♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

abbey1
3. máj 2010

Tak a už sme 28tt,to sa blížime k 30.O 3mesiace už na 100%pestujeme.Až ma z toho občas zamrazí.Skončia zlaté časy a príde krásna a občas príliš hektická realita.Už som dávno nemala také mrňe.Sabi je už veľká slečna,ja zvyknutá na prácu a teraz zasa doma s prckom.Snáď budú materské pudy dosť silné,aby som si užívala len to pekné a nerátala koľko krát za noc vstávam a že nestíham raňajkovať,obedovať...Manžel tvrdí,že toto dieťa bude vychovávať už od narodenia.Tak sa mu všetci smejeme za chrbtom.Nech dúfa...

evitkamalicka
3. máj 2010

veru a ja budem o tie 3 mesiace zas o rok starsia 😅

bihan
3. máj 2010

Bré ránko 🙂

Zuzi, tvoj album sa mi veľmi páči.. trochu alter ale štýlová mamina 🙂 Chceš skúsiť nakoniec látkovky alebo nie?

Ja mám tričiek slušnú zásobu, aj tak vkuse nosím len jeany a niečo navrch, ale stále sa mi nepodarilo nájsť šaty, ktoré by vyzerali "normálne" s tými mojimi kozami 🙄

Dnes mám zase upratovací deň, triedim veci, oprala som všetky súčasti koberca na hranie, nech to môžem šupnúť do obalu a rovno odovzdať sťahovákom, vyhádzala som bordel z kuchyne, ako prázdne kovové obaly od mlieka a kaší.... a tak 😀

marija
3. máj 2010

Deni a ty mozes rodit prirodzene ci budes rodit cisarskym? 😕

Inak dakujem za rady co sa tyka tych zil. Poviem to urcite gynekologovi... staci ked vidim moju babku ake ma tie nohy... a deda na to aj dvakrat operovali 😖 radsej nech sa to odsleduje teraz, lebo to sa asi zlepsovat pocas tehu nebude a ked este priberiem a bude aj leto a teplo... uf asi sa to uz len zhorsi...

denisocka
3. máj 2010

mna moja teta každy den poteší a povie - " si vieš predstaviť?konečne jedno vyrastlo a teraz dalšie ,zas všetko od znova, nikam nebudete chodiť,kojiť,prebalovať,učiť ho,krmiť .... bože,ja by ošalela " ja neviem,asi som dovna,ale teším sa. len jke horšie zo školkou v našej dedine,stale nieje schvalena takže neviem či nebudem od sept. s dvoma detmi doma,to už bude horšie

denisocka
3. máj 2010

mArija,ja musim prirodzene,takže bez EPI a bez opichnutia nastrihnutia pri šití ,. samozrejme,ak bude treba tak cisarak urobia

evitkamalicka
3. máj 2010

my sa velmi tesime, v podstate si to odkrutim jednym vrzom a potom si mozme uzivat

denisocka
3. máj 2010

jaj ebay 😀
da mi niekto navod ako si založim učet cez net v mBank??? a ako sa vola ta kartička,čo je potrebna na paypal?

evitkamalicka
3. máj 2010

deni karta sa vola embosovana a mna registroval manzel, my mame kazdy svoju kartu na to, on tatrabanku a ja VUB

abbey1
3. máj 2010

Bihan zlatá,že problém s kozami v šatách.ja si v každých šatách pripadám čudne.Vtedy to bruško tak čudne vyskočí.Aj ja sa na maličkú strašne teším,ale bude to obrovská zmena po tých rokoch.Ale budeme sa snažiť,čo najmenej meniť náš zabehaný rytmus.Už nebudem taká ustráchaná a prehnane úzkostlivá mamina ohľadne niektorých vecí.Ale tie 24hodinové služby s bábätkom...

bihan
3. máj 2010

Deni, šak choď na mbank.sk a zistí, čo a ako.. založiť sa dá síce cez net, ale potrebujú si overiť tvoju totožnosť, takže buď ti dorazí niekto k dverám a overí tvoj OP, alebo skočíš na pobočku, ale všetky údaje môžeš zadať cez net. Karta ti príde cca o týždeň.

No a na maličké miminko, pretáčanie, kŕmenie, chodenie.. na to sa celkom teším, so Sárou to nebolo také hrozné, ako sa niektorí ľudia tvária, takže mi to neva 😀 a keď už budú obe kočky veľké, tak to len začne tá najlepšia prča 😀

denisocka
3. máj 2010

aj ja sa teším,až chalani podrastu. šimon je už teraz taký mechanik-opravar a traktorista v jednom,takže o toho strach nemám,ten sa lepí večne na muža alebo deda a stravi delý čas na zahrade či v garaži 😀 takže ešte vypiplať druheho a mamina ma veget 😀

abbey1
3. máj 2010

Čo myslíš tou prčou?Ono je pravda,že to letí strašne rýchlo,ale keď si predstavím,že keď bude mať Zara 10,SAbi20 a ja46rokov.Teraz mi volá manželík,aby som mu vybavila ortopéda,lebo sa nemôže hýbať.Doma mi stene už týžden,a nie ísť k lekárovi,až keď už sa nemôže hýbať.Zastrelím ho.

michaela80
3. máj 2010

no so mnou to nevyzera ruzova...asi tu v tej nemocnici aj par dni mozno aj tyzdnov ostanem...do haja s tym...uvidim ako budem znasat liecbu...ked to bude bez problemov tak sa pytam hned domov...vysetroval ma teraz primar...v zivote ma to tak na koze nebolelo...mesiar jeden...az malu zobudil....a vrtela sa riadne na tej koze...chudatko...

abbey1
3. máj 2010

Čo sa deje?Nestraš nás.Ešte máte kopu času na pôrod.To ti nezávidím,trčať v nemocnici a ešte so strachom o maličkú.Dúfam,že ťa stabilizujú a pustia domov.Budeme na teba myslieť.

evitkamalicka
3. máj 2010

miska drzim palceky

bihan
3. máj 2010

Miška, drž sa!

Abbey, no už s malou je teraz prča, keď ideme napr. do akvárka, tak sa nezastaví, vkuse hýka a háka a behá, a kecá hlúposti.. a keď budú dve, bude to ešte lepšie 😀

marija
3. máj 2010

Jejda Miska... drzim pasticky nech liecba zaberie co najlepsie a nech mozes ist domov... a dohovaraj babulke nech este pekne cuci v brusku, ze este ma casu a casu 😉

nikitka231
3. máj 2010

kocky mne sa to tak vlecie ☹ ako slimakoviii..tieto moje tyzdne... ☹ nech uz je 36-38tt

evitkamalicka
3. máj 2010

nikitka mne to prave naopak ide velmi rychlo

abbey1
3. máj 2010

Budem vás musieť opustiť a ísť zarábať peniažky.Už rátam dni do materskej a na druhej strne mi bude smutno za mojimi zlatými ľuďmi,teda za väčšinou.Tak pekný deň.

marija
3. máj 2010

Niki a mne to zas strasne leti 😀 pri malej to slo pomalsie.

rubinka
3. máj 2010

Miška držím palce.

Mne to tiež ide strašne rýchlo až ma to desí koľko veci treba ešte nakúpiť a čas letí.

evitkamalicka
3. máj 2010

rubinka uz ta objednali na nahradny termin na 3D?

evitkamalicka
3. máj 2010

ja sa chystam na nakupy v sobotu, to snad uz budeme vediet pohlavie, na vikend dojdu nasi, tak pojdeme do Nitry rozhadzovat peniazky, moja mamina sa na tie nakupy tesi jak mala 😅

evitkamalicka
3. máj 2010

abbey veru peniazky treba, ja zarabam v pohodli domova a teda je to velka pomoc do rozpoctu ako ten chaby RP

zeytin
3. máj 2010

Miska drzim palce, nech vsetko dobre dopadne. Mne cas ide tiez straaaasne rychlo... Hlavne ked este nemam nic nakupene... Ale v sobotu som v inchcebe kupila flasky Aventy - mali tam celkom dobru cenu. Som usetrila nejake 4e... Ked neprsi, aspon kvapka.... 😉

rubinka
3. máj 2010

Práve som tam volala, sme objednaný na 12.5, tak sa teškám 🙂

denisocka
3. máj 2010

miši ta čo?:???????

mne to tiež uteká,pred 9 týždnami som bola na morfo a o dalšie 9 týž už možem smelo rodiť

evitkamalicka
3. máj 2010

rubi no tak ti to o tyzden posunuli, ale dako vydrzis.....ja sa neviem dockat stredy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre