♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankaat.
4. jan 2010

evitka aspon trosku sa ulavilo lenkto vie co bude teraz ci to nebude este horsie...

lucy1990
4. jan 2010

Jani, neuveris, ale ja si to viem velmi predstavit, kedze som mala 17 este nedavno, a to by ma moji rodicia boli schopni vyhnat z domu keby som s tym prisla...je mi to velmi luto, ze to musis teraz zazivat... ☹ mala by si byt v klude...skus im to nejako vysvetlit, ze teraz potrebujes klud..najlepsie by bolo odosobnit sa od celej situacie, ale to sa asi neda 😢 velmi drzim palceky!

evitkamalicka
4. jan 2010

jani musis mysliet pozitivne aj kvoli babatku, ok?

jankaat.
4. jan 2010

budem ssa snazit mysliet pozitivne len to tazko teraz ide... 😔
ale dakujem za podporu vam..

idem uz pomaly od pc prec potom sa ozvem ked budem mat cas

evitkamalicka
4. jan 2010

pa a drz sa

ja uz tiez pojdem off, dobru noc vsetkym

awe
4. jan 2010

janka - drzim palce, iste to mas tazke, ale neboj, ono to chce cas, rodicia su v soku, potrebuju si to utriast v hlave a zmierit sa s tym....ale ty sa hlavne nestresuj, bud v klude a uvidis, vsetko bude ok a nakoniec sa budu vnucatku tesit 😉

idem aj ja kocky, pekny vecer 😉

tiriel
4. jan 2010

Janka,od zaciatku mas u mna velky obdiv! Prajem ti, aby ta rodicia cim skor pochopila a prijali to. Aj ked poviem ti,mam kamaratku,mala obdobny problem,rodicia dokonca chodili prosit jeho rodicov,nech necha jej dceru. Zrazu ostala tehotna,zacala spinit a z nemocnice mame zavolala,nech jej donesie pyzamo,ze je tehotna.dosla mam,nahnevana,hodila jej veci a vravela,ze sa jej uz viac nedotkne zato,co urobila. A zrazu,za par tyzdnov to ako tak stravila,spravila svadbu a po porode je z nej najhrdejsia babka

tiriel
4. jan 2010

Pisem jak tatar, lebo tukam cez mobil

lenadka
4. jan 2010

jani aspon je to uz vonku, rodicia to musia stravit...bude lip 😉

tiriel, mne sa napr. cez mobil da citat, ale pisat nie...ale bude to nejako tak ako pises si myslim aj u janky 😉

rosienka
autor
4. jan 2010

caute, vitam awe a aj zuzku, co este 23.11. nevedela, ze je tehu 😉
mib, inak ja som baran aj moj mm a ked budeme mat levicata, tak ani lepsi rok sme si nemohli vybrat 😀 ...ale mam citaka, ze z toho budu raciky...ako moja mamina

janka- chvalabohu je to vonku, to tajenie ti urcite este mnej prospievalo ako tato jasna i ked dusna atmosfera...urcite sa utrasie, musis zostat silna

peta- tiez ma prekvapil tvoj vek po 2.IVF, ale ked ma mm azoospermiu, ktoru ste chvalabohu skoro zistili, tak ine vam nezostavalo...tak sa drzte 😉

ja mam UTZ s NT-screeningom az 18.1., ale chvalahobu sa to blizi, lebo som nervozna ako pes, ze neviem, co sa v brusku deje, ale ked sa mimka nehlasia a neprotestuju, asi im je dobre....az mi je cudne, ze nic necitim 😲

pipi1211
4. jan 2010

ahojte baby tak dnes som bola u dr a cca porod vychadza na 31.8. tak uvidime. mam aj dalsiu fotecku babetka ale tehu knizku budem mat az o mesiac lebo moja dr je na dovolenke tak musim pockat, aj tak len teraz pojdem na krv 🙂 a vam sa ako dari? 🙂

rubinka
5. jan 2010

Baby mne sa dnes v noci sníval príšerný sen že som sa zobudila v kaluži krvi a potratila som, bože to bola taká úľava ked som sa zobudila a zistila že to bol len sen, som myslela že sa mi zrútil celý svet. VĎaka Bohu že to bol len sen, ešte teraz som vyklepaná 😒

evitkamalicka
5. jan 2010

dobre ranecko

rubinka to su teda sny

tiriel
5. jan 2010

dobre ranko,leni ja dakujem že mam net aj na mobile,lebo teraz prave odtial čiasto píšem , k počítaču sa mi nechce sadať. možno že tam maš vypnute v nastaveniach stránky obrázky,alebo niečo bloknute . ja možem pekne písať aj čítať,len ked sa zmýlim,zmyzne to a možem odznova 😀

ja tiež vitam nove bambulky

nemám nič,čím by som spestrila vašu debatku,tak mlčím. snad po piatkovom usg budem kludnejšia. už nemám chuť porovnávať vaše grafiky a ultrazvuky, lebo mi z toho preskakuje 😔 . nadalej mam pocit,že som snad počala z ducha ak nie ten 8DC , ale zas z čo som mala usg,tak prvy sa trafil presne a druhy už bol o 7dni pozadu, takže som z toho magor . takže verím,že čoskoro sa moja hlava ukludní

tiriel
5. jan 2010

jaj ,chcela som sa opýtať taku nepoctatnu vec,
viete ako je ten čísnky kalendár, kde podla splodenia - mesiac a veku ukazuje čo s vam narodi? ja sa nato pozrela minule,ale zle som si vypočítala svoj vek v tom roku 😀 tak ukazalo,že som mala mať dievča a mam chlapca,tak som sa nato vybodla. ale dnes som prečítala poriadne tak to vlastne vyšlo, mal byť chlapec. a teraz mi vychádza dievča.

ja len,či vam deti čo už máte vychadzaju podla toho? ale tu tabulku nemám,skusim najst a dať do albumu

leteku
5. jan 2010

Ahojky, tak mne to nevyšlo. Mala som mať chlapca a mám princeznú.

janusa127
5. jan 2010

ahojte,

tiriel mne to raz vyšlo raz nie 😀 videla som tabulku jedných tehuliek , už neviem aký to bol termín a tam si dali do tabulky aj pohlavie podľa čínskeho kalendára a bolo to 50:50 ...

tiriel
5. jan 2010

aha 😀

janusa127
5. jan 2010

no 😀

janusa127
5. jan 2010

som zvedavá ako dlho to vydržím nechceť vedieť pohlavie a nechať sa prekvapiť...s tou mojou trpezlivosťou 😕 😀 😀

tiriel
5. jan 2010

ja som si po prvom povedala,že pri druhom nechcem vedieť pohlavie,kedže sme to každemu povedali + meno a zdalo sa mi potom cele narodenie ako menšie prekvapenie . a teraz zas už uvažujem,či pojem na 3D do KE ako som bola ,alebo najdem niečo bližšie . Sranda je ta,že lekára z 3D som z mobilu vymazala par dni pred tehu testom -že načo ho mám v telefone 😀

evitkamalicka
5. jan 2010

ja by som nevydrzala nevediet pohlavie, u nas aj ked sme pohlavie vedeli, bolo narodenie pre celu rodinu velkym dnom...ja som vraj strasne plakala ked ma viezli zo saly, ale vobec si to nepamatam a muzik ten pri mne plakal jak maly chlapec

rubinka
5. jan 2010

Ja sa už teraz neviem dočkať, že kedy sa dozviem čo čakáme, ja som strášne zvedavý človek 😀 😅

tiriel
5. jan 2010

jasne,ved aj u nás to bol najkrajší den pre všetkým,len mne sa zadlo že tým,že vedeli čo príde,tak to bolo take menšie prekvapenie

rubinka
5. jan 2010

Ale je napríklad možnosť že ty budeš vedieť pohlavie a rodine nepovieš, ked si myslíš že by to bolo lepšie 😉

evitkamalicka
5. jan 2010

to ja by som veru nevydrzala tajit 😅

rubinka
5. jan 2010

Šak ani ja 😀 ale to bol len taký návrh. 😉

nibiru
5. jan 2010

ahojte no konecne som sa sem dostala 🙂 🙂 🙂 vcera som konecne dostala matersku knizku sa z nej tesim a buduci tyzdem uvidim konecne naseho drobceka na to sa tesim najviac hehehe teraz tu mozem bit castejsie kedze som sla na pn lebo v robote by som asi o male prisla kedze na vsetko som sama musim dvihat aj 10-12kg nadoby doktorka bola uplne zhrozena no dufam ze ma necha doma co najdlhsie kedze ma nemaju kam preradit.... a na oddeleni som sama ☹

evitkamalicka
5. jan 2010

nibiru super, tak mozes konikovat

bihan
5. jan 2010

Nad možnosťou nepovedať rodine pohlavie som uvažovala tiež.. dokonca istého času som si hovorila, že by som to možno vydržala, neopýtať sa, ale určite nevydržala 😀
Ale meno si asi necháme pre seba až do narodenia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre