♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

dadika1977
30. apr 2010

Baby vy mi neviete povedat, ake je teraz velke vase babo ? A kolko cca meria alebo vazi ? Ja som pozerala, ze by v 26tt malo mat okolo 700-800 gramov a moje ma teraz 630...

nikitka231
30. apr 2010

dadika stresujes naozaj zbytocne ..ja som na zaciatku ratala tehu na kazdy jeden den,ako pisu aj baby kazde babo rastie inak ,podla tabulky sa moc neorientuj...aj tak pride na svet kedy ono bude chciet...su tu kocky co im vobec tabulky nesedia a maju prave aj ovela mensie mimi na ich tt ...
takze klud...o nic nejde...a zbytocne nerataj ...si v 26tt ,myslim ze modry konik to rata od pondelka do nedele na tt takze v pondelok budes mat uz 27tt 😉

nikitka231
30. apr 2010

dadika poslala som ti link s mierami a vahou je aj tak orientacna....velakrat sme s kockami preberali odchylky medzi nasimi babatkami lebo miery ani grami nesedeli ale ani nemozuuuuu sediet....s kazdou ,kazde tehu je individualne tak ako aj s prirastkom tvojej hmotnosti a velkosti bruska...a na to ze cakat 3 babo tak by si sa nemala stresovat..bud v pohode

http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=35

marija
30. apr 2010

Dadika moja mala (ta co uz ma teraz 2 roky) vazila v 24+5tt 744g, podla poslednej MS som bola 23+4tt.

rubinka
30. apr 2010

Dadi stresuješ naozaj zbytočne, nič ti zle nerátajú. Niektorí doktori to berú tak že ked si 25+niečo tak že si v 25.tt ja som už neraz čítala že im to takto hovoria ale správne je že už si v 26.tt Na AFP sa chodi v 16.tt a voda sa nemusí dodržať že presne v 24.tt je tam nejaké rozmedzie tuším že do 28.tt takže toto je úplne jedno. 🙂
Užívaj si tehu a zbytočne sa netráp, ak doktor nepovedal že by bolo niečo zlé, tak sa nemáš čoho báť.

didulka85
30. apr 2010

Dadika vobec sa tym nestresuj. Ja mam v sebe malu slonicu, je o 2 tyzdne vacsia ako by mala byt.
2-3 tyzdne hore dole su normalne.

nikitka231
30. apr 2010

ach didullka...ze slonicuuuu...Sarinka sa musi krutit v tom bruskuuu.... 😀 didus kolko si ty pribrala vlastne??

didulka85
30. apr 2010

Niki 11 kil. 😀
Doktor mi povedal: Paneboze neberte ziadne vitaminy, vsak to bude slonica.

eliska252
30. apr 2010

Blahoželám a pripájam sa k tehulkám 2010. Mám termín 3.8.2010 a malo by to byť dievčatko už sa neviem dočkať. Prajem aby sme všetky boli zdravé aj s našimi babulkami. 🙂

evitkamalicka
30. apr 2010

eliska vitaj

denisocka
30. apr 2010

došli mi tomee tippee termo obaly,su paradne a vojdu dnu super flašky avent . a došli mi aj flašky AVENT -ta sada,je kráásna,len kde sa dočítať o tom bisfenole,

michaela80
30. apr 2010

didulka to som uz urobila...volala som do banky...ale dufam ze bihan ma pravdu a take veci si Amazon podla mna nemoze dovolit...

michaela80
30. apr 2010

dadika my sme vcera mali 773 gr a bola som 25 plus 5 ale sme vraj o 5 dni vacsi....
rozpatie plus minus 14 dni je o.k.

zica1
30. apr 2010

Caute kocky, tak bola som u lekara predpisal mi nejaky antibiotikovy sprej do hrdla a paralen , snad mi to pomoze...citim sa nejaka strasne slaba ☹ dufam, ze budem coskoro fit, drzte palce.
Pekny dnik 😉

michaela80
30. apr 2010

mm nasiel na stranke odkial on berie sportove veci supravy adidas,reebook,londsdale sportove od 0 mesiacov a taktiez botasy od C0.......take nadherne su..tak si vyberam ze ked bude najblizsie objednavat tak si to objednam....

michaela80
30. apr 2010

kuk fotky a vacsina je akciova za super ceny...

nikitka231
30. apr 2010

no misi ...nemaju chybuuu...tie vecicky 😀 take pidi botasky
zica ak ti dal bioparox ten je super to za 2 dni budes mat vyliecene hrdlo 😉

bihan
30. apr 2010

Miška, daj link 🙂 Sárine prvé topánočky boli cápačky Adidas 😀

bihan
30. apr 2010

ja práve hľadám nejaký letný svetrík, ktorý by som neskôr mohla nosiť aj s malou v šatke a tento vyzerá super.. máte niekto skúsenosti s tým estylom, čo je to za značku?

denisocka
30. apr 2010

Misi,odkial obj? Ja potrebujem teplak.supravy umbro,lonsdale na 3-4r ,4-5r. Daj stranku

michaela80
30. apr 2010

take nieco si kupila denisocka...

denisocka
30. apr 2010

Moj muz je uplny vegetak,bordel v celom byte a pomalovany zatial len plafon. Som uz z nervami v koncoch

michaela80
30. apr 2010

deni take nieco mam aj ja doma...pevne nervy ti prajem...my sme akurat predali staru obyvackovu zostavu...jeeeej

denisocka
30. apr 2010

Ja som mala od nich sveter,ale iny,nesedel mi

zuzana76
30. apr 2010

ahojte, denis, aky sveter si mala? lebo ja si idem odtial tiez jeden objednat, kuk mam ho v albume

zuzana76
30. apr 2010

rozmyslala som aj nad tym co ma bihan

denisocka
30. apr 2010

Ako a kde si zalozim paypal ked mam SLSP?

michaela80
30. apr 2010

ja pozeram x factor na youtube a som hotova z toho Simona........to je chlap...a tie zuby....ty kokos...slintam...

bihan
30. apr 2010

ja ho nemám, len uvažujem 😀 ale asi objednám skôr niečo v Fr.... budem potrebovať k svokrovcom.

Deni, na paypal musíš mať embosovanú platobnú kartu. Založ si účet v mbanke a dostaneš visu zadarmo.

michaela80
30. apr 2010

deni mbank odporucam....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre