♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

michaela80
3. máj 2010

M ys mm nepouzivame ziadnu a ani nebudeme a nehody sme nikdy nemali.....

peta131
3. máj 2010

marija krasne fotky 😵

ja mam antikoncepciu vyriesenu kedze u nas je problem v mm a inak ako umelym oplodnenim neotehotnieme tak aspon nebudem musiet do seba pchat hormony 😀 😀

a co sa tyka prachu na pranie ja periem len v Persile sensitiv a avivaz Silan biely sensitiv pre babatka lebo ja mam tiez problem s pokozkou a lahko na vsetko reagujem tak v tejto kombinacii co periem teraz budem prat aj malemu a pokial by mal nejake problemy tak az potom zmenim prasok...aj sprchove gely kupujem len sensitiv...

bihan
3. máj 2010

Peťa, na to by som sa veľmi nespoliehala.. poznám kočku, ktorá má prvú cácorku po IVF a druhé prišlo dosť nečakane a prirodzene.. manželovi sa výrazne zlepšilo spermio 😀

peta131
3. máj 2010

bihan ale moj mm ma azoospermiu to znamena ze nema vobec ziadne spermie a tato diagnoza sa zevraj uz neda zmenit ale clovek nikdy nevie co sa moze stat a my by sme boli len radi keby sa to nejakym zazrakom zmenilo a mali dieta aj prirodzene 😉

abbey1
3. máj 2010

Je to nevypočítateľné s deťmi.Na Filipka sme čakali 2roky,Sabi prišla na prvý šup úplne nechcene a nečakane,a Zara je po 5rokoch snaženia.Tak kto tomu má rozumieť.Ja už som neverila,že teraz otehotniem a chudák manžel počúval,čo všetko nás čaká,keď začneme chodiť po doktoroch.ale asi to bol osud,preto že som vždy tvrdila,že ďalšie bábo chcem až keď bude mať Sabi 10.A presne to vyšlo.

peta131
3. máj 2010

moj mm ma uz jedneho syna s byvalou a podaril sa im na prvy sup a my sme sa snazili 2 roky a nic az mu nakoniec nasli azoospermiu ze nema ziadne spermie...takze prekvapenie velke...ale chvalabohu to ma len mechanicke poskodenie takze spermie sa mu tvoria len nejdu von tak musel ist na operaciu kde mu spermijky vybrali priamo tam kde sa tvoria a zamrazili nam aj do zasoby aby nemusel zase absolvovat operaciu ked budeme chciet druhe babo...

evitkamalicka
3. máj 2010

nam sa podarilo prve na prvy sup, ale to som potratila....Adamko tiez na prvy sup a to co teraz cakame tak na druhy sup

peta131
3. máj 2010

clovek fakt nikdy nevie co sa moze stat..a v dnesnej dobe sa zacina stavat normalne zazrak mat dieta na prvy sup 😖

abbey1
3. máj 2010

Evitka,tak bacha takto ďalej môžeš byť zaslúžilá matka.To moja sestra vždy tvrdila,že stačí,aby chlap okolo nej len prešiel.

evitkamalicka
3. máj 2010

abbey to uz nehrozi, tretie nebude

bihan
3. máj 2010

Peťa, taká blbá otázka, ale prvý syn je určite jeho 😅 Hovorí sa, že až 10% detí narodených v manželstve je mimomanželských 😀
Nám sa Sára podarila hneď, Marina po trištvrte roku.

abbey1
3. máj 2010

Peta,my sme skoro susedy, pozerám.Aj tam žiješ,alebo ste niekde mimo?

abbey1
3. máj 2010

Bihan,také veci sa ani nepýtaj.to nikdy nie je isté.Náš známy až v dospelosti syna zistil,že nie je jeho.Až keď sa rozvádzali.

bihan
3. máj 2010

U mňa to bola tajná túžba, aby sa mama priznala, že bio otec nie je biootec, ale so sestrou sa tak veľmi podobáme, že by mamča musela mať obe deti s tým istým milencom a ešte s AB Rh- krvnou skupinou, takže fakt nehrozí 😝 čo už? 😀

abbey1
3. máj 2010

To sú túžby!!!Už sa musíš zmieriť.Moje malé dnes od 3hod má hotovú besnotu.Ja nechápem,čo v tom brušku dokáže robiť.Že ju to baví stále behať hore dolu.V práci som mala pocit,že to všetci musia vidieť,ako sa vlní hore dolu.A tie kopance,ktoré mi uštedruje.Má čím ďalej viac sily.

peta131
3. máj 2010

no hadam je jeho 😀 😝 ale urcite je lenze jeho syn ma uz 14 rokov takze to uz je aj riadna doba a mm cely zivot jazdil na motorkach a teraz posledne 4 roky jazdi na koni tak ono to vsetko vplyva na plodnost tak za tych 14 rokov sa mu tam mohli porobit zrasty a preto nejdu hnusobky von...lebo oni sa tvoria a aj su super kvality len to ze sa nedostanu von 😝

kamajka
3. máj 2010

ahojte baby. skapal mi komp tak som tu dlho nebola. dúfam,že ste všetky v poriadku.
my sme sa rozišli. takže už budem oficiálne s deťmi sama.
ale nejako to prežijeme 🙂

idem asi búvať ak sa podarí. prajem všetkým pekné sny.

denisocka
3. máj 2010

jaj kamajka,to čo to? 😖

zuzana76
3. máj 2010

ahojte

kamajka, to mi je velmi luto ☹ , ako toto moze chlap urobit, ze opusti zenu, ked cakaju spolu babatko. Ja neviem, ja som asi slaboch, ja by som bola hotova, neviem, mozno kvoli detom by som sa nejako musela pozviechat 😒

My sme sa najskor o babatko nejake prve 2 roky nesnazili a potom sme si uz nedavali pozor a nic, nemohla som dlho otehotniet, aj nejake 3-4 roky, uz som si myslela, ze deti mat nebudeme, ja som UO nechcela, takze som myslela,ze budeme bezdetny par, ale potom som zacala chorlaviet a zistili konecne co mi je a ked som sa zacalaliecit, tak prve babo hned na prvy sup, ale potratila som. Potom bola rocna pauza, kvoli problemom so stitkou a potom prisiel Patko zase na prvy sup a toto babo asi an druhy sup, lebo sme sa snazili v auguste, aj priamo cez ovulku a nic, ale koncom augusta mi doporucili zakrok na ocnom, tak asi to tak malo byt, ze som mala ten zakrok absolvovat a preto som neotehotnela, termin mi dali na oktober, takze sme zase september a oktober nesnazilkovali, no a v novembri sa podarilo aj druhe babo.

Ja by som rada niekedy v buducnosti aj nejaku zlatu princeznicku, ale zase by sa nam iste zadaril chlapcek 😀 a to uz by som asi nic ine nerobila, len stala nad sporakom 😀

zuzana76
3. máj 2010

Aj moj muz si teraz prial dievcatko, chvilku bol aj sklamany, ze chlapcek, ale zase som mu to zdovodnila,ze patko bude mat partaka, budu sa spolu hrat, nemusime dokupovat tolko novych veci, hracky, oblecenie, vsetko sa bude dat vyuzit, ani to nevyjde dovtedy z mody, kym ponosi druhy chlapcek.

zuzana76
3. máj 2010

Mne to bolo viac-menej jedno, sice som odjakziva chcela mat 2 dievcatka 😀 , no a takto to dopadlo 😀 , ale ja som stastna, najdolezitejsie nech su zdravi a stastni a mozno ako chlapci budu mat lahsi zivot, ktovie

zuzana76
3. máj 2010

denis, ja som nasla tieto

http://www.bio-market.sk/vitapura/indicke-mydlo...

ale nemam odskusane

halintoa
3. máj 2010

ahojte kočky,
kamajka: to mi je ľúto, že nebudeš mať oporu v partnerovi. Hádam Ti deti budú pomáhať ako sa dá a časom sa nájde aj ten pravý tatinko a partner...

Nám dnes poradňa dopadla dobre, mm samozrejme nebol (lebo veď videl DVD zo 4D a to stačí 😀 ), tak bola so mnou sestra. Doktorka nám potvrdila dievčatko, pribrala som odminula žalostne málo, len 0,7kg , tak stále čakám, kedy sa to rozbehne, ale maličká má hádam všetko, čo potrebuje. Inak je to riadny rozdiel, ten predpotopný utz, čo má moja doktorka a 4D z Incheby 😝 , povedala mi, že malá váži "okolo 500g", pričom v piatok NA 4D už mala 536g.. a celkovo ju namerala menšiu ako na výstave. Čo už, hlavne že morfo dopadlo v poriadku a aj moja moč bola tento raz OK. Len zajtra idem s močom do labáku, aby mi urobili testy, prečo chodím stále často na malú, tak som zvedavá, čo zistia.

Miška: drž sa v nemocke, nech Ti to uteká rýchlo a nech už Ťa primár nedostane pod ruku...

denisocka
3. máj 2010

Ja nemozem spat

pipi1211
3. máj 2010

ani ja deni, nie si sama a to som si o osmej myslela ako o 22.00 spim 😀

denisocka
3. máj 2010

Ja tu tukam do mobilu v spalni

kamajka
3. máj 2010

čaute ešte nespím díky za podporu čo už mám robiť, len sa kvoli drobcom nejako držať ale ja to zvládnem musím...
práve som sa síce vrátila z pohotovosti, dali mi magnézium a že tachykardia, tlak 120/95, pulz 112, chceli ma do nemocky na interné zobrať, ale kde ja od detí môžem, haha.......... tak mám zajtra heď ráno k obvodému bežať, že EKG nech mi dajú urobiť, atď.... A to ešte aj vypovedať na políciu mám ísť zajtra, skolabujem......

Deni ani ja emôžem spávať, mužík je rád že ťukáš? 🙂

kamajka
3. máj 2010

čo to, Miška je v nemocnici???

denisocka
3. máj 2010

Mm spi jak zabity a chrape,len kopem do neho nech sa otoci

pipi1211
3. máj 2010

kamajka a co sa preboha stalo ze mas ist aj na policiu???????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre