♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
10. máj 2010

avivaz som davala detsku pri Adamkovi, ale len do 3 mesiacov a teraz uz nebudem davat vobec ani nebudem prat v Lovele, lebo som s nou nebola spokojna....takze periem v tom co aj nase veci

didulka85
10. máj 2010

Minule tu niekto pisal, ze Lovela smrdi...
V obchode som videla avivaz tusim Silan sensitive, na ktorom bolo babatko...

evitkamalicka
10. máj 2010

veru mne smrdi riadne, je to hnus, Silan sensitive je fajn

evitkamalicka
10. máj 2010

no nic ideme si s muzikom kuknut nejake DVD a zobkat pri tom fajny ovci syr zo salasa 🙂

peta131
10. máj 2010

ja pouzivam aj bezne avivaz Silan biely sensitiv je na nom nakreslene babo a je vhodna aj pre deticky a vona je mandlova ja zboznujem sladke vone 😵 ale hlavne ja mam problemy s pokozkou a na vela avivazi som zle reagovala a tato mi nerobi ziadny problem takze aj malemu budem v nej prat veciciky 😉 a prasok pouzivam k tomu Persil sensitiv s aloe vera a tato kombinacia je super a pradlo naaaadherne vonia 😉 a hlavne krasne vyperie veci 😉

lucy1990
10. máj 2010

Ja radsej nebudem experimentovat, ako mala som mala atopicky ekzem a seboreu, tak hadam sa tomu vyhneme...

peta131
10. máj 2010

mne tiez Lovela smrdi 😝

ja som malemu este neprala vecicky este cakam no ale stale uvazujem nad tym ci mu to mam oprat v normalnom alebo v niecom specialnom...som na nete pozerala z prirodnej kozmetiky nejake prachy na pranie a avivaze ale zase sa bojim to objednat ked to nemozem ovonat 😖
ale ked nezozeniem nieco co mi bude pekne vonat tak operiem mu to v normalnom co aj nam periem a pokial by mal maly nejake problemy z toho tak lahko prejdem na iny prasok....

bihan
10. máj 2010

Ja aviváž nepoužívam už asi 2 roky a vôbec nám nechýba 🙂 Používam tekutý prášok, ktorý krásne vonia už bez aviváže (a to ešte dávam polovičnú dávku), viac chemických "zázrakov" by môj nos asi nezniesol 😀

didulka85
10. máj 2010

Mm-ovi periem veci zvlast... On chce dvojitu davku avivaze. Ja by som z takeho oblecenia grcala... A aj tak ma vzdy upodozrieva, ze som mu dala malo a setrim na nom.

bihan
10. máj 2010

Michaela, prišla mi odpoveď z UK kvôli Becu - nová kolekcia je na ceste (teda aspoň ten model, na ktorý som sa pýtala), mala by byť na stránke na konci mája/ zač. júna a poštovné vrámci EU upravia 🙂 Ale ja som už objednala Lenku a poslala som si ju k sestre, keďže do Fr posielať nemôžu.

halintoa
10. máj 2010

Ahoj kočky,
ja som dnes bola trošku rozlietaná, vybavovala som veterinára a rôzne obchodíky, zohnala som nádherné nálepky na stenu do izbičky 😵 a vytešujem sa z nich ako malá.
Doma sa pozvešala prádlo, poskladala, požehlila, povysávala dlážku, vyčistila morčatám, nakŕmila psov a manžela 😀 a ešte pár drobností a teraz už vegetím. Prišla mi aj odpoveď z Topoľčianskej pôrodnice, veľmi sa mi to tam pozdáva, takže pôjdem rodiť tam. Pevne dúfam, že všetko pôjde ako má, strašne sa z toho teším 😵 .

kvietok121
10. máj 2010

caute baby

zeytin : ja mam ekzem od narodenia, jedine co mi teraz pomaha na such pokoozku je bioderma zinoc, excipial je fakt dobry ale len na predpis

ja mam asi ako jedina inak tie testy na cukrovku, ja to mam vypit doma a o dve hodiny mam ist do poradne, nejest, nepit , necikat

halintoa
10. máj 2010

Čo sa týka aviváže, na detské vecičky sa ju neodvážim dať, stačí trochu octu na zmäkčenie, prášok som dala Persil sensitive, čo som mala vzorku z prenatal boxu a pustila som 2x pláchanie... Potom budem pre bábo prať buď v slize, alebo kúpim dajaky eko prací prášok...

denisocka
10. máj 2010

Avivaz je humus kentus,a ten senzitiv navyse smradlavy jak fras.ja idem do Persilu

peta131
10. máj 2010

baby a tie tekute pracie prasky davate kam do pracky? tam kde sa dava prasok alebo avivaz? 😕 trosku od veci otazka 😅 ale ja som este nepouzivala tekuty prasok lebo nikdy som nevedela kam ho naliat raz bola v jednom casopise vzorka tak som ho pouzila a naliala som ho tam kde sa dava prach a vsetko mi to hned stieklo do vnutra 😖 tak odvtedy som ho radsej ani nekupovala.....
a este....aky je rozdiel medzi praskovym a tekutym prachom? ina vona, ine je pradlo alebo v com?

denisocka
10. máj 2010

Dava sa to do bubna

kvietok121
10. máj 2010

prajem pekny vecer všetkym tehuľkám ktorým sa ešte nechce spinkať, ja už idem buvať papa a pekny deň aj zajtra

lucy1990
10. máj 2010

Tak ja uz mam doprate a neviem ci mam nejaku inu lovelu, ale pradielko tu krasne nezne vyvoniava.

peta131
10. máj 2010

deni diky 😀

peta131
10. máj 2010

ja budem prat az ked kupime komodu lebo nemam to kam poukladat 😀 😝

lucy1990
10. máj 2010

A ja tekuty prasok davam tam, kde praci prasok... 🙂

didulka85
10. máj 2010

Nemozem pouzivat prach na pranie, lebo nam to zapchava odpad a potom musime volat chlapika, ktory to s radostou za 100 eur prerazi... Pri 40-ke sa mi nerozpusta a zostava to v rurach...

denisocka
10. máj 2010

Prave som pocuvala maleho srdiecko fonendoskopom,uplne dole v podbrusku.aspon viem na isto teraz,ze to co furt citim je ckanie,nie srdce

lucy1990
10. máj 2010

Ja mam pocit ze moja si robi v brusku kurz aerobiku...skace hore dole, raz mi kope do mechura, potom do rebier 😅

lucy1990
10. máj 2010

A prasok pouzivam jedine na biele, ktore periem na 60tke, ostatne periem v tekutom, nech nie su flaky na pradle...

didulka85
10. máj 2010

Moja sa dnes ledva hybe... Pred hodinkou ma chytila panika, ci sa jej nieco nestalo. Uz som bola na odchode do nemocnice. Potom sa pohla. Asi nema svoj den...

lucy1990
10. máj 2010

Didi, to sa mi stava ked cely den pobehujem a nevnimam ju, potom ma chyta panika, ci je vporiadku 😔

didulka85
10. máj 2010

Lucy videla som tvoj album. Krasne veci si pokupovala...
Tie dupacky z Nextu su rozkosne.

didulka85
10. máj 2010

Lucy som sa ta chcela opytat, co je to lehatko do vanicky? Nic take som este nevidela.... Ako to funguje?

lucy1990
10. máj 2010

Dakujem 😀 a lehatko do vanicky je podla mna vyborna vec, akurat vcera som kupala 2-mesacnu krstnu dcerku a vobec som sa nenarobila, ona si na nom lezka a ja mam obe ruky na to, aby som jej vyumyvala kazdy zahybcek...je to velmi pohodlne a aj dietatko sa citi pohodlne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre