♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

rubinka
29. apr 2010

Len to vnútro 🙂 postieľku chceme nejakú bukovú.

januliatko1985
29. apr 2010

baby, mna miminko normalne do rebier kope od rana, hlavne ked pri pc sedim zohnuta a momentalne ma stikutku, to je take zlateee, aj vase maju? 😅 nase aj 2x denne stikutku ma. 😵

marija
29. apr 2010

Janka moja tiez mava obcas, ale ked bude babatko este vacsie bude to este vacsia sranda 😀 no mna kope do mocoveho mechura... som vcera behala vkuse cikat 🙄

denisocka
29. apr 2010

super, tak držte palce,aby sa bratranec nadomnou zlutoval a doniesol ho z UK,ináč kupim ten posledny z bazaru

lucy1990
29. apr 2010

Dobre ranko, rubi krasna supravicka 🙂 ja som objednala toto http://www.babiesdiana.sk/www-babiesdiana-sk/es... a je teraz akcia, ze zavinovacka je zdarma a k tomu som nasla tento kolotoc http://www.babiesdiana.sk/www-babiesdiana-sk/es... 🙂

zica1
29. apr 2010

Dobre ranko kocky 🙂 Tak mne prisl vcera vecer tak zle, ze pomoooc... Bola som unavena a nechcelo sa mi varit, tak som len kupila Lasagne v Lidli a nikdy viac.Draheho z toho prehnalo a ja som vecer obijmala zachodovu misu...tiez mi pri tom trosku cvrklo do nohoviciek, to asi z toho ako ma nadrapovalo...Juj ale som nechutna, hned z rana co 😀 😀 😀

mywiel
29. apr 2010

Lucy pekné ale deticky maju radsej farebny kolotoc, teda si myslim... 😅

zica1
29. apr 2010

Lucy- mne sa strasne paci tato sada do postielky, len neviem ci to nebude v zime posobit velmi chladno 😖 http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=1784509

rubinka
29. apr 2010

Zica podľa mňa, si pekné vybrala. 😉
Inak súhlasím, ten kolotoč nejaký farebnejší by sa zišiel, aby to dieťa zaujalo, inak ok.

evitkamalicka
29. apr 2010

ahojte, tak som doma z poradne, vsetko ok, vahovy prirastok +3,5kg, babatko je KP, robil mi aj taky rychly ultrazvuk, ale sedelo na ritke takze pohlavie nebolo vidiet

marija
29. apr 2010

Evitka ja som sa dnes vazla a som plus 3kg, teraz si predbehla ty mna 😝 super, ze vsetko ok 😉 my sme v piatok boli v poradni tiez KP a vcera na 3D bola hore hlavickou, som nevedela ze tie deticky tam maju este tolko miesta, hlavne ked to brusko ani velmi velke nemam...

evitkamalicka
29. apr 2010

marija jasne, este ma cas sa otocit tusim do 32tt lekar hovoril

marija
29. apr 2010

Hej hej ja som vcera tiez citala, ze od toho 32 by uz mali byt hlavickou dole a ze uz sa potom nezvyknu otacat. Ked som cakala malu tak este v 30+nieco tt bola hore hlavickou a ked mi robili UZV tusim v 35tt tak uz bola hlavickou dole, niekedy medzi tym sa musela otocit a uz tak ostala do porodu 😉 Snad sa vam vase mimi na 3D predvedie, lebo ta nasa ani za svet 😀

evitkamalicka
29. apr 2010

no to dufam aj ja, ze sa pekne ukaze

lucy1990
29. apr 2010

Tak moja Lenka bude ochudobnena o farebny kolotoc 😅 co uz, ja musim mat vsetko zladene..aj sadu som chcela najskor ruzovu, ale tato nam pasuje do bytu, ja som strasna minimalistka a mam rada jednoduchost, cize u nas su biele steny a minimum nabytku 🙂

zica1
29. apr 2010

Dakujem Rubi 😉

marija
29. apr 2010

Lucy vsak ked bude mala po tebe, bude sa jej to pacit 😉

Evitka drzim palce, my uz ideme tretikrat 😝

lucy1990
29. apr 2010

Marija, kludne aj po tatinkovi moze byt, on je taky isty 😀 v tomto sme sa nasli..co v tomto, vo vsetkom 😵

lucy1990
29. apr 2010

Marija, a kedy ides dalsi krat? Ja idem v utorok, uz sa neviem dockat 🙂

mata299
29. apr 2010

čaute baby, jani, podľa čoho vieš, že má malé štikútku?rubi, lucy, krásne vecičky...

mywiel
29. apr 2010

Stikutka je sranda brucho nadskakuje aj 10 minut moja mala ju mala vkuse... 😀 😀

michaela80
29. apr 2010

lucy ja tiez som ladila vsetko dokopy, postielka,suprava kolotoc este aj ta podlozka aby sa babo neprevracalo musela pasovat....a co sa tyka nabytku tak nasi sa az zlakli ked videli nasu obyvacku.....ze take prilis strohe minimalisticke....ale mne sa to paci ik ed este tam nieco potrebujeme dorobit ale to az ked sa da telka na stenu....

marija
29. apr 2010

Lucy ja idem v pondelok 😉 ty ides tiez do Gyn Fivu? no ja by som uz tiez rada videla malu v celej parade 😀 no tak podla mna sa Lenke ten kolotoc pacit bude 😎

michaela80
29. apr 2010

inac dnes sucho....asi fakt to bolo ciknutie i ked sa mi to nikdy pred tym nestalo...ale mam dnes ultrazvuk tak to radsej spomeniem....len pre istotu...dnes nafotim co mi baby vcera kupili v sekaci...zase nenormalne pekne vecicky a rozmyslam ze komoda co som si dala robit mi bude mala pri tolkych vecickach...ach jaj...ale to sa neda odolat....

michaela80
29. apr 2010

lusy mna sa ten kolotoc paci a bude sa aj Lenke uvidis...

lucy1990
29. apr 2010

Miska, nam ked raz prisla kamoska nechtarka tak sa pyta, ci sme sa prave nastahovali 😅 Marija, ano idem do Gyn Fivu 🙂

marija
29. apr 2010

A nevies ktoremu lekarovi? a o ktorej?

michaela80
29. apr 2010

ja uz mm ani neukazujem lebo infarktove stavy chyta.... 😀 😀 😀 😀 tak ako ja z jehokopaciek a futbaliek.....kazdy mame svoju maniu...

rubinka
29. apr 2010

Ja musím mať tiež všetko doladené a také vdušné neprepchaté. Ale steny som jednoznačne chcela farebné. Biele ee.

lucy1990
29. apr 2010

Marija, neviem ku komu, minule som bola u takej starsej doktorky, s trosicku ceskym prizvukom, a teraz v utorok idem o 13.30 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre