

denisocka
26. apr 2010

ja tu ani nepíšem,ake su tie moje... sama si ich kušem 😀

peta131
26. apr 2010

miska ty jo riadne dlheeee 😀 ale krasne namalovane a spravene to klobuk dole 🙂 to som este ani nevidela nechty vytvarovane tak do spica 🙂 no ale neviem si predstavit mat take dlhe nechty, ja som tiez mavala gelove ale vzdy len kratko lebo mne hrozne ale hrozne rychlo rastu nechty a nebavilo ma stale chodit na doplnanie 🙄

deni pridavam sa k tebe ja tiez kusem 😅 moj celozivotny zlozvyk ktoreho sa neviem zbavit 🙄

ja sa ani nechvalim kolko som uz pribrala uz skoro 7kg 😝 teraz poslednu dobu mi ta vaha riadne rastie a aj brusko sa riadne zavcsuje vecer hodim foto...

michaela80
26. apr 2010

inac ked uz o tej vahe ja som schudla kilo...cize som 3,5 plus...

captainka
26. apr 2010

lucy a co si kupila? pochval sa...ja mam tiez do 6kg
nechty uf uf dlheeeeeee...ja mam rada dlhe svoje, do spica som tiez nevidela ale velmi pekne namalovane 😵

zuzannas
26. apr 2010

Zuzi, pekne nove vecicky si si nakupila 😵 aj ja uz pomaly kupujem...

zuzannas
26. apr 2010

Inac aj ja mam uz + 7kg (60kg).. 😅

ikulka
26. apr 2010

ahojky no som vás trošku počítala
miši páni to su nechty to ja by som s takými ani rukou nepohla....ja nemám gelové ani som nikdy nemala. lebo ja som taký prípad že nezanesiem na svojich nechtoch ani lak do hodiny ho zoškrabem, tak neviem ako by som vydržala gelové, ale páči s ami to moc.....
lucy čo sa týka sudocremu my sme ho minuli dosť rýchlo on jńieje len na zapareniny ale aj na rozne poranenia a ked mala mala aj na tele nejaku vyrážočku som to tým potrela a hned všetko zmizlo
a čo sa týka vzhladu tak ja som v živote nevyzerala horšie ako teraz... ☹ 😒 🙄 pri malej som mala najkrajšie vlasy za celý svoj život zato teraz mám len také plchy nedaju sa ani očesať ani nič len taká ošťatá slama a o tvári ani nevravím ani v puberte som nemala také vyrážky ako teraza mám ju strááášne suchu no proste hruza

ikulka
26. apr 2010

ozaj a zajtra idem na glukozu tak držte pls palce nech to prežijem a nemusí sa to opakovať

peta131
26. apr 2010

ja mam tiez hrozne vlasy strasne mi zacali padat a hrozne rychlo sa mi mastia ale to padanie je hrozne moje vlasy mame absolutne vsade...a ja nic ine nerobim len zo seba vlasy oberam 😝 ja sa idem dat ostrihat teraz vo stvrtok lebo tiez som citala ze ostrihanie pomoze tak som zvedava 😝 a este si chcem dat do toho blond melir len sa bojim aby mi potom meliry uz nevypadali uplne 😀 😝 ale nastastie mam riadne huste vlasy tak este mam velku zasobu na hlave 😀

bihan
26. apr 2010

ja si nechávam robiť gélovky na Slovensku 🙂 Tu nemám nervy nechávať si dopĺňať gel za 30€ každé 3t :p a možno keď sa raz rozhýbem, tak si ich začnem robiť sama... mne by stačil tak cm od lôžka, moje vlastné sú totiž tak nechutne mäkké, že mi lak vydrží ledva 2 dni aj s podkladom. 🙄

carmenn323
26. apr 2010

Ahojte babulky,mne sa teraz strasne mastia vlasy,plet ujde a nechtiky to je moja uchilka stale si davam gelove tiez dost dlhe ale ked bude mimi skratim 🙂 inak mna strasne bolieva chrbat ja robim pedikuru a tam som stale zohnuta k noham teraz som dorobila zakaznicku a dost ma to boli ☹ Zajtra idem na glukozu jaj dve hod tam cakat 😝

bihan
26. apr 2010

Peťa, to mi pripomenulo, že keď mi začali po pôrode padať trošku vlasy, tak som bola asi jediná, čo sa niečomu takému tešila, lebo sa mi trošku preriedili na takú normálnu hustotu.. a o 2m už z nich zase bola hriva 😅 😀

carmenn323
26. apr 2010

a co sa tyka vahy no ja uz plus 9kg 😀

peta131
26. apr 2010

bihan 😀 ja mam tiez riadnu hrivu vzdy som mala velmi huste vlasy tak som aj rada ze sa trochu preriedia lebo ja ani stipce nemozem nosit ani rozne celenky lebo nic sa mi na tych vlasoch neudrzi akurat tak gumicka 🙄 len musim ich dat trochu podstrihnut lebo teraz ich mam uz dost dlhe a ked mi teraz tak padaju tak to je desne vsade zbierat take vlasy 😝

pridavam foto mojho bruska tiez uz riadne rastieme 😝

captainka
26. apr 2010

peta ale ty mas tusim este svoje rifle nie tehot...ci?

peta131
26. apr 2010

captainka hej to su normalne to su jedine ktore este zapnem lebo su uplne bedrove ale to som si ich obliekla len ked som sa isla fotit 😀 😀 inak ich nenosim lebo ked si sadnem tak ma to riadne tlaci v pase 😝 a ked si sadnem tak mam polku zadku vonku 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre