♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
4. máj 2010

brusko

evitkamalicka
4. máj 2010

strapanik ahoj....ja mam BEXU AX3, vnutorny rozmer vanicky 78x37cm

denisocka
4. máj 2010

Jane Nomad 😉

didulka85
4. máj 2010

strapanik my sme kupili Concord fusion. Vanicka je proton, je dost velka...

lenadka
4. máj 2010

deni, ja ho pouzivam stale, tak napr. v tych Topolciankach boli suche WC bez vody, voda len v stajni tocka so studenou vodou a ked potom mala chcela papat, tak som nam ruky vydezinfikovala gelom, predsa len hromadna akcia, a tie WC pouzilo xy ludi, keby len cikat, to ju do krickov niekam poslem, ale kakat 😅 to musela ist na WC a tiez ked spadne vonku odrie si nieco dame gelik, zachladi a vydezinfikuje aj na tu hrcu v parku, som na to rychlo dala gel tak jej to aj ochladilo..ked sme doma len to umyjeme cistou vodou, ale ked sme takto v tramtarii dost ho pouzivam 😉 sice aj doma vodicku dezinfekcnu - nestiplavu, ale to len ako cirkus okolo toho-akoze to liecime, to zaberie a mala hned prestane plakat..cize len aby sa jej to ratalo 😉

denisocka
4. máj 2010

a to len počuchaš ruky a oletí špina a bacili? daj link na taky ako máš

lenadka
4. máj 2010

strapanik ja mam cam cortinu a vanicka je dost velka 😉

evitkamalicka
4. máj 2010

my mame tiez taky gelik

mywiel
4. máj 2010

Ten gel zabije vsetky virusy, rotavirusy, candidu dokonca aj tuberkulozu. 😉 Ja mam modry vola sa Sterillium.

mywiel
4. máj 2010

Dokonca citam na nom ze zabija aj baktérie a HIV 😅

rubinka
4. máj 2010

Ja mám tiež Cortinu a dlžku má 83,5cm takže velikánska 🙂

lenadka
4. máj 2010

deni spina urcite nie, to sme ruky umyli studenou vodou po tom WC, hrubu spinu vlhcene obrusky a potom dam gel, ked nie je moznost umyt si ruky normalne...ja mam gel z prace, ved robim na hygiene 😀...od kolegyne z epidky som nafasovala cestovne balenie Septoderm Gel od Bochemie a to ked miniem doplnam z velkeho balenia to uz mam nieco ine ale nazov neviem-mam to v praci....ja to napr. v praci pouzivam ked odoberam vzorky, ruky si musim poriadne umyt dez. mydlom a teplou vodou, utriet do pap. obruska a potom este vydezinf. ruky gelom, aby som vzorky a pomocky nekontaminovala..takze profi deformacia 😀

mywiel
4. máj 2010

Hepatiditu B

lenadka
4. máj 2010

zas na druhej strane nikdy som malej nezakazala nieco zjest ak jej to spadlo doma na zem, ani vonku ked sklbe travu a da si do ust...nejak si imunitu musi budovat, ale mm je hrozny on jej nedovoli polozit si hracku na stol-lebo tam sa je, lebo pred tym ju mala v detskej na koberci 😅 to ja s takychto veci padam do vyvrtky 😀
ale zas niektore veci akoze by mi mala odisla z WC bez umytia ruk...ani pocut kolko krat ju poslem este raz ked sa mi zda ze si kratko umyvala, alebo ked chyta surove vajicka ked u nasich zbiera z hniezd od sliepok, alebo macku ked hladka to som sekera 😅

bihan
4. máj 2010

Tiež mám gel vždy v kabelke, obrúsky sa mi akosi nedarí zohnať, ale Sára s tým nemá problém.. hlavne ma štve, že si všetko pchá do úst 🙄

Ja by som to s vaničkami v trojkombináciách tak hororovo nevidela, polročné sa ešte v pohode vprace do Dreami vaničky od Quinny 🙂

lenadka
4. máj 2010

moja mala kozicka kvietkotrhacka

mywiel
4. máj 2010

Tak ja som malej kupila pieskovisko a prvé co bolo musela ten piesok 2x ochutnat. A raz som ju nasla v spajzi jest macacie krokety. 😀 😝

denisocka
4. máj 2010

ked tých gelov je cele hafo

januliatko1985
4. máj 2010

Ahojte tehosky, no som docitala vas konecne 🙂
kamajka, tak to mi je velmi luto, bude dobre neboj 😉
marija, tak malicka sa konecne ukazala, super foto.

a pekne brusenka mate lenadka, evitka.

no a moj drahy odkedy som tehu mi zakazal robit akekolvek tazke prace,a tiez sa minule nasr... na nasu susedu, lebo mame v bloku na nasom poschodi rozvrh, ze kto upratuje a furt ked ju raz za cas stretnem, tak cakam, zemi daco vyhodi na oci a az pred dvoma tyzdnami si konecne vsimla, ze mam brusko a aj to sa musela opytat, ze preco su popadane listy z kvetu co nam visi na spolocnej chodbe, drbnuta, urcite si myslela, ze to ja so mjej pozhadzovala. no a minule stretla mm na chodbe a mali sme akurat sluzbu a povdeala mu, ze pan sused ale my zvykneme upratovat chodbu kazdy tyzden, krava, stara dievka je to 😠
a co sa tyka domacich prac, tak ak je ked je drahy advokat, neni az taky lavy na to, ze nerobi manualne, zato poumyva riad, povysava aj pracku pustri, vyvesi pradlo, ja uz len take veci , ze pozehlim, prach, navarim a tak.
no ale som mu vdacna za to, ze on sa vyziva ked daco treba po uradoch vybavit, papierovacky, to je jehoooo, a ja som len rada tomu 🙂

denisocka
4. máj 2010

no,my sme na jesen pratali pieskovisko a dnu vagon mačacích hovien,bo mačky to tam zahrabovali. ta diky

mywiel
4. máj 2010

Ja mam taku muslu a da sa zavriet takze macky tam nechodia. 😉

bihan
4. máj 2010

mne domáce záležitosti nevedia, mačku pravidelne odčervujeme, ale mladá ocucáva držadlá na nákupnom košíku napr., alebo prídeme domov z MC, zdrapí svojho spinkáča a strká si palec do úst.. vtedy ma ide rozhodiť 😠

mywiel
4. máj 2010

No tie drzadla na nakupnom voziku tomu sa vyhnut neda, ale to je aj najvacsi prenasac bacilov. 😔

lenadka
4. máj 2010

no u nas macky nemaju sancu, mala to pieskovisko tak obhospodaruje, ze macky sa mu vyhybaju oblukom 😀 hlavne je v nom stale nejake blatove jazierko a to macky neradi 😀
treba kupit zatvaracie a basta, my mame kocura a ten si teritorium brani, zadne macky k nam uz nechodia a ked pridu to je vonku cirkus, kocur mi sice chodi do zahradky kakat-ked ho nevidim svinucha, ale ked sme ho nemali chodila mi sem cela dedina vsetky macky od susedov a aj od tych co nam susedia nie su, hlavne v tomto obdobi ked este nic netrci zo zeme a je krasne upravena, hriadky rovne...islo ma porazit, vtedy som to zakryvala sietami, to sa mackam nepacilo...

miciatko
4. máj 2010

ahojte babule, vy ste teda toho popisali ale prečítala som všetko 😀
kami je mi ľuto že toto musiš zažívať prave teraz ked potrebuješ pokoj pre babatko , ale aj pre seba

marija krásne 3D fotečky

no môj mm keď sme začali prerabať dom povedal že nikdy taketo nič nerobil a že sa do toho neodváži a do roka a do dňa sme sa tam nasťahovali a naučil sa aj murovať, aj maltu zarabať, aj steny na hrubo a hladko porobiť, aj vymalovať, nábytok poskladať no a najnovšie aj schody obkladať, no a teraz aky je na seba pyšný 😀

Doma tiež hodne pomáha , keďže robím krátky a dlhý týždeň tak každý druhý víkend doma bačujú 3 chlapi a to keď prídem tak všetko vyupratované to som potom ja na nich tak pyšná 😀

lenadka
4. máj 2010

baby neverili by ste ale v poslednom case robime dost stery z nakupnych vozikov a ziaden patogen sa tam nenasiel...tak si tak pre seba vravime ze aj ten chudak bacil potrebuje pre zivot nejaku hygienu a kulturu 😀 ale pravda je ze virusy neizolujeme-tie nehladame, takze taka zltacka kludne...mne minule mala zacala oblizovat v tescu pri pasoch ten pult na kt. sa vyklada tovar, nie pas samotny ten aspon obcas utru ale to kovove vedla neho o co sa kazdy obtrie..no na kolaps :-P

lenadka
4. máj 2010

no nic idem lebo nic nerobim len tukam do klavesov....
inak na to ze ma 5rokov uz by mohla prestat vsetko obliziovat nie? ☹

mywiel
4. máj 2010

No ja neviem to to bol velky humbuk ked bola ta prasacia chripka vraj dezinfikovat ruky po nakupnych vozikoch a tak. Najviac svinstva nasli v arasidoch co ti davaju v miske v bare vraj aspon 10 roznych druhov mocu, proste si ludia neumyvaju ruky po wc....bléééé 😝

mywiel
4. máj 2010

A klavesnica na pc je najvacsi bacilonosic...hlavne v robote kde to chytaju aj iny.

marija
4. máj 2010

Bihan si ale nerodila na Slovensku vsak?

Leni krasne brusko a mala ma krasne fotky, tie kvetinkove su super 😉

Ja mam tiez ten gel, kedze my chytime vzdy nejaku anginu a bakterialnu, musim ho mat vzdy po ruke lebo nie vzdy je moznost jej tie ruky niekde umyt a zas doma ju drzat nechcem len preto, ze ma poruchu imunity... no nieze by som ju valcila kazdy den po obchodnych centrach, ale raz za masiac si vyrazime, jej sa to strasne paci.

No ja zvazujem teraz o dva tyzdne ju dat zaockovat proti zltacke A, mam strach, ze nieco take neustriehnem a zas jej sa podari dat ruky do pusy a je to sekundova zalezitost....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre