♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

michaela80
3. máj 2010

chalani ma boli pozriet....tak vraj vsetko porate a ze vecer budu zehlit....veceru si tiez planuju urobit sami tak som celkom pysna na nich...

bihan
3. máj 2010

http://www.edusan.sk/mam_problem/texty.php?id=1...

hlavne je tam zaujímavá časť o vedľajších účinkoch: priberanie, bolesti hlavy, nervozita a podrazdenost, dokonca aj vypadavanie vlasov alebo zvysenie ochlpenia (ako u koho), poruchy krvacania (caste slabe krvacanie alebo uplne vynechanie krvacania), moze dojst aj k zvysenemu vyskytu zapalov posvy ak je niekto nachylny, kvasinkove infekcie atd.

Ja už žiadny ani lokálny umelý hormón v mojom tele nechcem 🙂

marija
3. máj 2010

Ahojte kocky, sme spat. Tak sme sa konecne ukazali :D pridavam par foteciek 😉 aj podla tohto UZV sme o tyzden vacsi, takze namiesto 25+4 podla poslednej menstruacie sme 26+4 a mame 1kg 😀

didulka85
3. máj 2010

Miska zbytocne si sa bala... Postaraju sa o seba. A co budu varit?

denisocka
3. máj 2010

super,hod nejake miery

didulka85
3. máj 2010

Marija takze si mala dnes stastie... Krasne fotky.

marija
3. máj 2010

Deni 😀 nemam, akosi mi ten papierik s mierami nenahral... takze az v tom 30tt najblizsie nejake budu 😉

bihan
3. máj 2010

Marija, takže si presne tak, ako máš byť 😀 a gratulujem konečne k dobrým fotkám 🙂

Michaela, neboj, keď treba, tak si všetci poradia 😉

marija
3. máj 2010

Didu dakujem 😉 a kde mas ty fotky z 3D?

Bihan ano vsetko sedi ako ma 😀 a dakujem 🙂

Inak ked sa tu uz bavite o tom teliesku tak Bihan ty planujes ake?

evitkamalicka
3. máj 2010

marija krasne fotecky

denisocka
3. máj 2010

majuška, ked sa dobre uviažeš v šatke,tak ani kríže nebudu boliet, lebo budeš pekne ako v korzete. ver mi,ja mam velke cicky a mam problem chodit normálne čo ma z toho prekdlanania boli hlava a všatke som ani nevedela že mam dieťa, a ked som vzala kočík,tak mi všade zavadzal 😀

evitkamalicka
3. máj 2010

baby ja zial planujem radikalnejsie riesenie ako teliesko ci antikoncepciu, kedze dalsie deticky uz vobec neplanujeme a nechcem sa nicim napchavat

denisocka
3. máj 2010

hej teraz kukam,že ste vlastne celkom skoro narovnako nie,marija - si mala byť teraz nejak 26+2 .. 26+3?

bihan
3. máj 2010

My ešte budeme chcieť tretie (s najväčšou pravdepodobnosťou), takže žiadne radikálne riešenie nebude 😀

Marija, skúsim si asi zohnať Silverlilly z Čiech, neviem, ako je to teraz so slov. trhom, prípadne sa poradím ešte s lekárkou, medené nechcem, už tak mávam dosť silnú MS.

denisocka
3. máj 2010

ja chcem ak niečo,tak teliesko,ak to prežijem . podviazat by som sa nedala,nevie čo so ti život prinesie, možno ineho chlapa a potom už niet cesty spať

denisocka
3. máj 2010

idem vas prečítať,čo za telieska planujete. kamoška ma Mirenu a neviem či ju po polroku nevybrala,bo pribrala z nej hadam 10kg,cela sa naliala s vodou

tu je sranda dsiskusia http://www.diva.sk/forum/zdravie/510/problem-s-...

evitkamalicka
3. máj 2010

denis da sa otehotniet potom umelym oplodnenim to som uz konzultovala

marija
3. máj 2010

ja by som to tiez urcite neriesila nijako radikalne, tiez somprimlada aby sa v zivote nemohlo cokolvek zomliet, ale ja patrim k tym, co podla mna nemyslia zrovna negativne, ale realisticky 😉

Deni podla UZV v 12tt som dnes 26+3.

zuzana76
3. máj 2010

ahojte

vidim, ze preberate antikoncepciu, no tak ja som doteraz ziadnu HAK nebrala, jedine co u nas asi pol roka po porode fungovalo a asi rok, ked som nemala doporucovane otehotniet boli kondomy a striedali sme to aj s plodnymi a neplodnymi dnami, sledovala som si hlien, BT som nemerala, teraz asi budem, ja sa tiez nechcem napchavat ziadnymi hormonami a ani sterilizaciu nie, tretie dietatko ak sa postasti, tak budeme radi, ale nejako specialne neplanujeme, uvidime, co buducnost prinesie. Aj preto by som celkom rada tentoraz rodila prirodzene, hmmm, len neviem ci to bude mozne ☹

denisocka
3. máj 2010
lulusha
3. máj 2010

marija, no konecne 🙂 🙂 🙂 mala je aka podarena na tej predposlednej fotke, ako keby "dajte pokooooj, nekukajte na mna" 😀

didulka85
3. máj 2010

Marija ja som sem davala fotky z 3D-cka pred 2-tyzdnami.

marija
3. máj 2010

Lulu no dost casto si tam tymi rucickami zakryvala tvaricku 😀

zuzana76
3. máj 2010

marija, mas krasne fotky z 3D 🙂

marija
3. máj 2010

didu hej hej ale v albume ich nemas vsak? Ja osm ich vtedy videla, ja som len teraz spatne chcela este raz pozriet 😀 hladat to... uff, ked tu tolko piseme 😉

bihan
3. máj 2010

ešte príbalový leták k Mirene - úplne rovnaké nežiadúce účinky ako pri akejkoľvek inej HAK - vrátane priberania a akné 🙂
http://www.zdravie.sk/sz/lieky/showpil/528/1150...

ja by som nenechala sterilizovať už len z toho dôvodu, že by som musela do úplnej narkózy a chlap by to mal v lokálke a za 15 minút .. navyše sa dajú spermie zmraziť do spermobanky kým žena by musela podstúpiť klasickú náročnú hormonálnu liečbu ako na IVF.

Tiež už svoje telo dosť dobre poznám, po tých mesiacoch sledovania hlienu a BT, v kombi s prezervatívmi cez plodné dni mi to príde ako dosť spoľahlivá metóda, keď sa aplikuje ako má.

bihan
3. máj 2010

Deni, ale to je na 5 rokov 😉

evitkamalicka
3. máj 2010

bihan ja pojdem do celkovej tak ci tak, kedze budem mat aj druhy cisarsky a urobia mi to pod jednym, mne to pride normalne takze ja to nejako tragicky neberiem

didulka85
3. máj 2010

Marija je to na strane 616. 🙂

bihan
3. máj 2010

Evitka, to je vec osobného výberu 🙂 Kedysi som čítala o istej teórii "posledného dieťaťa", ktorá vlastne motivuje ženu k sexu. Taká skrytá podvedomá túžba po tom "poslednom" miminku a ženám po sterilizácii sa väčšinou zároveň s plodnosťou vytratí chuť na sex, kým mužom nie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre