♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzannas
4. máj 2010

Vitaj Adal 😵 ake kosti mas presne na mysli? panvove? bedrove?

My sme prisli s malym z vonku, uz som ho dala spinkat, boli sme v tej skolke sa popytat a nevzali nam ho 😢 😢 ☹ ☹ ze oktobrovy..a mame sa skusit prist spytat v septembri este, ale to ja pochybujem... 😒 no uvidime...to ale uz poslem draheho nech to zjedna s tou riaditelkou... 😅

mimkao
4. máj 2010

Deni, ten adaptačný ešte je stále. Aspoň u nás. Ale tým pádom si myslím, že je všade. Bo ja som dala moju najmenšiu do škôlky a riaditeľka sa ma pýtala, že či chcem adaptačný, alebo normálne. Tak som vravela, že normálne. Síce to bolo ešte v apríli, ale tak snáď to hentak rýchlo nezmenili... 😕
Adal, ak myslím na to, na čo ty, tak mňa to tiež bolí. Hlavne po sexe. A to už od prvého tehu. Dakedy to bolí tak, že sa ani postaviť neviem... Ale mňa to zvyklo bolieť aj mimo tehotenstva.

adal
4. máj 2010

ahojte, ďakujem za privítanie 🙂 no tie kosti tam ako keby v rozkroku 😝 neviem ako to nazvať. Aj pri malom ma to pobolievalo ale až od 30-teho týždňa zhruba ale teraz som len v 26-tom týždni a neviem či preto že som druhorodička ... idem 7.5. na kontrolu, musím sa opýtať dr. 😉

mimkao
4. máj 2010

Adal, tak predsa nás bolí to isté.... 😀

rubinka
4. máj 2010

Tak tam to bolí aj mňa.

evitkamalicka
4. máj 2010

mna nastastie nic neboli, toto tehu fakt ako keby som ani tehu nebola

rubinka
4. máj 2010

Mimkao pekne ti bruško vykuklo, tak náhle 😉

mimkao
4. máj 2010

rubinka, ne...? Už to neviem, schovať, ta aj susedia si už všimli... Určite si už na čelo ťukajú pri mne.... 😀 😀

januliatko1985
4. máj 2010

mimkao, pekne brusinko, ani ja to svoje uz vobec neschovam. ja ho rada ukazujem, ved je pekne 😵

mimkao
4. máj 2010

Tak moje pekné nie je, lebo je samá stria... 😔 Ale keď je na ňom tričko, tak ujde... 😀 Ale ďakujem, Jani. 😉

evitkamalicka
4. máj 2010

mimkao aj ja mam na nom strie este z prveho porodu

evitkamalicka
4. máj 2010

teda tehu som chcela napisat

adal
4. máj 2010

dievčence, strie nevadia, hlavne nech sú detičky zdravé 🙂

evitkamalicka
4. máj 2010

ved ja sa tym ani nejako nezatazujem, kaslem na to, su aj horsie veci

mimkao
4. máj 2010

Ta ja mám aj z prvého aj z druhého, ja z tretieho, aj z štvrtého... 😀 😀 Teraz som nejakú aktualnu ešte nezaznamenala, ale si myslím, že už mám natoľko natiahnutú kožu aj to väzivo, že už sa mi nemá ako spraviť... 😝
No, čo už , ale trička nad pupok som nikdy nenosila a v plavkách, keď už nebudem tehu, tak sa trošku opália a bude to menej vidieť... 🙂

evitkamalicka
4. máj 2010

ani ja som nezaregistrovala teraz ziadnu novu, tiez to bude asi tym, ze mam natiahnutu kozu alebo tym, ze nepriberam tolko vela ako pri predoslom....tricka nad pupok som ani ja nikdy nenosila

adal
4. máj 2010

no ja nemám ani po prvom tehu ani teraz zatiaľ ale asi budú 😀

evitkamalicka
4. máj 2010

adal preco myslis, ze budu?

adal
4. máj 2010

myslím že okolo pupka je "tesno" ale mastím a mastím ale niekedy ani to vraj nepomáha ☹

mimkao
4. máj 2010

evit, aj ja si myslím, že to s tým súvisí, bo aj ja som pri predošlých veľa pribrala.... Teraz už dávam väčšie bacha... A mám hranicu, že to nesmie byť viac ako +15, tak snáď sa do toho vmestím... 😀

evitkamalicka
4. máj 2010

ja som pri malom pribrala 20kg, ale u mna za to zrejme mohla aj preeklampsia a teraz mam hranicu 10kg, tak uvidime ci sa podari, ale snad ano....zatial mam +3,5kg

michaela80
4. máj 2010

ja mam zatial 4 kg navyse a myslim ze pri tej nemocnicnej strave sa ani pribrat neda.... 😠 😠 😠 😠 😠

mimkao
4. máj 2010

MIška, ty si ešte stále v nemocke? Ako je už lepšie? No, to ti verím, že z tej ich stravy veľa nepriberieš... 😒 Ja som tam tiež zakaždým schudla.

didulka85
4. máj 2010

Miska a preco si vlastne prve dieta porodila tak skoro? Co sa stalo?

michaela80
4. máj 2010

didulka lebozacala odtekat plodova voda......a teraz su tu z toho s prepacenim posraty aby sa to neopakovalo..a ja sa citim fajn.....do haja s tou nemocnicou...

michaela80
4. máj 2010

ale mam tu telku a 55 programov.....takze aspon ze nemusim cumiet do stien...

abbey1
4. máj 2010

Ahojte.Na chvíľočku som doma,zub zaplombovaný.Čítam tu o problémoch v škôlkach.U nás je to to isté,našťastie naša suseda je riaditeľka v škôlke a druhú učím,inak aj tu sa to vybavuje len po známosti.Je to smutné,ale krutá realita.My aj do školy chodíme na opačný koniec mesta,preto že sme chceli dobrú pani učiteľku-ako druhú maminu.

didulka85
4. máj 2010

Miska a vedia preco tak skoro zacala odtekat?
Ja by som sa tam zblaznila.

denisocka
4. máj 2010

mimkao - ano ,adaptačny existuje -znamena to,že prve dni je dieťa v školke 2hodiny,tak 4 hodiny a tak na cely den - za 30dni by sa malo adaptovať na cely den -ale ,ak ho dáš aj len na par hodin,automaticky prichádzaš o RP a ja si to teda pre par hodin v týždni nedám zobrat. bud ho vezme učitelka "načierno" ,ved to 2dni v týždni na 2 hodiny sme chceli,alebo pojde až v septembri na ostro

denisocka
4. máj 2010

adal,mimka -aj mna občas pobolieva akoby lonova kosť, pipinka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre