♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

maculienka123
5. máj 2010

jaj no musim si zmerat

evitkamalicka
5. máj 2010

teraz zatial klop klop mam dobry tlak, naposledy 110/80

maculienka123
5. máj 2010

takze cukrovka je vtedy ak je aj vysoky tlak?

evitkamalicka
5. máj 2010

macu nie cukrovka nie je ked je vysoky tlak, proste len je

didulka85
5. máj 2010

Moja mama v tehotenstve mala nizky tlak, velmi pribrala a mala cukrovku.

maculienka123
5. máj 2010

no som zvedava,ci budem mat

evitkamalicka
5. máj 2010

myslim, ze tehotenska cukrovka je sposobena nedostatocnym filtrovanim placenty alebo nieco take, neviem presne ale je to nieco s placentou

zeytin
5. máj 2010

Ja mam nizky... 90/60... vraj je lepsi ako vysoky, ale doki mi nechce kvoli tlaku predpisat magnezko na tie krce... 😒

maculienka123
5. máj 2010

no a este,ked zistia cukrovku,ako postupuju?

maculienka123
5. máj 2010

zety,kde mas krce?

maculienka123
5. máj 2010

evit,no tak to si nevyberieme teda

evitkamalicka
5. máj 2010

budes musiet chodit na kontroly az do porodu k diabetologovi a drzat dietu nejaku

evitkamalicka
5. máj 2010

no ale dost uz o cukrovke, sak ju ani nemusis mat vobec

evitkamalicka
5. máj 2010

a kedy ides na test?

maculienka123
5. máj 2010

21.5 idem az.juj to by som nechcela veru mat

maculienka123
5. máj 2010

nebudem si musiet nic pichat?

evitkamalicka
5. máj 2010

no nic, idem ja urobit domace fliacky a potom pridem

zeytin
5. máj 2010

v lytkach... cez den, v noci... ked si obuvam topanky, ked sa rano trosku natiahnem v posteli.... je to strasne neprijemne.... 😒

didulka85
5. máj 2010

Zeytin ja som sa naucila zvladat krce v lytkach. Vzdy ked citim, ze to ide, tak si pritiahnem prsty na nohach k sebe... Poradila mi to tetka. Uz to robim automaticky, aj v noci...

kacena4
5. máj 2010

ZEYTIN: citam, ze mas problemy s krcmi v nohach, hoci kedy aj ja, bolo mi poradene, aby som si kupila ortopegicke vlozky - nie len na kraji vyzdvihnute, ale aj so srdieckom v prostriedku, tak sa pytaju v obchode - su super, pouzivam ich uz par dni a tie krce su omnoho slabcie a dokonca v noci som aj parkrat nemala vobec
a zadalsie treba si na noc stahovat (ja sa casto budim na krce) nohy od lytok az dole ponozkami - podkolienkami alebo si kup v obchode stahovacie podkololienky na krcove zili - ale stacia aj obycajne su super, cez den som prestala nosit kotnikove ponozky ale klasicke vysoke a aj na noc a je to o 80% lepsie
tot rady ortopeda - je to tym, ze clovek pocas tehu pribera a meni sa mu stavba chrbtice, t.j. prenasa vahu na inu cast nohy ako bezne

zeytin
5. máj 2010

Dik za rady... urcite vyskusam... 🙂 🙂 🙂 Tie ortopedicke vlozky ale asi nie, lebo mam ploche nohy a z tych vloziek je to este horsie... neviem ako teraz, ale skusala som to par rokov dozadu...

zuzannas
5. máj 2010

Zeytin, a to ti nechcel dat doky magnezko koli nizkemu tlaku??? 😕

ikulka
5. máj 2010

ahojkajte ako sa držkáte? ja varím akurát zeleninkovu polievku a malá pozerá rozprávky.....
inak baby už aj ja som konečen kupil aniečo nové pre maličku, mám už zopár kusvkov. musím ísť k našim a pozrieť veci po saške čo máma čo treba dokupiť ešte....
no krče v nohách som mala aj ja ale ako mám magnezko prestali. zeytin ja mám teiž strašne nízky tlak a aj tak mi ho dala ale musím mooooc piť popri tom....

evitkamalicka
5. máj 2010

kacena ponozky na noc? to by som ja neprezila, ja chodim vzdy aj cez den boso nie to este v noci, to by som sa uvarila

zeytin
5. máj 2010

zuzi - hej, vraj magnezko znizuje tlak 😒 Tak co ja viem.... Skusim sa ho zajtra este raz popytat...
😉
Inak Evit, aj ja nemam rada ponozky na noc, ale tie krce su fakt desne, takze to radsej vydrzim, trebars aj s ortopedickymi ak mi to pomoze 😖

maculienka123
5. máj 2010

ja som tiez taky ponozkovy typ,cez den aj v lete chodim v ponozkach,ked si nedam,hned mi prechladnu ladviny a mocove cesty

evitkamalicka
5. máj 2010

zeytin ja by som asi nevydrzala....ja som zvyknuta chodit boso, mne je vyslovene z ponoziek zle, pride do mna taka nechutna horucava a je mi blbo

evitkamalicka
5. máj 2010

ponozky nosim jedine do topanok inac nie

zuzannas
5. máj 2010

Diky Zeytin, lebo ja mam nizky tlak a beriem ho..no paraada, ked mi ho este znizuje.. 😀 a potom nechapem, ze mozem vypit kludne aj 3 kavy a aj tak sa skoro plazim po zemi... 😀

Ja som pri prvom pribrala 9,5kg, teraz by som tiez rada keby to bolo tak okolo toho...

kacena4
5. máj 2010

evitkamalicka - ked mas take bolesti ze places a drzi ta to aj do 3 rana a babo kope ako besne, tak znesies aj ponozky, ver mi, ja mam napr. alergiu na ponozky, fakt neznesiem ich tiez na nohach a dokonca sa vyhadzem z nich ale teraz ich nosim takmer stale, aj kvoli opuchom aj krcoml, ale co nespravime v tehu...

zeytin - prave kvoli tomu, ze mas bose nohy sa ti krce mozu zhorsovat vyskusaj to, ja som skoncila s bolestami u ortopeda ateraz je podstatne lepsie, co sa tyka vloziek, noha boli tak 1-3 dni ak ich nosis a dost, ale ako si na vlozky zvykne je to super, nic nestratis, aj tak mas krce, tak to vyskusaj verim, ze ti bude lepsie, len to treba tych par dni vydrzat a nevzdat sa, popr. si kup korkove slapky sandalky - ale original, nie za 5€ v obchodaku, ale v zdravotnickych potrebach, tie uz maju tu vlozku priamo na slapke, a tiez to pomaha

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre