• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
jaj no musim si zmerat
5. máj 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz zatial klop klop mam dobry tlak, naposledy 110/80
5. máj 2010 o 07:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze cukrovka je vtedy ak je aj vysoky tlak?
5. máj 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macu nie cukrovka nie je ked je vysoky tlak, proste len je
5. máj 2010 o 07:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja mama v tehotenstve mala nizky tlak, velmi pribrala a mala cukrovku.
5. máj 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som zvedava,ci budem mat
5. máj 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze tehotenska cukrovka je sposobena nedostatocnym filtrovanim placenty alebo nieco take, neviem presne ale je to nieco s placentou
5. máj 2010 o 08:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam nizky... 90/60... vraj je lepsi ako vysoky, ale doki mi nechce kvoli tlaku predpisat magnezko na tie krce... :unamused:
5. máj 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a este,ked zistia cukrovku,ako postupuju?
zety,kde mas krce?
evit,no tak to si nevyberieme teda
5. máj 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budes musiet chodit na kontroly az do porodu k diabetologovi a drzat dietu nejaku
5. máj 2010 o 08:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale dost uz o cukrovke, sak ju ani nemusis mat vobec
5. máj 2010 o 08:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy ides na test?
5. máj 2010 o 08:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21.5 idem az.juj to by som nechcela veru mat
5. máj 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebudem si musiet nic pichat?
5. máj 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic, idem ja urobit domace fliacky a potom pridem
5. máj 2010 o 08:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v lytkach... cez den, v noci... ked si obuvam topanky, ked sa rano trosku natiahnem v posteli.... je to strasne neprijemne.... :unamused:
5. máj 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zeytin ja som sa naucila zvladat krce v lytkach. Vzdy ked citim, ze to ide, tak si pritiahnem prsty na nohach k sebe... Poradila mi to tetka. Uz to robim automaticky, aj v noci...
5. máj 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ZEYTIN: citam, ze mas problemy s krcmi v nohach, hoci kedy aj ja, bolo mi poradene, aby som si kupila ortopegicke vlozky - nie len na kraji vyzdvihnute, ale aj so srdieckom v prostriedku, tak sa pytaju v obchode - su super, pouzivam ich uz par dni a tie krce su omnoho slabcie a dokonca v noci som aj parkrat nemala vobec
a zadalsie treba si na noc stahovat (ja sa casto budim na krce) nohy od lytok az dole ponozkami - podkolienkami alebo si kup v obchode stahovacie podkololienky na krcove zili - ale stacia aj obycajne su super, cez den som prestala nosit kotnikove ponozky ale klasicke vysoke a aj na noc a je to o 80% lepsie
tot rady ortopeda - je to tym, ze clovek pocas tehu pribera a meni sa mu stavba chrbtice, t.j. prenasa vahu na inu cast nohy ako bezne
5. máj 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dik za rady... urcite vyskusam... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tie ortopedicke vlozky ale asi nie, lebo mam ploche nohy a z tych vloziek je to este horsie... neviem ako teraz, ale skusala som to par rokov dozadu...
5. máj 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zeytin, a to ti nechcel dat doky magnezko koli nizkemu tlaku??? :confused:
5. máj 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkajte ako sa držkáte? ja varím akurát zeleninkovu polievku a malá pozerá rozprávky.....
inak baby už aj ja som konečen kupil aniečo nové pre maličku, mám už zopár kusvkov. musím ísť k našim a pozrieť veci po saške čo máma čo treba dokupiť ešte....
no krče v nohách som mala aj ja ale ako mám magnezko prestali. zeytin ja mám teiž strašne nízky tlak a aj tak mi ho dala ale musím mooooc piť popri tom....
5. máj 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacena ponozky na noc? to by som ja neprezila, ja chodim vzdy aj cez den boso nie to este v noci, to by som sa uvarila
5. máj 2010 o 08:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi - hej, vraj magnezko znizuje tlak :unamused: Tak co ja viem.... Skusim sa ho zajtra este raz popytat...
:wink:
Inak Evit, aj ja nemam rada ponozky na noc, ale tie krce su fakt desne, takze to radsej vydrzim, trebars aj s ortopedickymi ak mi to pomoze :confounded:
5. máj 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez taky ponozkovy typ,cez den aj v lete chodim v ponozkach,ked si nedam,hned mi prechladnu ladviny a mocove cesty
5. máj 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeytin ja by som asi nevydrzala....ja som zvyknuta chodit boso, mne je vyslovene z ponoziek zle, pride do mna taka nechutna horucava a je mi blbo
5. máj 2010 o 08:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ponozky nosim jedine do topanok inac nie
5. máj 2010 o 08:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diky Zeytin, lebo ja mam nizky tlak a beriem ho..no paraada, ked mi ho este znizuje.. :grinning: a potom nechapem, ze mozem vypit kludne aj 3 kavy a aj tak sa skoro plazim po zemi... :grinning:

Ja som pri prvom pribrala 9,5kg, teraz by som tiez rada keby to bolo tak okolo toho...
5. máj 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitkamalicka - ked mas take bolesti ze places a drzi ta to aj do 3 rana a babo kope ako besne, tak znesies aj ponozky, ver mi, ja mam napr. alergiu na ponozky, fakt neznesiem ich tiez na nohach a dokonca sa vyhadzem z nich ale teraz ich nosim takmer stale, aj kvoli opuchom aj krcoml, ale co nespravime v tehu...

zeytin - prave kvoli tomu, ze mas bose nohy sa ti krce mozu zhorsovat vyskusaj to, ja som skoncila s bolestami u ortopeda ateraz je podstatne lepsie, co sa tyka vloziek, noha boli tak 1-3 dni ak ich nosis a dost, ale ako si na vlozky zvykne je to super, nic nestratis, aj tak mas krce, tak to vyskusaj verim, ze ti bude lepsie, len to treba tych par dni vydrzat a nevzdat sa, popr. si kup korkove slapky sandalky - ale original, nie za 5€ v obchodaku, ale v zdravotnickych potrebach, tie uz maju tu vlozku priamo na slapke, a tiez to pomaha
5. máj 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok