♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

rubinka
9. máj 2010

Didulka ďakujem aj ja ti držím palce 😉

No ja si tam hoci aj celý deň počkám na tie výsledky len nech viem na čom som. U mňa ešte nemôžu len na základe výslekov povedať či mám alebo nemám cukrovku. Lebo len nalačno som to mala zlé, tak teraz dám pozor čo dnes zjem.

halintoa
9. máj 2010

Ahoj kočky,
lenad: to ma mrzí, ale malá určite ostane tam, kde má byť až do termínu 🙂 . Nemáš ani potuchy, kedy by Ťa mohli pustiť domov, že?
michaela: verím, že Ťa žerú mrle, keď chceš doma čo to pokukať a porobiť... tak nech TI to uteká..

My sme včera boli v Ikei, kúpila som pár vecičiek do detskej, ale čo som si robila nádej, že tam kúpim také tenučké (organzové) závesy, tak mali iba hnusne krikľavo ružové a zelené vôbec ☹ . A pritom super cena -6,90€, ale tú hrôzu som zobrať nemohla, drahý by ma s tým vyhodil... Dnes sa chystám upratať dom a požehliť vecičky pre malú, čo som včera zvešala 🙂 .

rubinka
9. máj 2010

Lenadka držím palčeky 😉

bihan
9. máj 2010

Kočky, čo máte problémy, veľmi držím palec, aby ste to vydržali vrámci možností do termínov.. je super, že dnes už vedia odhaliť predčasný pôrod, cukrovku a podobné záležitosti tak skoro a miminká majú väčšiu šancu ostať v brušku v zdrví čo najdlhšie.

Ja som sa nakoniec rozhodla (dnes, či včera? 😀) že nebudem kupovať druhú šatku, ale kúpim nosítko od narodenia.. MM v šatke nosiť nebude a ja už jednu mám.. tak nech to máme trošku pestrešie.. len ešte musím vybrať farbu 😵

mywiel
9. máj 2010

Bihan tie nositka su krasne a kolko stoja? Tu je to nehorazne drahé... 😔

bihan
9. máj 2010

Myw, toto je Beco, takže zase najdrahšie na trhu 😅 V UK sa dajú nájsť za 90libier, vo Fr 139, v CZ okolo 131 ale sú použiteľné od narodenia a bezkonkurenčne najkrajšie 🙂

tretulka
9. máj 2010

ahojte kocky, micha, lenadka, nech Vam to rychlo ubieha a nech sa babetka drzia v brusku az do terminu...micha, verim, ze by si chcela byt doma a vytesovat sa z kocika aj komody a zo vsetkeho, ale musis vydrzat 😉
bihan, pekne nositko, to co je zac, aka znacka?

mywiel
9. máj 2010

139fr. je pohoda to su lacné, oproti satkam co stoja aj 300fr. ja som mala pozicanu satku ale v lete mi v nej bolo teplo a vkuse ju odvazovat ked nastupujem do auta a na parkovisku zavazovat sa mi nechcelo, bola dlha vyse 4m a vlacilo sa mi to po zemi kym som ju zaviazala okolo seba no chcem nieco praktickejsie a toto je fakt super a kde to kupujes na Ebay? 😕

tretulka
9. máj 2010

uz citam, ze si ma predbehla s odpovedou, idem si nieco o nich vygooglit 🙂
bihan sa drzi hesla, ze nie je taka bohata aby si mohla kupovat lacne veci 😉

mywiel
9. máj 2010
bihan
9. máj 2010

No hej.. ale 55 dolárov za poštu nedám 😀 Tie ceny, čo som tu dávala, sú v eurách.. šatku som si vybrala za 120€, Beco by ma vyšli cca 130, to už mám fakt za jedno 🙂 Myw, Beco nemá vo Švajčiarsku zastúpenie, takže by si mohla objednať tu www.becobabycarrier.co.uk len tam ešte nemajú najnovšie modely... asi si ešte chvíľku počkám a nechám si to poslať na Slovensko.

Trebulka, ja radšej málo ale dobré, ako veľa a o ničom 🙂 Hlavne viem, že toto naozaj využijem. 😵

bihan
9. máj 2010

že Trebulka.. prepáč 😅 🙂

mywiel
9. máj 2010

Uzasné su dik tak si objednam u nich hadam poslu aj do Svajciarska. 😉

mywiel
9. máj 2010

Mne sa paci tento http://www.becobabycarrier.co.uk/item.asp?id=54... ale aky je rozdiel medzi HUES a DUO? 😕 😅

tretulka
9. máj 2010

bihan, ved samozrejme, suhlasim 🙂
ste tu minule rozoberali nevhodne darceky, mna vie tiez vytocit, ked niekto pride na navstevu a donesie malemu nejaku kravinu cinsku, co na pohlad vidis, ze sa za chvilu rozpadne a to este nehovorim o kvalite materialu, z ktoreho je to vyrobene

mywiel
9. máj 2010

A do kolko kg sa to da pouzivat? Teda do akého veku dietata asi?

michaela80
9. máj 2010

bihan...ty davas take linky tu ze ja neviem potom odolat.....vyzera to uzasne a ja to chcem ked je to od narodenia..... 😀

bihan
9. máj 2010

Myw, od narodenia do 20 kíl 🙂 a hue sú s tými dizajnérskymi vzormi, duo z biobavlny.

tretulka
9. máj 2010

som si prave pozrela videa, vyzera velmi dobre to BECO

bihan
9. máj 2010

Miška, radšej sem nahádžem linky na nádherné ergonostíka do 4r, kým nakúpite anatomicky nevhodné Baby Bjorny a spol 😀
Len pozerám, že na tej UK stránke majú poštovné vrámci EU za 5 libier a keď nahodím do košíka, tak Slovenske je za 10 ako zvyšok sveta..mrchy :p

mywiel
9. máj 2010

Ten "Lenka" Hues je asi od narodenia ze? Asi si ho objednam. 😉

michaela80
9. máj 2010

uz mi tam padlo jedno do oka..takze kreditka tras sa....

mywiel
9. máj 2010

No ja pockam kym sa prestahujeme lebo za dva mesiace uz budem mat inu adresu ale toto si urcite kupim to vyuzijem to je isté. 🙂

bihan
9. máj 2010

Beco sú všetky od narodenia... aj Manduca, ostatné nosítka sú cca od 3m. Napr. Liliputi je asi najlacnejší, kočky ho chvália a stojí 65e ale proste Beco je Beco 😵 Ja si ešte chvíľku počkám na novú 2010 kolekciu a objednám to tyrkysové, čo som dávala foto 😵

michaela80
9. máj 2010

bihan 5 libier uz hore dole pri tej sume...

bihan
9. máj 2010

Tam ide o princíp 😉

tretulka
9. máj 2010

presne

mywiel
9. máj 2010

Tak manzel to uz odsuhlasil 😵 😀 😉

michaela80
9. máj 2010

ale zase tych 5 ma neodradi....inac mm ked nakupuje z Kitbagu z UK staci ze prihodi do kosika tie cervene snurky na boj proti AIDS tak hned je postovne gratis......darmo ze ma plny kosik ...za snurky sa nesmie uctovat postovne....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre