♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

nikitka231
11. máj 2010

a ozaj vam musim ukazat aky bike kupil drobcovi ten ked ho uvidi tak odpadne 😀 😀 😀

rubinka
11. máj 2010

Simusska a to sa ako mohlo stať že vám nesedí? Neoverili ste si predtým či je na vašu konštrukciu?

Niki pekný bike 😉

simuska153
11. máj 2010

Nikitka - super bicykel 🙂

Rubi - no ved prave... pri korbicke bolo napisane, ze pasuje na vsetky konstrukcie x-lander.... a bohuzial v navode je uz uvedene, ze na nas typ nie ☹ . Ale je to v podstate nasa chyba, lebo sme si to mali este radsej preverit.... no neva, stavaju sa aj horsie veci 😀

simuska153
11. máj 2010

Za chvilu ideme s Adamkom na detsku party - bude nas 6 deticiek a 6 mamin (z toho nas Adamko najstarsi 😀 ).... tak si viete predstavit, ako to tam bude vyzerat 😀 😀 😀 .

Zatial sa majte, uzivajte si krasny slnecny dnik 🙂

denisocka
11. máj 2010

nikita,drža sa zajtra. ja sa doobeda stale citim super,tak si idem lahnuť ked ide aj maly poobede a stale zaspím tak,že ked sa on prebudi a zavola ma,tak sa strhnem zo spánku a brucho tvrdne do večera. dnes som až bolesti dostala si na pol hodiny,čo som sa vylakala ked sa zobudil a stvrdlo mi brucho,tak nechápem

peta131
11. máj 2010

baby tak ja som bola dnes v DM-ke omrknut detske prasky a avivaze a maju riadny vyber 😵 a nasla som si jeden tekuty praci prasok urceny cisto pre novorodienatka ktore maju citlivu pokozku a nabeh na alergie, ten prasok je cisto ekologicky a hlavne kraaaasne vonia 😵 a presne v tej znacke je aj avivaz tak som bola velmi rada ze som nasla presne to co som hladala 🙂
a este som tam nasla krasne detske bambusove plienocky to je inak super matierial to sa neda oproti normalnym latkovym plienkam co teraz predavaju ani porovnat...len keby neboli take drahe 😝
aaaa este sa musim pochvalit vcera mi prisiel ten kolotoc nad postielku Fisher price s tymi mackami prezlecenych za motylikov a je naaadherny 😵 hned som ho aj zmontovala a stale si ho obzeram 😵
ja som na kupkanie kupila do vane namiesto toho latkoveho lehatka taku penovu podlozku to sa mi zda tiez dobre hlavne je to skladne lebo ja mam na kupanie kupeny kyblik tak to som potrebovala len ako rezervu tu podlozku keby sa nahodou malemu v kybliku nelubilo...

biba12
11. máj 2010

baby vy uz normalne chystate veci do porodnice? Tak to som pekne pozadu, chystam sa nato niekedy koncom juna. Aj oprat det.vecicky. Zatial len kompletizujem, co mam a co nemam. Ja som pri ANdrejkovi avivaz nepouzivala vobec a nepouzivam ju doteraz. Lovelu som pouzivala cca do 9 mesiacov, potom tie skvrny nesli dolu/od jedla/. Aj tak to je vlemi slaby prasok, lebo ked sa prekakal , tak to zanechavalo po prani skvrny na obleceni. A to som to pradlo nechala namocene aj celu noc.
Lehatko do vanicky nemam a ani ho kupovat nebudem, vyhovuje mi zapajanie manzela do kupania. Do 3 mesiacov /resp. kym maly nezacal drzat hlavicku/ kupal so mnou poctivo.

biba12
11. máj 2010

A dnes som bola na konotrle na Kramaroch kvoli tym Simonkovym mozg.komoram. Komory sa nezvacsili, co je dobre, lekar povedal, ze uz nech ma teraz konotroluje moja mudr. Ale ze to vidi dobre. Ze pokial sa to nezvacsuje, vsetko je dobre. Teraz nameral 9 mm. Predtym to bolo 10,4mm/Ditte/ a 9,4/Kramare/. Tak sa tesim. A ze kedysi sa to nemeralo, zacali s tym teraz, robi sa nejaky vyskum, ci ti vobec robit, nerobit, stresovat maminy...

denisocka
11. máj 2010

peťa už maju tie plienky? a čo stoja? tie bambusove

denisocka
11. máj 2010

biba super 🙂

klapinka
11. máj 2010

ahojte,

baby chcela som sa pytat ci nemate trpnutie brucha?!?. Ja to mam asi take 2-3 tyzdne.. taky neprijemny pocit na prave strane pod prsom, akoby som mala mravce a troska bez citu.... na nete som nasla jednu linku ani to radsej tu nejdem davat (neskoncilo to dobre) ☹

biba12
11. máj 2010

Baby, moj starsi syn, je cim dalej tym neposlusnejsi. Napr.vcera . Boli sme na ihrisku, robila som bublinky s bublifuku. Bubliniek bolo vela, deti sa nahanali, kto praskne viac. A ten moj krpec do nich zacal strkat, padali na zadok. Doslo to tak daleko, ze jedna mamicka zobrala svojho syna a odisla z ihriska. Pritom som mu to vysvetlila, potom dostal aj vychovnu po zadku, nakoniec sme radsej isli prec. Zobrala som mu jeho oblubenu hracku, dostane ju, az ked si ju zasluzi. Tak vcera az do vecera reval jak tur. Je to super, ked soferujete a vzadu vam place skoro 3 rocne dieta, ale tak ,ze to nie je normalne a dokola opakuje to iste. "mami ja uz budem posluchat, vrat mi zabku..." Som sa nevedela od nervov zorientovat kde som, isla som svagrovi pre babiku na auto/v sobotu sa zeni/... A toto mi robi furt. Ide na bycikli, kricim Andrejko stoj, idu auta... Co by on zastal, zachytila ho jedna pani. Tak sme isli domov. Ja si pripadam ako opakovaci papagaj... Dokola opakujem to iste a ten krpec to ignoruje. Vecer sa ku mne prituli a povie, mami ja ta tak lubim,si moje dievcatko najkrajsie na svete🙂 No nie je to na zabitie...A najlepsie je, ze k nikomu inemu si to nedovoli. Teraz je u nasich sa stavim, ze cvicil psa a posluchal aj na ihrisku. Co mam robit?

biba12
11. máj 2010

KLapinka to necitaj. Radsej to povedz lekarovi. Mne brusko obcas tvrdne, ale zatial je krcok v poriadku. Tak uvidime, co mi povie mudr. 24.5. v poradni.

klapinka
11. máj 2010

biba.. ved to..ale uz som precitala ☹ k midwife pojdeme 19.5 tak snad to bude oki..a nebude to nic zle.... mozno len mam babo ulozene na nejakom nerve a to mi tlaci a znecitlivie mi kus brucha.

S Andrejkom to ti teda nezavidim, decka cvicia nase nervy a vytrvalost. 😵 ale krasne ti povedal ako ta velmi lubi.....

nikitka231
11. máj 2010

kocky odfotte mi tie bambusove plienky?si neviem ani predstavit ze ake su to ..pojdem potom aj ja pozret do DMka 😉

nikitka231
11. máj 2010

biba no totoje velmi tazke obdobie...nieco podobne mam ja teraz ,nas ma 5 a pol ale som na prasky z neho mam pocit ze sa niekedy so stenou rozpravam ..cakam na odpoved...ale niekedy je to aj na zasmiatie musim vam napisat nech sa biba zasmejes.....
minulu stredu som nestihala tak som malemu dala veci na oblecenie isli sme do poradne a maly do skolky
a maly vystupil z auta a hore pri skrinkach mi hovori "mamija sa budem tak hambit,vsak ma nebudes prezliekat a ja ze co?,a on no ja nemam slipky...!!! 😀 😀 😀 😀 on si totiz nechal slipky na gauci lebo bol zaujaty rano rozpravkou a jednoducho isiel na ostro ..tak co ?ja som bezala rano o 8 kupovat slipky aby nemal stresssss..bo mi plakal ze vsetky deti sa mu budu smiat 😀 😀 😀 😀 no mne to bolo tak do smiechu aj luto mi ho bolo ale aj nahenvana som bola ...tak oh s holymi polkami isiel do skolky 😀 😀 😀

nikitka231
11. máj 2010

a tiez aj ked ma nahneva aj po ritke mu dam...tak sa urazi vyplace..ja zavrem dvere nech porozmysla o sebe,a poviem mu ze som velmi ale velmi smutna...a on potom pride postiska a povie ...ako velmi ma lubi a ze som len jeho...no co ked tie "baterky modre na mna pozru no co mu spravim .. 😉 😎 😀

groka
11. máj 2010

co nove? 🙂
ja mam baby ale od rana bolesti,kurna,ani ich neviem definovat,spodok a sem tam aj bolest krizov uz pride,brusko nemam tvrdne,ale take napnute,no aj zaludok ma boli ako na vracanie mi je alebo co,dnes je otras den

nikitka231
11. máj 2010

groka nie je sranda ak ta bolia aj krize aj spodok 😕 ..kedy ides do poradne??

groka
11. máj 2010

nikita niekedy mi to pride tak,akoze kontrakcia,ale tak neni su caste,rano som mala asi 3 ci 4,potom som sa zobudila a brucho bolelo stale non stop na mrchu,teraz ja neviem,nemozem velmi chodit,ma picha v pravo,v lavo dole a teraz to na mna prislo v sede,v krizach mam tiez uz bolesti,cakam co sa bude diat,brucho ma boli mrchovsky ale aj vajenicky velmi

groka
11. máj 2010

nikita poradnu mam az 26 a zajtra akurat 3D sono ale to idem k neznamemu dokimu

peta131
11. máj 2010

deni hej maju ich tusim presne tie na ktore si hodila link a v DM-ke stoja 7 eciek 😉 u nas mali oranzove a biele...a potom mali aj klasicke plienky s takymi autickami a tie stali 4 eura...
ale teraz ta kvalita je hrozna tych latkovych plienok, vsak kedysi boli uplne hrube a teraz to len taka sietka je 🙄 a tie bambusove sa mi lubia ze su presne take ake byvali kedysi pekne hrube a super na dotyk...

denisocka
11. máj 2010

niki - moj maly začal včera hrešiť , sa tak hambím 😔 . olial stenu čajom a ja že - do .... ale som nepovedala dalej a on že piťi .... potom večer on niečo vylial a sam že - do piťi a hral sa dalej . je pravda že to ma odomna,bo mne to ušlo kedykolvek 😔 ale tak som sa včera hambila,že som prisahala že už nezahreším .každy den teraz niečo nove povie,dnes hodil plienku z postielky a ja že -kde si ju hodil - a on mi vraví že "na zem " ta som oči vypučila,ešte to nikdy nevravel.som rada že začina hovoriť,len si teraz budem musieť davať bacha a polešpiť sa. mam chut strieskať seba zato

no a idem sa pochváliť ,ako sa mi nadalej dari v kupovaní na MMb. to fisher kresielko čo mi došlo za 30e je odspodu derave,skioro ma teraz vystrelo,ked som ho chcela otočiť a dať dnu baterku,takže neviem ako to riešiťc , či to poslať nazas - či žiadať nejaku zlavu a zašiť,je mi z toho nagrc . a 5x som sa jej dorazne pýtala či je v poriadku a ona stale -ako nove !

groka
11. máj 2010

deniska napis tej pizde sprostej,povyhrazaj sa jej,ak ti to nevezme spat a nevrati ti prachy,alebo zlavu ti este dorobi

denisocka
11. máj 2010

groka,po vadných obliečkach pre šimona,bisfenolových avent flaškach , cez deravu deku z ebaya ... teraz toto , ja som už zrušila aj kočík z amazonu,aby mi ho bratranec ani nenosil

groka
11. máj 2010

deni 😨 😕 toto je to kreslo take derave?alebo je to neico ine?neviem definovat co to je

peta131
11. máj 2010

fuuuha deni tak to riadna diera tak ta baba je asi slepa ked pri takejto diere si dovoli tvrdit ze je ako nove 🙄 jej posli tuto fotku a ziadaj si zlavu, vsak to sa da lahko zasit...

denisocka
11. máj 2010

je to kreslo,odspodu . tam je taka drevena platna vopchata v tom,že na tom sedi dieťa aby sa neprepadlo a toto je ten šev

snehulienka24
11. máj 2010

na tie babmbusove plienky som vcera natrafila aj ja, tak som sa tesila ako male baby 🙂)) stoja 7 euri 3ks a u nas su okrem tych sialenych farebnych aj cisto biele 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre