♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
11. máj 2010

tohto sa bojim ked kupujem na dialku a stretnem sa s tymto a potom niekoho presviedcat

zuzana76
11. máj 2010

ja som akurat dnes predala 2 zavinovacky, tak dufam,ze mna z nicoho neobvinia, ale za kazdu som pytala len 3 eura a boli sice pouzivane, ale este celkom zachovale

denisocka
11. máj 2010

Mam za sebou mozno 150 obchodov ,ale toto je nonsens

zuzana76
11. máj 2010

este 2 mam doma co som pri prvom ani nepouzivala, tak tie vyuzijem teraz a spinkavat budeme v spacom vaku tentoraz

mywiel
11. máj 2010

No na Slovensku na tebe chcu asi zarobit za kazdu cenu... 😔 🙄 😖

mywiel
11. máj 2010

Preto je kupujem len kde je to poistené ako paypal ked je to poskodené, nepride balik, alebo to nezodpoveda inzeratu tak mi vratia peniaze aj ked nie vzdy postovné ale to zalezi od daného predajcu. Ja by som inac nekupovala. Tu sice tiez kupujem od jednotlivcov cez net ale tu mozem ist s tym na policiu ked ma niekto oklamal.

zuzana76
11. máj 2010

ja zase napr ak nieco predavam, tak nerada davam nejaku vysoku cenu, jednak mi nejde o nejaky extra zarobok, ale skor zbavit sa danej veci, co nepouzivam, nech mi nestoji v skrini

mywiel
11. máj 2010

Ja to nosim do sekacov ale len to na com chcem zarobit tak to predam sama cez net, lebo sekac si stiahne hned polovicu zo sumy.

peta131
11. máj 2010

ja objednavam z netu len veci z internetovych obchodov alebo z MMB len take veci co tie baby predavaju nove este s vysackami alebo maju v ponuke len novy tovar na objednavku...ja by som sa pre toto bala objednat pouzitu vec lebo potom tie natahovacky a posielanie tovaru naspat tak na to ja nemam nervy 😝
ale nechapem ako moze niekto tak klamat a poslat taku vec...deni mas teraz fakt stastie na to objednavanie 😖

peta131
11. máj 2010

a ani nepredavam veci cez net lebo ja zas leniva to nosit na postu a posielat to 😀 😝 ja mam teraz kopec kamaratok ktore maju male deticky a aj kamaratky ktore len cakaju babo tak vela veci poposuvam kamaratkam a niektore odlozim pre dalsie babo...a to iste aj s mojim oblecenim ked mi je nieco male alebo velke tak dam kamaratkam ktore to este vyuziju 😉

denisocka
11. máj 2010

vieš,ak si možno tu dieru nevšimla, tak ja to nijak neovplivním. ale aj ta umela vec ,kde sa spušťa vibrovanie je počmarana perom , ta časť na sedenie je dosť vyšuchana od zadku ...ja nevie,či su tí ludia slepi ked to predavaju

mywiel
11. máj 2010

Ja davam moje veci bud svagrinej ak si nieco vyberie alebo na charitu do kontajnerov.

mywiel
11. máj 2010

Tak ak je slepa tak nech sa ospravedlni a nie teba obvini...krava 🙄

denisocka
11. máj 2010

no uvidime čo napíše,ak vratiť-tak chcem aj prachy za spätnu poštu,ta vyšla 3,5€ a veru,nebudem to platiť zo svojho 🙄

lucia20
11. máj 2010

boze baby vy tu tukate ako datliky. :D som normalne neni zvyknuta. :D ale idem si precitat.

mywiel
11. máj 2010
zuzana76
11. máj 2010

denis 😒

ja tiez davam vela veci kamoskam pre deti, ale nieco aj predam, segra je v spanielksu a navyse ma dievcatko a brat este deti nema a zatial ani neplanuju, tak ja to nebudem skladovat roky v skrini v 3-izbovom byte, ale samozrejme, ze vela veci aj darujem

mywiel
11. máj 2010

Deni ty si chcela nieco na stenu k postielke tak ona usije na mieru... http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7636990&tab=9

mywiel
11. máj 2010

Ta krajcirka je fakt vymakana, klobuk dolu 😵 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7636399&tab=9

didulka85
11. máj 2010

Teta ma poprosila, ci by som pre sesternicu neodkladala male veci, ze mi to bude aj skladovat. Dala mi kopec veci po jej najmladsej dcere a par veciciek mi kupila.
Cudziemu nedam nic... Ani mne nikto nic nedal.

lucia20
11. máj 2010

nikitka, co sa s vami deje??? mate nejake problemy? k tomu brusku, ja kedze mam tretie a katarina mi vsetko "zhodila dolu", tak mam brusko tiez velmi nizko a malinku tiez. nieco hrozne sa ohnut.

simuska, tak to potesi. mohli upozornit skor. dufam, ze peniazky vam vratia.

petka, ja som tiez uvazovala o kybliku. mate s tym niektora skusenost?? si ho dost pochvaluju.

biba komu chodis na kramare?? mna tam uz preradili na rizikovu poradnu ku plankovi a na UZV chodim k cunderlikovi.

myslim, ze o neposlusnych detoch uz mozem pri tych mojich certoch napisat knihu. boze raz by som ich roztrhala na dalsich 7 malych trpaslikov a raz ich vystiskala ake su zlate. potvory jedny.

didulka85
11. máj 2010

Nikitka urcite isla do nemocnice... Neozyva sa. Dufam, ze si ju tam nenechali a je to len nejaky plany poplach.

lucia20
11. máj 2010

s tym kresielkom by porazilo aj mna. neznasam taketo predavajuce. 😠

my sme mali v porodnici newborn. potom sme mali pampersky asi 3-4 balenia a potom sme presli na tescove, ale z tych sme zase po zdrazeni odisli na dm-kove. tie su super, super cena. uz mame aj pre malu nakupene, len stalse cakam s tym prvym balenim, lebo neviem, ci jej to odoperuju hned po porode alebo az neskor, tak aby som vedela ci sa vobec do tych mini vleze.

kvietok121
11. máj 2010

dobre ze sla

lucia20
11. máj 2010

nikitka, ja by som utekala hned. uz pri prvej do mna lekari hucali radsej 100x zbytocne ako raz neskoro. tak som sa toho vzdy drzala.

neviem ktora z vas ma tu dietu a plakala pred skrinou.
my sme asi dva tyzdne dozadu boli na zmrzline. decka si hodinu vyberali, tak som im tam menovala a ja som si potom v omyle miesto puncova-orieskova-puncova, vypytala pistaciovu. keby ste ma videli. som myslela, ze mi preplo. ja som vonku na lavicke sedela a plakala nad zmrzlinou. tak muz vstal a kupil mi novu. mi riadne blaznia tie hormony. :D

kvietok121
11. máj 2010

lucia ani mi nespominaj zmrzku ja ju musim mat kazdy den mm sa nakupuje ...

denisocka
11. máj 2010

mywiel,hej pekne ma -na MMB su viac šikovných čo šiju "zasteny" ale nepotrebujem za 60E taku vymakanu, stači mi jednoducha a aby plnila učel. ale už si radšej kupim šijaci stroj a dlabem na cely MMB

lucia20
11. máj 2010

halintoa - u nas je treba pripravu, ale pri druhej mu uz lekarka dala iba stempel, kedze bol pri prvom porode. hadam to odbijeme aj teraz tak. ak vobec bude moct byt.

denisocka, ja by som sa nedala. v najhorsom jej povedz, ze to budes riesit cez policiu. tak to uz co je takato predavajuca..... juj des a hroza.
sak to nestalo 5eur, aby si sa na to vykaslala.

didulka85
11. máj 2010

Lucia za kusocek zmrzliny by som vrazdila... Este 85 dni a taku cokoladu si dam... Uplne tu najlepsiu. 😀
Idem do rise snov, zajtra by mali uz pustit mojho muza z nemocnice, takze posledna noc bez neho...
Dobru noc!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre