♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

maculienka123
5. máj 2010

bab jamam +13 kg a co bude do konca neviem,bude rozkysnuta strasne a som z toho nestastna ani moc uz nejem aj sladkosti menej a som kazdy tyzden o kilo tazsia

zeytin
5. máj 2010

Ahojte... tak uz zasa v praci.... K tej priberacej teme - ja mam +9 ☹ ale utesujem sa tym, ze chudsie tehulky priberaju viac... 😒 Ja viem, ze to nie je vyhovorka, ale aspon trosku ma to potesi... Pred tehu som mala 52, potom mi dokina na gynde povedala, ze musim pribrat trosku, ked chceme mat babo, lebo predtym som schudla 15 za 4 mesiace a vraj to bolo vela... Tak som pribrala 2 kg... Vidim si to najma na stehnach a bokoch, ale srie mi zatial nepribudaju... mam iba tie, ktore som mala, ked som schudla... Snazim sa mysliet pozitivne a dufam ze to zhodim po porode... 😉
Ale uz sa neprejedam tak ako minuly mesiac, vcera som mala na veceru zeleninovy salat so syrom a ako dezert jahody. Som si kupila - dovezene z Madarska - ale take boli sladucke... mnam.

didulka85
5. máj 2010

Dobre ranko!
Tak uz som po ranajkach, osprchovana, nalicena, za hodinku vyrazam do poradne.

denisocka
5. máj 2010

macu,ale ja mam teraz 61 a ty aj s tvojimi 13kg maš možno 55 😀

denisocka
5. máj 2010

didul,čo si si ukuchtila? 😀

maculienka123
5. máj 2010

deni,no veru mam 63 kg,to by som si ani vo sne nepomyslela,ze tolko budem raz vobec vazit.

evitkamalicka
5. máj 2010

ja dnes varim granadir, muz pride o 11tej z roboty, zobral si volno kedze ide so mnou na 3D

didulka85
5. máj 2010

Denis buchticku som si vcera kupila.
Macu mna je tiez o 13 kil viac.

zeytin
5. máj 2010

Macu, ja ta uplne chapem, ako sa citis, aj ja som niekedy z toho taka smutna, ale snazim sa nebyt, lebo vraj aj babatka su potom smutne a vela placu... Si hovorim, ze to musim zhodit. Inak brusko mam 96 😉 V praci si zo mna utahuju, ze vyzeram ako tyzden pred porodom.... a ti co ma nepoznaju sa pytaju, ci uz nemam byt doma na materskej.... ked im poviem, v ktorom som mesiaci, tak to radsej nekomentuju...
Podstatne je, ze sa pacim svojmu mm... Rano cestujem v autobuse s takou straaaasne tucnou babou... a pri nej si vzdy pripadam stihla 😀 😀 😀

maculienka123
5. máj 2010

juj tak nie som sama,co tak pibera.ako a sa buem snazit schudnut,len doteraz som jedla vetko a nevedela som co je to nedopriat si,nuz asi po porode si to odskusam.

evitkamalicka
5. máj 2010

ja papam vsetko, aj sladkosti, aj kolaciky, proste vsetko na co mam chut

evitkamalicka
5. máj 2010

ale snazim sa dodrziavat pitny rezim, co som predtym nerobila

maculienka123
5. máj 2010

no to ti zavidim evit ked nepriberas,ja sa snazim obmedzovat aj ked je to tazke,hlavne teraz.mne uz mama hovori,ze som strasne pribrala,ze to neschudnem.

maculienka123
5. máj 2010

no ja ijemtak 3 litre tekutin denne,som furt smadna

evitkamalicka
5. máj 2010

macu, ale toto tehu je uplne ine....pri malom som mala preeklampsiu a nabeh na tehu cukrovku, ale v porodnici som hned nechala 12kg

maculienka123
5. máj 2010

kurnik,to ja budem mat tu cukrovku urcite,porazi ma a to co potom,mi zakazu jest?

maculienka123
5. máj 2010

a co je to ta preklampsia?

evitkamalicka
5. máj 2010

macu ale co ti sisi, to este neznamena, ze musis mat tehu cukrovku, len nestresuj, proste len viac priberas, mozno aj tym, ze si bola pred tehu velmi chuducka

zeytin
5. máj 2010

Ja si myslim, ze som zacala priberat aj kvoli tomu, ze som pred tehu nikdy neranajkovala a teraz musim.... Predtym som jedla vela vela ovocia a zeleniny (v TR to bolo lacne a hrozne dobre) a tu.... paradajka iba vyzera ako paradajka, ale ziadna chut a ziadna vona.... Teraz jem poctivo 5 x denne mensie porcie, ... no ved uvidime. Ide leto, bude viac zeleninky a ovocia, tak snad uz nebudem tolko priberat... 😉

evitkamalicka
5. máj 2010

preeklampsia - vysoky tlak a bielkovina v moci

zeytin
5. máj 2010

Macu kolko merias?

maculienka123
5. máj 2010

zety ja 173cm

evitkamalicka
5. máj 2010

u nas akurat zacalo prsat

maculienka123
5. máj 2010

evit m tlak naposledy 105/65,aky je to?neviem

evitkamalicka
5. máj 2010

to je dobry, nizky....ja ked som rodila, mala som 160/110

zeytin
5. máj 2010

A ty sa bojis, ze moc priberas? Ja mam o 10 cm menej ako ty a vahu mam rovnaku 😅 .... Nie je to take zle, neboj 😀 Potesila som ta?

didulka85
5. máj 2010

Macu ja ta potesim este viac. Mam 164cm a 75kg.

maculienka123
5. máj 2010

no evit,ale to si mala pri porode,to aj mne urcite stupne riadne.

zety,asi ano aj si ma potesila ale ja sa necitim vo svojej kozi,mna to stve,ze som taka rozkysnuta,ale viem,ze som tehu,to ma upokojuje,snad sa dostanem aspon na 55 kg po porode,aj by stacilo 57.

evitkamalicka
5. máj 2010

macu a pocas tehu od 24tt som mala okolo 140/90-145/105

evitkamalicka
5. máj 2010

proste som s tlakom mala problem uz v tehu nielen pri porode

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre