♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
6. máj 2010

aha tak potom nic, budem hladat dalej

michaela80
6. máj 2010

kvietok a ty si chcela JANE KOCIAR

denisocka
6. máj 2010

ja asi niesom normálna, mna vie stale rozčuliť,ak niekto mne,alebo malemu kupi niečo , čo absolutne nepoužívane,alebo je to uplna chujovina ,mna to privadza do šialenstva

didulka85
6. máj 2010

Denis ja mam tiez tu sadu Avent... Planujem ju normalne pouzivat.

rubinka
6. máj 2010

Deni hlavne sa nerozčuluj šak čo nechceš, to malému nedáš a hotovo. Každému sa snád stane že mu niekto kúpi pre malé niečo sa mu nepáči alebo to nechce. Ešte toto by ma neštvalo, také malichernosti 😀

denisocka
6. máj 2010

ja ju tiež budem použivať,som sa rozhodla,ine sračove flaše použivam a ktovie čo v nich je

rubi,ale mna to rozčuluje, ona mi aj na krtiny dala ortopedicke nohavičky starodavne snad na ročne dieťa a tvarila sa,že to sa mi zide,bo take oni davaju v ustave postzihnutým detom

rubinka
6. máj 2010

😀

bihan
6. máj 2010

Azbest bol tiež kedysi považovaný za bezpečný 😀

Tiež neznášam, keď niekto kupuje pre malú lacné chobotiny a dokáže ma to poriadne naštvať 😝

maculienka123
6. máj 2010

baby,skuste hodit link na taku zavinovaciu deku aj na chrbatik

denisocka
6. máj 2010

no ta nesom sama .... ha , proste take veci jak kozmetika čo nepoužívame -mam doma celu sadu doteraz bubchen,to ani muž sa s tým nenatiera ,iba šampon sme použili ................ potom tie ortop.nohavice,čo ani na MMB nik nechcel zdrama 😀 , teraz okruhle hnede cumliky Campol babies čo už človek ide decko odnaučiť od cumla ... čo mám nato povedať? keby mi hodila radšej 4€ nech mu kupim niečo čo mu treba

rubinka
6. máj 2010

Baby existuje nejaká retiazka na cumlíky Avent? Lebo akosi som nenašla nikde len iné značky. Či to je jedno akú kúpim? Sadne na hocijaký cumlík?

denisocka
6. máj 2010

du kadejake, ja som mala najradšej MAM retiazky latkove

rubinka
6. máj 2010

Ja viem že sú kadejaké ale to je jedno aké kúpim? To je univerzálne? 😀

denisocka
6. máj 2010

http://www.mambaby.com/index.php?websiteLang=sk... taketo idu na take cumle,čo nemaju kariku ,a http://www.anjelikobchod.sk/product_info.php?cP... take navlečeš na hocijaky,čo ma kariku,a aj moj avent ma kariku

rubinka
6. máj 2010

Jej dík za vysvetlenie, som asi blbá abo čo že sa také blbosti pýtam 😀

denisocka
6. máj 2010

To je v poho.mne sa pacia drevene z dm ,tie kupim teraz.

rubinka
6. máj 2010

Drevené? To aj také sú? 🙂

kvietok121
6. máj 2010

este nemam vybratu znacku miska, vobec si akosi neviem vybrat asi preto ze som sa tym zacala zaobrat az teraz

ale chcela by som dvojkombinaciu

denisocka
6. máj 2010

Daj do googlu drevena retiazka na cumel,som na mobile

zuzannas
6. máj 2010

My mame tiez flase Avent, ale take tie z DM-ky, medove nie su, ale ja v nich neohrievam ani som nikdy neohrievala...vobec som doteraz nevedela nic o dakom BFA, ci co?? 😕 😕 toto uz fakt neriesim...nestali malo tie flasky, tak by mali byt podla mna kvalitne!

peta131
6. máj 2010

deni, bihan ja som taka ista tiez neznasam ked mi niekto nieco kupi co sa mi nelubi alebo co absolutne nepotrebujem...aj teraz malemu ked mi niekto nieco kupi uplnu blbost alebo nejaky lacny smejd 😝 u mna su uz ale nastastie vacsinou vsetci nauceny ze sa ma radsej spytaju co presne chcem a co potrebujem alebo daju radsej peniaze...
aj teraz ma mama nahnevala som jej jasne povedala nic malemu nekupuj radsej mi daj peniaze a ja mu kupim ale nieeee kupila mu na zimu fusak hlavne ze zan dala vyse 30 eciek ale fusak hrozny co ja by som zan nedala ani 1O eur 🙄 no a co jej mam na to povedat 🙄 este taky hnusny komunisticky styl ten fusak😝
na toto som tiez ja citliva lebo mam proste svoju predstavu co chcem pre maleho a svoj vkus....
alebo na vianoce som dostala od segranky pre maleho flasu taku tu hnusnu lacnu co sa v Bille a Tescu predava a ktomu taky isty ten obchodacky cumel a velkost ze 12-18 mesiacov 🙄 tak teraz mi to tam len zavadzia v skrini a neviem co s tym 🙄
ale ja som bola takato uz od detstva mne uz hadam ako 10 rocnej davali na vianoce a narodky len peniaze a ja som si vzdy sama kupila co sa mi lubilo...myslim si ze tak je to najlepsie...

halintoa
6. máj 2010

kočky, viete mi sem prosím hodiť ten výpočet hodnôt BPD a FL podľa dĺžky tehu? ďakujem 🙂

halintoa
6. máj 2010

peťa: aj mňa sa pýtajú, čo chcem na narodky a podobne, aj teraz pre malé 🙂. Ale nehovorím, že som už tiež nedostala dajake veci pre malé, čo nie sú celkom podľa mojich predstáv... No čo, budem ich používať, hlavne, keď dotyční darcovia prídu ku nám, alebo keď budem chcieť šanovať krajšie vecičky 😀 .

kvietok121
6. máj 2010

aj ja sa pripajam tiez si radsej vyberam sama aj ked este nic vybrate nemam, ale vsak casu je dost

halintoa
6. máj 2010

rubi: ďakujéém 😵 😀

halintoa
6. máj 2010

kvietok: ja som sa rozbehla okolo 18tt, keď som mala sen, že sme zrazu mali doma bábo a ja som ho nemala do čoho obliecť, do čoho prebaliť, v čom vykúpať a tak. Proste panika 😀 . Tak som začala zháňať vecičky a už mi toho až tak veľa zo základných potrieb nechýba 🙂. Už len vanička, matrac a dajake veci z lekárne, ostatné čo by som ešte rada, je už v podstate "nadštandard" - ako šatka, bambusové osušky od Babylucy, vysielačky, prebalovaciu podložku, atď...

kvietok121
6. máj 2010

tak ty si sikovna ja akosi len listujem na nete, vsetko sa mi paci a stale nachadzam krajsie a krajsie veci ... 😀

kvietok121
6. máj 2010

mozem sa ta halintoa spytat aku znacku kociaarika si si vybrala?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre