♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
11. máj 2010

dakujem halintoa ale uz meno pre dievcatko nevyuzijeme ale aj MATEJKO sa nam velmi paci

bihan
11. máj 2010

Myw, teraz ti to hovorím, že ti to do čiech z UK stránky nepošlú 😀 ale v čechách je napr. branakdetem.cz
Na Slovensku nikto Beco nepredáva (pokiaľ ja viem) ale niektoré české stránky posielajú aj na Slovensko, ale nie je tu priamy predajca, preto sa oplatí objednať z UK.

A čo sa týka precikania, tak som práve včera fajne nadávala, lebo zajtra letíme na dovolenku, tak som kúpila balík jednorázoviek, aby mi tu už nestáli látkovky, ktoré nestíham oprať a o druhej sa malá zobudila s plačom a celá plienka prečúraná 😝 ale napr. je kopec mamín, ktoré používajú látkovky na deň, jednorázovky na noc.. nikto nehovorí, že to neide dokopy 🙂

denisocka
11. máj 2010

bihan,ja srandujem 😉

mywiel
11. máj 2010

No tu by mi to poslali ale tu ten model nie je tak co teraz? 😅 😕

http://www.babynositka.cz/modely.html

mywiel
11. máj 2010

Oni su blbi... 🙄

Hello Janka

Thank you for the return e-mail; we do currently dispatch to Slovakia, but would not knowingly do so when we know the carrier is destined for Switzerland. We are so sorry for any disappointment.

bihan
11. máj 2010

😀 😀 😀 Paráda

bihan
11. máj 2010

Mywiel, tak sa dohodni s Miškou, ona tiež chcela brať Beco na Slovensko.. pôjde to úplne cez iné meno, tak budeš mať pokoj.

mywiel
11. máj 2010

Je to onicom na Slovensko postovné stoji 200Kc + beco 3380Kc sa zblaznili? 😕 😅

bihan
11. máj 2010

Myw, tu keď si zadáš v Country ponuke Švajčiarsko, tak ti to vyhodí všetkých lokálnych distribútorov 😉 http://www.becobabycarrier.com/retailers.asp

nikitka231
11. máj 2010

tak kocky ja to vobec so mnou nevidim dobre
dostala som bolesti a krce na spodok brucha ,tak lezim ako prikovana ak mi to neprejde utekam do nemocky... 😢 uz to mam vyse pol hodinu 😖

evitkamalicka
11. máj 2010

nikitka ja by som necakala a radsej sla hned, pri najhorsom ta poslu naspat domov

bihan
11. máj 2010

Niki, ja by som šla rovno 😨

Myw, len pozerám, že u vás stojí Beco 155€ (219frankov) bez pošty :p

kvietok121
11. máj 2010

nikitka chod urcite hned co najskor

didulka85
11. máj 2010

Jeeejda Niki. Utekaj hned....

Ja som schudla za tyzden 2 kila. Sprosta dieta. Mam hrozny abstak, potrebujem sladke.

kvietok121
11. máj 2010

didulka dokedy mas tu dietu

kvietok121
11. máj 2010

ach jo dnes sme si pozerali kociky ... a nemozem ho najst na nete ... nevem presne ale nejak garden rose, len neviem firmu ... nahodou ho asi niekto nepozeral???

didulka85
11. máj 2010

Kvietok asi do porodu... ☹
Pred chvilkou som plakala. Otvorila som skrinku so sladkostami a nemohla som si pomoct. Taky hystericky zachvat.... Som si radsej zapla pocitac.

denisocka
11. máj 2010

nikuš bež , a daj vedieť a držíme palce

kvietok121
11. máj 2010

didulka moja ... tak to je tazke, ty si uz asi bola na gluko testoch, drzkaj sa

didulka85
11. máj 2010

Kvietok bola som a v piatok idem na dalsie.
Zajtra mam termin na hematologii. Som zvedava, ako tam dopadnem.

kvietok121
11. máj 2010

a tie prve vysli v akej hodnote, do akeho sa treba vojst aby boli dobre???za kolko ti daju vysledky???

kvietok121
11. máj 2010

verim ze dopadnes dobre

denisocka
11. máj 2010

dievčata,máte niekto doma šijaci stroj ? mašinu na šitie ???

vážne uvažujem niečo do 100e kupiť -na monterky,zaplaty,jednoduche veci opraviť a niečo ušiť ... len neivem aky

kvietok121
11. máj 2010

ja nemam deniska

didulka85
11. máj 2010

Kvietok ja som mala nalacno 5 a po 2 hodinach 10,2. Vysledky mi povedali v poradni.

ikulka
11. máj 2010

ahojky dievčatá dnes som bola v poradni tak glukoza ok som rada len neviem výsledky nepýtala som sa hlavne že povedala že ok a napísala mi do knižky sa mi zdá že čosi 3mol lomeno niečo neviem prečítať tak asi je to ono....
inak vraj je všetko ok len srdiečko bilo niekde pod pupkom tak by ma zaujímalo ako je ta princezná zas otočená ked ma kope dole a v strede brucha...
marija inak aj mna poslala na cievne koli žilám tka som zvedavá ako dopadnem čo povie mne

kvietok121
11. máj 2010

a to je uz vysoko? ked ja mam sposob testu taky ze uz ho mam v chladnicke, mam sa ist vycikat, mam ho vypit o piatej a o siedmej mam prist do poradne - nejest ani nepit

mywiel
11. máj 2010

Deni ja som dostala sijaci stroj ako svadobny dar, ale sije na nom mm. 😅 😀

mywiel
11. máj 2010

Objednam to aj tak no co uz dik Bihan. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre