• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
Ahojte.Tak sa zasa hlásime aj my.Včera som sa obzerala v zrkadle,keď sme sa chystali von a mala som pocit,že teda dosť bieda.Ale dnes ma potešili u Sabi v škole.Pani učiteľky poniektoré zistili dnes,že som tehula až keď sme sa o tom začali rozprávať.A pani v banke ma prehovárala na nejaký biznis produkt a keď som odolávala,že teraz už kvôli materskej nie.Tak sa ma pýtala aké veľké mám dieťa,keď som na Md.Nezbadala,že som tehu a to som bola len v svetríku.Ale je pravda,že nosím také fajn oblečko.ale Sabi na párty som mala obtiahnuté šaty,aby konečne bolo vidieť bruško.Tak sa maminy s ostychom pýtali,či som tehu,alebo len po zime trošku bacuľa.Máme +3,ťkg,ale jedla by som za desiatich.Vlasy a nechty som vždy mala desné!Tak čo už.Peťi,páči sa mi keď niekto necháva tak zlato vykukovať bruško z oblečka.
26. apr 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak na mne uz poriadne vidiet ze som tehu, brusku poriadne rastie ... a ja sa tesim spolu snim ja uz ma +6 kg
26. apr 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta - xixi tak ty si betarka ty takto na fotenie :sunglasses:
26. apr 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby tak my sme dnes mali poradnu, vsetko ok, maly bol zlatucky :slight_smile: potvrdil sa nam chlapcek tak je to rozhodnute :grinning: dnes ma aj objednali na tu glukozu a budem to mat akurat na meniny, no krasny darcek :unamused:
26. apr 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak,ja som prave úo druhy krat za toto tehu zvracala.nesadla mi večera , bolo mi tak hrozne ťažko,až ma bolelo pod lopatkami,tak som sa bola pozrieť do wecka a hned mi je lepšie. idem sa vyspať,teda najprv ma musi mm pichnuť / Clexane a tak zaspím
26. apr 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pichnuta,takmer bezbolestne,aspon to
26. apr 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac,mne sa nezda sudocrem 400g vela ,takze tiez objednam.len do porodnice dajaku rybacu mast
26. apr 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti :grinning: tak to mame podobne s tymi riflami, tiez mam este jedny normalne, ktore zapnem, ale mozem ich nosit len tak na prechadzky, inak tiez vsetko vykuka.. :sweat_smile:

Uff a zacalo ma pekne pobolievat pod lavym rebrom, ani neviem ako mam sediet, asi uz budem len lezat kym to prejde... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. apr 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi takze chlapcek? gratulujem...tak to mas jasne...a budete mat parik paraaaaaaaadicka
26. apr 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj chalanisko :slight_smile: videla som vajka aj pipika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: doteraz som ani nic nenakupovala lebo sme si neboli 100% isty ale tak uz asi pomaly zacnem :slight_smile:
26. apr 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze bude maly jarko :slight_smile: no tesim sa...a co moni nato ze bude mat braska?
26. apr 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zajtra nas ma viac testy na cukor...tak nech nam dobre dopadnu, aspon ze nemusim vstavat :grinning: mam budik na 7.30 hihi, to neviem ci aj v posteli vydrzim tak dlho :grinning:
26. apr 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no podla mna to moc nechape, ale tak vysvetlujeme a aj ked vidime dake babo tak hovorime ze take budeme mat aj my a pod.... tak uvidime ako to bude ked sa narodi :sweat_smile: :grinning:
26. apr 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved uvidite...vacsinou deti ked vidia malicke babatka chcu dudinu a tak...podla svagrininych...sme sa vzdy nasmiali ze sa zacali spravat ako uplne miminka... ale to prejde
26. apr 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky tak drzte sa zajtra s tym cukrom, urcite to bude OK a vysledky tiez :slight_smile: :slight_smile:
26. apr 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje brusenko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. apr 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi,blahoželám k páriku.Aj ja mám doma Jarka-ale manžela.Zlaté brušuno.Aj vás už začína tlačiť k rebrám,keď sedíte? Dobrú nôcku.
26. apr 2010 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre raanko, co tu nikto neni? :astonished:

drzim vam palce na tu glukozu.

aaa, peekne brusenka mate :wink:
27. apr 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
27. apr 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sladka zbrinda vypita a uz len cakat
27. apr 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sladka zbrinda vypita a uz len cakat
27. apr 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska a to si pila doma teraz?
27. apr 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tie nechty su nadherne, ale nebojis sa, ze nimi poskraibes miminko?ja osm si kvoli tomu uz nkonecne nechala odrast gelovky.
27. apr 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile: drzim palce na glukoze :wink:
27. apr 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak aj ja som si nechala odrast gelovky a uz mam svoje...ale aj kvoli tomu, lebo som nemala nervy na to, ze zacali odpadavat...a to chodim uz roky ku jednej babe, a skusila som to 2x, a ked kazdy den aspon jeden odpadol, tak som sa vykaslala na to...
27. apr 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko! no ja mam tiez doma manzela jarka :dizzy_face: ja som monika a mala je tiez monika no a tato je jarko a aj maly bude jarko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

na tych glukozach vam drzim palce nech je hlavne vsetko ok :wink:

michaela tie nechty su super, ja mam gelovky a uz si neviem predstavit zivot beznich :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ale na porod ich dam urcite dole aj na prve mesiace....
27. apr 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko!
Mna glukoza caka zajtra. Len neviem ci to bude mat nejaky vyznam, kedze sme podla 3D 28tt.
27. apr 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko , tak ja som mala desnu noc, prechadzala som sa po dome az sa mm zobudil a ja som stala akurat pri posteli na jeho strane, tak som mu spôsobila sok ze uz nedokazal zaspat a stale ma kontroloval kde som :grinning:

Aj ja Vám tehulky drzim palecky na glukoze .
27. apr 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miciatko, teda take soky sposobujes mm :grinning:
27. apr 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vlastne tm :sweat_smile: tvojmu muzovi :wink:
27. apr 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky
27. apr 2010 o 08:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok