♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tretulka
6. máj 2010

myw, tak tu zahradu zavidim v dobrom samozrejme 🙂 , my ked prideme na dolniaky k mojej krstnej tak ani neviem, ze mam dieta, vybeha sa v zahrade, bazen, altanok, krb, no pohodaaaa, nie jenic lepsie pre dieta a co na sidlisku...

miciatko
6. máj 2010

krasne ranko, môj pracuje od pol 9 do 17 , tak to je este celkom faj a vikendy je doma. . .
Inak Dida sa uz neozvala , dufam ze si ju nenechali v nemocke 😒

mywiel
6. máj 2010

miciatko ty mas uzasné oci 😅 😀

denisocka
6. máj 2010

Didul asi ostala,ked sa neoziva

marija
6. máj 2010

No dufam aj ja, ze si ju tam nenechali... ale ona isla k diabetologicke ci?

didulka85
6. máj 2010

Dobre ranko!
Konecne som sa dostala k pocitacu.
Diabetologicka mi nakazala dietu. V piatok idem na testy a potom sa uvidi co so mnou. V najhorsom pripade sa picha inzulin. Doktorka bola mila, snazila sa ma nestrasit.
Rano som si bola nakupit, musela som kupit aj nejake vody pre mm. Predavacky mi pomohli s vyberom potravin pre diabetikov, boli velmi zlate. Ked som isla s takym nakladom domov, tak som funela... Doma som zistila, ze mam potopu v nohavickach. Tusim tu uz mala niektora z vas tento problem... Som pekne sprosta, ale co uz.. Nema mi kto pomoct.

didulka85
6. máj 2010

Som vam chcela uz vcera napisat, ale kym som dosla domov, bolo 9 hodin.

marija
6. máj 2010

Didu, dobre ze si ta nenechali. Drzim palce nech testy dopadnu dobre.

A nevlac nakupy preboha!!! Ja by som sa na to vysrala, alebo by som si vzala taxik 😀

miciatko
6. máj 2010

mywiel no tomi vela ludi hovori, raz ked sme bola na jarmoku tak tam boli taky cernosi a oni na plne usta na mna ze aha tiger, ty oci ako tiger no a vzapati som urcite vyzerala aj ako paprika co som sa hanbila . . .

no ona vcera pisala ze ju chcel uz gynekolog poslat do nemocky , ale ze to teda necha na zvazeni diabetologicky

halintoa
6. máj 2010

Ahoj kočky,
my máme tiež dom, kúpili sme starší, takže pomaly prerábame, lebo pri našej hypo sa nedá rýchlo našetriť na všetko čo treba. Takže svojpomocne drahý s mojím zlatým svokrom prerábajú čo sa dá.
Mm chodí do práce na ôsmu a chodí domov ako kedy, v rozpätí 17:30 - 19:30, niekedy neskôr, hrozne veľa mu naváľali, tak dúfam, že mu budúci rok zvýšia plat, lebo inak neviem, ako vídeme. Rada by som si síce založila internetový obchodík, ale neviem ešte, koľko stojí zriadenie a prevádzka web stránky obchodíka a ktorých dodávateľov osloviť....

Deni: tú Tvoju švagrinú by som kopla do zadku a muža asi tiež, keď nevie povedať, že nech sa aspoň o jedlo a pitný režim starajú...

Baby, je šatka s dĺžkou 3,2m veľmi krátka, keď nosím 36 veľkosť?

captainka
6. máj 2010

dobre ranko koculky,

evit gratulujem k chlapcekovi 😵

a co sa tyka mm a jeho praca...tak vy ste ako dobre natom kocky....moj je od 8:30 uz v praci, skor sa mu z domu nechce 😝 a pride o 20:00 takze som natom asi najhorsie... 😠 a ked pride mimi a budem sama cele dni tak ma asi vystrie 😖

miciatko
6. máj 2010

no som rada ze si tu , 😉 po obede idem ja na poradnu , tak som zvedava co mne povie

denisocka
6. máj 2010

ano , 3,2 nekupuj ,to je kratka šatka na par uvazov,nie pre miminko male . podla toho aku chceš,ale okolo 4,1m aby mala v reale . čiže take storchenwiege maju trebars 3,6 ( + 40cm cca navyše jeden cíp -taku chcem ja,o týžden to pojdem pomerat )

didultak super že si doma, ale tašky fakt nevlač

mywiel
6. máj 2010

No ak tvoji synovia maju oci po tebe tak to nebudu mat nudzu o dievcata... 😀 😉

didulka85
6. máj 2010

Obchod mam kusok od domu, ale aj tak... Nabuduce radsej pojdem nakupit na viackrat...
Trosku som musela u diabetologicky plakat. Myslim, ze by som v nemocnici bola zbytocne. Dietovat mozem aj doma. A ten tyzden ma nezabije. Mm ma prist z nemocnice vo stvrtok. Potom nech ma beru kam chcu.

denisocka
6. máj 2010

moj chodí na 7.0o - 15.30 a doma je po 16.00 ak nieje u svokra na roli,alebo niečo neopravuje v robote - auto,motorku

marija
6. máj 2010

NO ja mam velke stastie 🙂 ked vas tak citam. Muz mi robi kratko, okrem toho byvame v rodinom dome, ktory nam postavili moji rodicia, byvame s nimi v spolocnom dvore. Z jednej strany moja mama, z druhej moja babka. Vzdy ke dpotrebujem mam s kym nechat malu, teda vacsinou ak nerobi mama a babka naraz 😀 mame zahradu, hojdacku, staviame letnu kantinu, kuchynu a mame aj bazenik, aj ked len maly. Vsetko co treba 😎 😀

Miciatko fakt, ake oci, WOW!

denisocka
6. máj 2010

didul a čo take zakladne ti zakazala ? a maš ak sa možem opýtať aj problemy s mykozou?

marija
6. máj 2010

baby ako si mam dokelu vybrat nejakeho civneho chirurga??? mam si len tak najst mena a ze ententicki dva spendlicky, alebo?

denisocka
6. máj 2010

marija parada. ja by som si vedela predstaviť postaviť si dom u nas vo dvore,ale moj otec sa nevzda stodoly a toho kuska pozemku za nou,aj ked ma ešte per iných políčok na zemiaky mimo domu

denisocka
6. máj 2010

marija,to mate tolko cievnych u vás? tak volaj zaradom kto ti da skor termín,aby to nebbolo až niekedy v july ako dali termín mojemu možovi na neurologii,tiež sa nevedel rozhodnuť kam pojde 😀

miciatko
6. máj 2010

no my sme kupili dom pred rokom aj pol bol to 30 ročny dom, no a okrem plynu a eletriky sme si tam vsetko robili sami, mozno sa budete smiat ale najprv nastudovali na you tube a potom odskusali na pivnici a na ostro potom v dome, ale na betonovanie nam chodili pomahat mm kamarati , ale to bolo celkovo asi 5 krát . vo vnutri je to hotovka , teda este oblozenie schodov,ale zvonku musime dat este zateplit a fasadu na to si netrufneme 😒

marija
6. máj 2010

Deni no dost ich tu je 😀 keby boli len dvaja tak je to lahsie... asi to tak spravim, lebo chcem ist niekedy na dalsi tyzden nech to uz mam za sebou.

evitkamalicka
6. máj 2010

my sme si uz domcurik vybrali, aj nam prisli cenove ponuky a vybrali sme tu najvhodnejsiu, takze uz len setrime korunky

didulka85
6. máj 2010

Denis mykozu som nastastie nikdy nemala.
Zakazala mi samozrejme sladkosti, sladke ovocie(hrozno, banany, sladke jablka), ostatne ovocie mozem len malicko. Napriklad kusok ananasu. Ziadna biela muka, mlieko len nizkotucne 1,5dcl denne. Jeden nizkotucny jogurt denne. Nesmiem dzusy, med.
Napriklad hrasok, kukuricu, zemiaky a ryzu len polievkovu lyzicku a pol denne.

captainka
6. máj 2010

babulky tak ja idem az o 3tt na ult a to som nevidela baby od 19tt a budem vidiet v 31tt ☹ ☹ ☹ uz sa tesiiim 🙂
buduci tt mam kontrolu + test na cukrovku tak hadam zvladneme...
no mari dobre to mate...aj ja by som prijala take vymozenosti domceku...ja mam stastie ze mam rodinu kusok od seba tak sa mozeme vidiet castejsie...a hlavne ked mm bude stale v robote tak aspon niekto mi bude robit spolocnost 😉

captainka
6. máj 2010

dida uf uf

miciatko
6. máj 2010

capitanka test na cukrovku sa nerobi len do 28 tyzdna ???

denisocka
6. máj 2010

dudil,asi som sa mala opýtať,čo ti dovolila jest,nie čo zakazala 😅

evi a kolko vijde ten domik ? čo maš aj na FB?

evitkamalicka
6. máj 2010

ja som niekde na nete nasla, ze niektori to robia az do 30-32tt 😕

evitkamalicka
6. máj 2010

denis 69 000€ bez pozemku samozrejme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre