♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
5. máj 2010

a ked nejdeme spolu tak ide on

denisocka
5. máj 2010

carcul - odtial LEO CAFFE http://www.nosime.sk/kategoria52-babysatky-stor... dlžka 4,1 - alebo 3,6 , pojdem si to pozrieť do predajne v prešove

my sme sa takto nosili a nemali sme prolem,ale samozrejme ,nikoho nenutim . šatiek aj nositiek sme mali ešte viac,ale nejdem tu zas hadzať všetky fotky a druhy 😀 . to čo kupujem teraz je najlepšia šatka čo som mala a je vhodna od narodenia po XX rokov

denisocka
5. máj 2010

ja som tie fotky tu už asi davala? sorry že to tu zamorujem furt

evitkamalicka
5. máj 2010

deni nevadi aspon sa pokochame

carculca
5. máj 2010

dik Deni, budem buduci tyzden v PO, tak by som sa zasla pozriet, kde konkretne to tam maju?

bihan
5. máj 2010

babyvak je otrava, ja už mám novú šatku vybranú 😵 Ellevill Bamboo Paisley Liberty..bola to láska na prvý pohľad.

Kočík ma hrozne otravuje a obmedzuje, takže sme kúpili len niečo veľmi maličké, spratné, na nakliknutie sedačky.

michaela80
5. máj 2010

zeityn ja mavam tlak aj 80 na 45 a mam magnezko tri krat denne.....

evitkamalicka
5. máj 2010

no nic baby, idem ja varit, ozvem sa ked sa vratime

marija
5. máj 2010

Bihan a kde si objednala tu svoju satku a co stala? Este taka otazka k tomu asi nieje pribaleny letak ako sa ta satka spravne viaze vsak? Ja by som hrozne chcela satku ale tych uvazov je tolko, ze mam pocit ze sa to nebudem vediet naucit a sa bojim ze to zaviazem zle a babatko mi z tade vypadne...

captainka
5. máj 2010

dobre ranko koculky...
macu pekne brusenko 😎

marija
5. máj 2010

Carculka krasne foto z 3D 😉

bihan
5. máj 2010

ja už mám cuketkové rizoto hotové, MM príde za chvíľku 😵

Marija, tak táto moja je mercedes medzi šatkami, cenovo je v tej najvyššej kategórii, ale ja zase nezaplatím 400e za kočík 🙂 objednávať budem (ešte nie je v predaji) na originás stránke www.ellevill.com úväzov je milión, ale také základné sa naučíš veľmi rýchlo 😉 Ja som sa všetko učila podľa netu.

denisocka
5. máj 2010

marija,samozrejme že k šatke maš aj inštrukčnu brožuru a väčšinou aqj CD a mnoho veci najdeš na youtube 🙂 alebo na www.nosenideti.cz - v sekcii video,tak si baby sami nahravaju a ukazuju

captainka
5. máj 2010

bihan ty si aka sikulka...a co mm bude tak skoro obedovat???

denisocka
5. máj 2010

bihan tam ma už obed 🙂

bihan
5. máj 2010

nie nie šikula, my máme o 2h viac 😀 a MM v stredu poobede nerobí.

denisocka
5. máj 2010

ty si aj o 2h viac tehotna ,ako ukazuje MK 😀

marija
5. máj 2010

Bihan cize ta satka stoji 400eur? 😕 a neporadite mi s Deni nejaku kvalitnu ale za prijatelnejsiu cenu 😝 😀 Deni akmas tak mi hod aj link.

denisocka
5. máj 2010

marija,jednofarena LEO http://www.nosime.sk/kategoria52-babysatky-stor... vid tu,klikni na farbu a potom ešte raz na ukažku vzoru a ukaže ti fotku . toto je jedina super za dobru cenu od narodenia po X rokov

bihan
5. máj 2010

Marija, nie 😀 Táto bude stáť cca okolo 120€ aj spoštou ale proste to sú tie najvyššie cenové kategórie, sú aj lacnejšie značky. Ja som už veľmi rozmaznaná 🙂

captainka
5. máj 2010

ahaaaaaaaa tak to mas fajne ze stredy mate pre seba 🙂 a o 2 hodky viac...a ja pozeram ze nejaka si rychla cica 😝

ja neviem ci budeme satkovat zatial nic neriesim uvidim neskor

bihan
5. máj 2010

posledné týždne už vôbec nemáme žiadny čas pre seba, dnes akurát príde sťahovák podpísať papiere a donesie krabice, tak začnem pratať oblečenie, knihy, somarinky.. to bude paráda 😝 A keď je MM doma, tak rýchlo bežím buď k PA na prípravu, k lekárke alebo na streľbu 😀 Ale o týždeň letíme na dovču, tak si konečne trošku oddýchneme všetci traja 😵

tretulka
5. máj 2010

ahojte
ja mam teraz tlak 110/70, pri malom mi menej ako 140-90 nenamerali, moj syndrom bieleho plasta fungoval na 100% 😀 , teraz sme skonstatovali aj s dr., ze som si uz zvykla 😎
ja mam v plane nosit, jednu satku mam a dalsiu vyhliadnutu, je to podla mna skvela vec, vyuzijem aj ked budem chodit pre maleho do skolky, presne ako hovori deni 🙂 , len nemam taky prehlad co sa tyka satiek, ale nastastie poznam odbornicky, na ktore sa mozem s doverou obratit, vsak bihan 😉
bihan, Ty to mas teraz riadne nabite, nech Vam to stahovanie dobra dopadne 🙂

captainka
5. máj 2010

no no nezabudni na nic...pri baleni ..
a kam idete na dovolenku? tak si trosku oddychnes to je super 😎

januliatko1985
5. máj 2010

Ahojte

carculca, zlate fotecky

evitka, tak nech sa vam male tiez pekne ukaze.

didulka85
5. máj 2010

Tak a uz som doma... Mam cukrovku. Doktor ma chcel hned hospitalizovat, lebo ze tie hodnoty su az moc... Tak som sa rozplakala, ze nemozem zostat v nemocnici, lebo manzel je tam teraz. Tak mi povedal, ze mam ist za diabetologickou a ked ma ta posle, tak sa tomu nevyhnem.

captainka
5. máj 2010

jeda didul a co teraz??? ☹ tak to mate situaciu...brrrrr
drz sa, musis mysliet pozitivne hlavne kvoli Sarinke

didulka85
5. máj 2010

Ja som to tusila. Ale aj tak som z toho nestastna.

michaela80
5. máj 2010

takze je po vizite a do 36 tt ostavam v nemocnici...a dalsie tehotenstvo mi uz neodporucaju...

evitkamalicka
5. máj 2010

este som nakukla a teda necitam moc dobre spravy, drzte sa baby

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre