♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

captainka
5. máj 2010

no tak kocky ako evit pise nemate dobre spravy pre nas 😒 😒 😒 drzte sa, myslim...

evit drzim palce nech sa drobec ukaze...

idem na chvilu von...pekny dnik, neskor sa zapnem

marija
5. máj 2010

Didu a kedy k diabetologicke? Drzkaj sa...

Miska jejda ze do 36tt, sa tam zblaznis... ale mozes aspon von na prechadzku? Este dobre, ze mas uz maleho velkeho, keby mna takto strcili z 2 rocnou co je somnou doma na materskej asi si uviazem rovno maslu...

michaela80
5. máj 2010

nie iba pochodbe...a som este na nadstadardke cize stale sama...odelena od inych...dam sa prelozit na normalnu izbu lebo by som zosalela tu tak dlho sama...

didulka85
5. máj 2010

Marija dnes tam pojdem poobede. Ordinuje od 12 do 16. Takze najprv pojdem tam, potom za drahym na navstevu, na porodnu pripravu a cvicenie. Som velmi zvedava co ta cukrovka obnasa...

marija
5. máj 2010

Didu dufam, ze nic vazne... urcite asi upravia stravu, inak ta budu asi len sledovat ci co...

zeytin
5. máj 2010

Tak sa drzte obe - didu, aj miska .... nech to vsetko dobre dopadne ! Drzim palce!

snehulienka24
5. máj 2010

ahojte babulky,

miska, didus drzte seba, aj malinke....

som si citala vsetko co som zasmeskala a teraz rozmyslam co to bolo :D no krepiem, co uz 😅
takze evit drzim palce, nech sa male uz konecnce predvedie...
marija brusko stale malinke, mne uz teda pomaly vykuka, ale stale na niektore "nemam" 😀 ale myslim ze sa este rozrastie...
co sa tyka vahy som plus 3kg a som celkom spokojna... akurat ma zacala palievat zaha a vselijake zaludocne problemy, tak zacnem asi 5 krat denne a menej jest..

snehulienka24
5. máj 2010

http://www.perinbaba.sk/dojcensky-tovar/postiel...

mate niektora tuto postielku? len by som chcela vediet ci je pevna 🙂 totiz kukala som ci ju maju niekde v okoli v obchode a nic som nenasla, len niekde na vychode ☹

lulusha
5. máj 2010

didul, to je smola... dufam, ze nemocnici sa vyhnes... neboj, aj moje kamosky mali v tehu cukrovku a uplne v pohode vsetko zvladli... a po porode uz po nej nebolo ani stopy 😉

miska, drz sa, nic moc byt v nemocke... 😨 ja som bola tyzden a veru aj stacilo 😒 ale budem drzat palce!!!!!!!!!

lulusha
5. máj 2010

prave mi dosli krasne veci pre malinkeho, tak sa vytesujem 😀 inac odporucam stranku toho ceskeho kojeneckeho oblecka, maju reklamu aj tu na konikovi na boku, su super... v pondelok som si objednala a dnes mi to uz doniesol kurier 😎

tu su fotky

nikitka231
5. máj 2010

tak kocky som prisla z poradne ☹ ☹
takze vypisala mi PNku a nabuduci tyzden ak sa budem nadalej otvarat idem do nemocky ☹ ☹
krcok sa mi skracuje uz dost rychlo a dokonca vnutorna branka co drzi plodovy vak sa otvara zevraj pri 15mm sa ide do nemocky a hrozi predcasny porod no ja som na 9mm ☹ ☹ ☹
takze a este k tomu aj cipky ..bo zapal je tam nejaky ale nic vazne..len ani ten nerobi dobre krcku ☹ ☹

didulka85
5. máj 2010

Nikitka si dalsia so zlou spravou dnes...
Normalne sa bojim, co este dnes pride...

lulusha
5. máj 2010

nikitka, to co je dnes za den 😔 drzim palce a hlavne, lezat lezat lezat!!! ja som tiez od zaciatku na PN a vybudovala som si tu v posteli uz celkom slusnu zakladnu 😉 takze da sa to zvladnut, ak ti ma kto pomoct s malym

marija
5. máj 2010

jejda Niki... ja asi dnes k lekarovi ani nejdem ked sa to tu mnozi samymi zlymi spravami... 😒

nikitka231
5. máj 2010

lulu no prave ze mm je v Nemecku este a maleho budem musiet rano aj s mamou vozit do roboty a do skolky no a potom doma oddych...ako dost ma nastrasila a od dnesneho dna do poradne kazdy tyzden...ze to nie je bohvieco ...sa moc netvarila nadsene nadomnou...a ak tak nabuduci tt si balim veci do nemocky ☹ 😖

zeytin
5. máj 2010

Snehu - ja tu postielku nemam, ale pozerala som ju v obchode, aj mne sa pacila. Je pevna, ale neda sa jej stiahnut bok... Aj farba je taka ako na obrazku, aj pekne opracovana.

Niki - drzim palce, neboj, vsetko bude ok, uvidis.

Dnes je naozaj strasne blby den... dufam, ze ja po zajtrajsej poradni pridem s lepsimi spravami...

snehulienka24
5. máj 2010

zeytin dakujem 🙂 a v ktorom obchode si ju nasla? 😀

peta131
5. máj 2010

Baby boze co sa dnes deje??? 😔

miska kurnik ze do 36tt v nemocke tak to je teda riadne na na nervy...a ani na priepustku ta nepustia? aspon na vikendy obcas alebo tak...ved to je preboha na zblaznenie byt taku dlhu dobu v nemocke ☹

didul neboj tehu cukrovka neni nic strasne kamaratka ju tiez mala a normalne len musela drzat dietu ako pri cukrovke ziadne cukry, veci si kupovala pre diabetikov a cukrovala tym nahradnym sladidlom...a ked sem tam dietku porusis nic sa nestane neni to az take vazne ako pri normalnej cukrovke...len hrozi ze pri tehu cukrovke sa rodia vacsie deti..ale kamoskina mala nejakych 3 300 takze je to tiez individualne 😉 a po porode jej hned zmizla 😉

niki 😔 dzkam palce dufam ze sa to nebude horsit ☹

babenky a prosim na dnes uz tych zlych sprav stacilo 😔

peta131
5. máj 2010

snehu mi ju mame kupenu tu postielku len namiesto zirafy je tam macko a je super nadherna 😵 a na to ze je celkom lacna tak je aj pevna, len ju mame este zlozenu v krabici ale kupovali sme ju na vystave v Brne tak tam sme si ju riadne ohmatkali a pokukali 😀 ale fakt odporucam da sa na nete zohnat za super cenu a je fakt nadherna 😵

tretulka
5. máj 2010

ahojte bambulky, no necitam vesele spravy od Vas....
didulka, neboj, vsetko bude v poriadku, drz sa 😉
nikitka, Ty to mas tiez nahnute, drzim palce 🙂
micha, s tym prelozenim na normalnu izbu to nie je zly napad, mna by tam asi svihlo samu cele dni, na par dni je to ok, ale takto na dlho, no dakujem pekne, hlavne, aby to dobre dopadlo, vela trpezlivosti prajem 🙂

zeytin
5. máj 2010

Snehu - v BA v Petrzalke ju maju ... 😉

miciatko
5. máj 2010

Baby moje co to tu pisete 😒 , ja idem zajtra na poradnu a tiez Dida mi maju povedat vysledok vysetrenia cukru , no ked som tam bola ,myslim na ten cukor tak na konci sme do pohara kazda dala moc a len ja jedina som mala taky tmavy a oni bledy ,tak som si namyslala ze urcite telo nespracovalo cukor, tak som zvedava co mi zajtra povie

denisocka
5. máj 2010

baby,čo sa deje???? aj ja mam blby den,ledva stojím na nohách,maly bol chvílku v školke a zistilo sa,že mam pravdu,ak ho vezmu na adaptačny tak pridem o RP,takže bude doma do spetembra a navyše,zaspal mi už o 11.00 na stoličke a ked som ho prebudila,tak už spať odmietol,ja už nevladzem stať na nohách a teraz som ho donutila zalahnuť a chvalabihu zaspal. navyše mi došli tie obliečky , a jedne maju kaz,tak zas riešiť reklamaciu

denisocka
5. máj 2010

Niki a ty si sa citila nejak zle? Tvrdlo ti brucho?

zeytin
5. máj 2010

Inak este k tej teme priberanie v tehotenstve. Nasla som taku zaujimavu tabulku. Vraj to, kolko mozeme v tehotenstve pribrat zavisi aj od hmotnosti, aku sme mali pred tehu. A tu je ta tabulka:

BMI menej ako 18,5: 13 - 18 kg
BMI 18,5 - 24,9: 11-16 kg
BMI 25 - 29,9: 7 - 11 kg
BMI nad 30: 5 - 9 kg

Zda sa to byt logicke, nie?

rubinka
5. máj 2010

Ahojte, tak som konečne doma, Som myslela že sa dogrcam ked som vypila tú sladkú gebuzinu a to som mala našťastie aj citrón lebo inak by ma z toho fakt porazilo.
Inak mám už aj výsledky, dúfam že dôležitá je tá hladina cukru po vypití tej gebuziny lebo nalačno mi vyšla hodnoa 7,00 a tolerancia je do 5,5 . Inak ostatné hodnoty som mala v norme. Mala som to takto:
7,00
7,10
5,6

didulka85
5. máj 2010

Ja som mala nalacno 5,0 a po 2 hodinach 10,2.

nikitka231
5. máj 2010

zenyt myslim ze je to vsetko individualne s priberanim ,bo ja sompir malom pribrala 11 kg ked som isla uz rodit a teraz mam 10kg ..dr vravi ze to je vsetko genami sposobene,kedze babo cakam s druhym manzelom...lebo ja sa ani neprejedam ani sladkosti nejem a mam pocit ze priberam zo vzduchu 😀 😠

nikitka231
5. máj 2010

deni no pri prvom tehu bolo rizik.od 20tt a teraz nic este v 22tt som bola ok, len vcera som mala 3 hodiny zhruba ako pri menzese krce v podrusku aj krize a nohy ma boleli ...tak asi aj vtedy som sa otvarala ☹ a brala som aj magnezko odasi 15tt bo mi tvrdlo brusko 😖

zeytin
5. máj 2010

no jasne, ze to je indi - vindi... mna ta tabulka potesila... este mam nejaku tu rezervu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre