♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

michaela80
30. apr 2010

niki ja mam tie videa take 12 az 15 sekundove...

nikitka231
30. apr 2010

misi ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 brutalne krasne.... 😀 😀 😀

michaela80
30. apr 2010

krasne babetka...musi byt zabava mat stvorcata...

nikitka231
30. apr 2010

no bohovska zabava...neviem ako by som to zvladla s dvojcatami a nie ze 4cata 😀
inak aj my mame v prvych tt napisane v knize ze mali byt 2...ale ostalo len jedno 😒 ...ale tak asi to tak malo byt ...zevraj miznuce dvojca

nikitka231
30. apr 2010

inak sme si kupili uz aj toto kresielko ,maly uz chce skladat aj postielku aj kreslo aj vsetko pre mini brasku 😀 😀

michaela80
30. apr 2010

ale musis uznat ze je na nioch pekny pohlad...uzivaju si to...

nikitka231
30. apr 2010

inak tento 3D/4D sa robi u nas v MT nova klinika a dole ked si kliknete je aj supis video v 30tt
http://www.femicare.org/?run=content&id=2197&la...

evitkamalicka
30. apr 2010

ja idem do Galanty, mam to najblizsie 12km http://www.afw.sk/index.php/3d4d

denisocka
30. apr 2010

jaj , u nas sa ešte nemaluje,mm ešte len obaluje izbu do celofanu 😅 dufam,že do večera to bude hotove bo porodim od nervoch

denisocka
30. apr 2010

niki už to kreslo maš ?ake je?????

denisocka
30. apr 2010

jak tu prídem na chvílku,tak všetci zdrhete 😕

denisocka
30. apr 2010

ty kokos miška .- možno na toto je dobry ten paypal ,že tam ti tie peniaze vedia vratiť 😔

michaela80
30. apr 2010

ale karta by mala byt tiez bezpecna...sak uvidime...

rubinka
30. apr 2010

Niki tie fotky a videá sú krásne, už sa neviem dočkať kedy ja pôjdem, dúfam že dlho čakať nebudem...

denisocka
30. apr 2010

no ja by som asi porrodila od nervoch 😅

evitkamalicka
30. apr 2010

denis presne tak, na paypal ti peniazky vratia, nam uz raz vratili

michaela80
30. apr 2010

sak uvidime.ked pride vypis... 😝

rubinka
30. apr 2010

Miši, manžela z toho neporazilo? 😒

michaela80
30. apr 2010

este som mu to nestihla povedat....a rozmyslam ze prve si to overim a az tak mu to vyklopim...akosi ma zlu naladu...

denisocka
30. apr 2010

Ja mam SLSP a som kdesi citala,ze nepodporuje Paypal. Ale aj ja ho chcem

nikitka231
30. apr 2010

deni kresielko je supis...som rada ze si dala taky napad..bo preto sme to aj kupili ..aj ked za 57..som neriesila ziadne cez internet nakupy ale u nas v obchode 🙂

denisocka
30. apr 2010

Jaj,super.ja mam zarezervovane za 30e bez poskodenia,ale potah 3x prany.len sa bojim ze je tenky

dadika1977
30. apr 2010

Ahojte maminy !
Pridavam sa k Vam augustovym cakatelkam 🙂 a zaroven Vas ziadam o radu. Prvy den poslednej menstruacie som mala 04.11.2009. Termin porodu mam vypocitany na 11.08.2010. A teraz ten problem - moj doky ma rata tak, ze teraz som v 25 tt a podla tehotenskej kalkulacky na nete mi to vychadza 26 tt. Dnes som bola na 3D ultrazvuku a tam ma trosku vystrasili, lebo mi povedali, ze babo je o tyzden mensie ako by malo byt. A ze vazi cca 630 gramov. Tak teraz neviem - je 630 gr ok ? A ktory tyzden vlastne som ? Urcite tu nie som sama s terminom 11.8.2010, tak budem rada, ak mi dievcence napisete, ako ste na tom vy. 🙂
Dakujem Vam velmi pekne, drzte sa. Pa.

marija
30. apr 2010

Dadika vitaj, poslala som ti IP 😉

denisocka
30. apr 2010

vitaj ... jeden týžden hore dole

didulka85
30. apr 2010

Misi som o tebe zavolal manzelovi. Ze mas zavolat do banky a hned stopnut platby. Ze ti mohol niekto hacknut konto.

nikitka231
30. apr 2010

dadika..ved to je v pohde tyzden hore dole ...co sa tyka v kotrom si..tak aj konik ti ukazuje 26 to znamena ze ak dr povie ze si 25+1 takto je uz brany 26 😉
tu je link na dlzku a vahy podla tt
http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=35

rubinka
30. apr 2010

Vitaj medzi nami 🙂

S takým dátumom pôrodu si 25tt+2 dni. Čiže na začiatku 26. týždňa. Tak ako Deni píše, je to úplne normálne nič to neznamená, každé dieťa rastie iným tempom neda sa to tabuľkovať. Bud pokojná 🙂 Niekto ma menšie niekto väčšie...

dadika1977
30. apr 2010

Ty kokso, teraz pozeram... Ked si dam mys na moj profil, tak tam je v zatvorke napisane, ze som v 26tt....
Ze by ma od zaciatku tehotenstva ratali o tyzden menej ? Ale to je dost blbe, nie ? Ved napr. AFP sa ma robit presne v 12tt, sladka voda sa pije v 24tt.... A ja sa tvarim, ze som 25tt.
No ale tym padom je babo mensie o dva tyzdne ! Kedze mi povedali, ze je o tyzden mensie ako by malo byt a to si mysleli, ze som 25tt... Uz mi z toho sibe. Stresujem zbytocne ???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre