♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
11. máj 2010

tak sladke sny didulka ja este dopozeram hokej s mm

mywiel
11. máj 2010

Deni a za kolko si to vlastne kupila? 😕

denisocka
11. máj 2010

30e

denisocka
11. máj 2010

idem aj ja spať,lebo toto nahdrkovaie na MMB mi škodí na kráse 😀

lucia20
11. máj 2010

Mne sa tiez raz stalo na MMB neprijemna situacia. predavala som jednej pani do ba fusak. bol novy cistucky. nosila ho katka ako novorodenec cca mesiac. bol taky tensi. bol zvnutra snehobiely. ona sa mi ozvala, ze vnutri je olejovy flak a ze je cely potrhany. no mna skoro piclo. som sa snou dotahovala mesiac. lebo som si 100% ista ze bol v poriadku, ved aj foto boli porobene. som jej vravela, ze nech sa stretneme, ze sa na to pozriem. to neprichadzalo do uvahy, ze nech prevediem peniaze na ucet a ze potom mi to posle. som chcela prist ku nej domov a osobne si to vydiskutovat. nemala zajem. no nejsom blba, aby som posielal peniaze spat, tovar ma ona a pritom viem, ze to bolo v 100% stave... to bola taka skusenost, ze som odvtedy povedala, ze postou uz nic a vsetko len osobne.

lucia20
11. máj 2010

didulka to ti verim.... neboj, potom si das taku riadne velku. :D

pre tie, ktore sa chystaju do postielky dobru nocku. boze zajtra do roboty ako sa mi nechce. ☹

simuska153
11. máj 2010

Ahojte,

Peti, ja som vcera zhanala prave tie bambusove - ale nie plienky, ale tie bambusove plienkove osusky 90x100 u nas v detskom obchode a pozerali na mna, ze co to chcem 😨... tak dakujem za tip, zajtra skusim pozriet u nas v DM-ku. Ja ich chcem po kupkani na to prvotne utretie, vraj ovela lepsie saju vodu.
A plienky si musis odskusat na dietatku.... my sme vyskusali Pampersky, Huggiesky, Tesco, Babylove.... ale jedine, ktore neprecikal, ked bol vacsi boli Pampersky Sleep a Play.... tie sme vlastne pouzivali az kym sa nezacal pytat. Ale s chlapcami je to komplikovanejsie - im sa pipik natoci na vsetky mozne strany v plienke a skor sa precikaju ako dievcatka 😀
A na zaciatok urcite kupim tie 2-5kg... aj tie boli na Adamkovu malu ritku dooooost velke.

Bihan, prosim Ta, kedysi si davala link aj na bambusove osusky pre deti... nasla som nejake, ale len rozmer 70*100... nevies, ci su niekde aj vacsie?

Deni, ja mam sijaci stroj, taky kufrikovy.... ale s klasickym stolovym sa neda porovnat ☹....uz som sa sice naucila na nom sit, ale ked pridem k nasim a sijem na klasickom, tak je to sto a jedno ☹ Ale na jednoduche veci je fajn 😉

Deni, to je teda ina diera na lehatku 😨... to si akoze nevsimla ta predavajuca????

simuska153
11. máj 2010

Lucia 🙂 ... som sa pobavila na tej zmrzke 😀
Hali - u nas otecko nemusi mat ziadnu pripravu, len si zaplati poplatok za pritomnost pri porode a hotovo 🙂

simuska153
11. máj 2010

A zase tu nikto nie je ☹

kvietok121
11. máj 2010

aj ja prajem vsetkym dobru nocku, hokej nam skoncil taksa uberame spinkat aj ked nas matejko v brusku kope ostosest zas nebudem moc zaspat ako kazdu noc, ale nech len kope papa

simuska153
11. máj 2010

Tak dobru noc vsetkym...

lucia20
11. máj 2010

ja som este tu. :D
na tej zmrzke sa pobavil aj manzel, neskor aj ja. ale v tu chvilu som sa hnevala sama na seba, ze reve za taku kravinu, ale akosi sa to nedalo ovplyvnit.

moj muz to zhrnul:" niektore tvoje tehu chvilky mi lezu na nervy, ale teraz si bola tak krasne zlata....!" no zlaty nie??? tak ma potesil. :D

kvietok, my sme chceli tiez matejka. aj nasa mala vzdy v posteli kope ako blazniva. niekde som citala, ze je to preto, lebo sa zmeni poloha tela a ako my si v posteli hladame svoju polohu, tak aj ony si musia najst tu svoju na zaspinkanie a ulozenie. :D

groka
11. máj 2010

niki sa neozvala?

deniska,co ja viem,asi je to lepsie,aj ked ma taha nejako brucho,nemozem velmi chodit alebo co,aj prezrata ako keby som bola,na wc sale chodim,ci curat,ci na velku,ja neviem ti,aj zo mna 2 krat neico vytiaklo,cele stehna mokre,ale tak v pohode teraz
a idem ja spat papa

inak som v uzase z toho lehatka ako stebou vybabrala ta zenka,krava jedna,15 eur je hodna ta sracka co ti poslala,tolko chyb na to,kozu na tvari nema,fuj

lucia20
11. máj 2010

nie neozvala. gol by bol, keby mi ju tu pomaly stopujeme a ona zaspinkala na gauci pri tv. to by bol ten najlepsi pridad. dufam, ze da vediet. babatko ma este cas sa ponahlat von.

kvietok121
12. máj 2010

dobre ranko tak my sme uz hore a pomaly sa chystame do roboty o pol siedmej odchadzame, dnes prisiel ten den, kedy prvykrat nieco kupim babenku. chcela som aj dnes objednat kociar ale vcera som ho nenasla na na nete, tak dnes zistim len znacku a zajtra by som ho objdenala.

kvietok121
12. máj 2010

vsetkym tehulkam pekny den, nech nam to rychlo ubehne, ja uz mam ruky zaviazane a mozeme ist, rano ma vozi mm do robotky, znova sa ozvem poobede, alebo ku veceru, pretoze robim do tretej ☹ pa

denisocka
12. máj 2010

dobre ranko,hrozna noc . najprv ma maly do polnoci kopal a nemohla som zaspať a tak začala šnura chodenia na wecko a do toho šimon zas kričal každu chvílku NIE NIE a prehadzoval sa- nemohli sme sa ho ani dotknut. nato hlupe sny od lehátka po fusak ,no fras by to trafil

zeytin
12. máj 2010

Ahojte baby, mate tu ale trapenia... ☹ Dufam, ze dnesny den bude krajsi ako ten vcera... ja som tu teraz zriedka, lebo mam dost roboty a este sa po veceroch ucim na tu krepu skusku v piatok. Dufam, ze to nejako zvladnem 😒 aj ked si moc neverim... Vobec sa mi neda ucit... stale rozmyslam nad malou, nad vecickami, ktore chcem kupit... myslienky mam uplne niekde inde a tak iba citam dokola tu istu stranu ☹
Inak vcera som kupila novu odsavacku na mlieko AVENT manualnu za 41e - som sa vytesovala, ze aka dobra cena 🙂 a BFA free 😉

denisocka
12. máj 2010

znyt čau,ja tiež uvažujem o odsavačne,mam sice medelu harmony ale už dosluhuje ... a viem že sa mi zíde,ale pri mojom šťastí radšej už nič neobjednam

denisocka
12. máj 2010

no som ťa premenovala

mywiel
12. máj 2010

Ja mam dvojitu elektricku Medelu harmony je fakt super velmi som ju vyuzila lebo som mala tolko mlieka ze som zamrazovala do sackov aj. 😉
Deni tak to si riadne zaplatila za taky smejd, ja by som jej povedala, ze ak nevrati peniaze tak pridem za nou osobne alebo pojdem na policiu ze sa jedna o podvod. 😠
Mala ide dnes od 13tej do vecera ku svokre tak budem mat veget pobeham si v klude obchodiky a hadam najdem aj tie leginy s cipkou. 😉

denisocka
12. máj 2010

no,najvňčšia sranda je ta,že vzadu na lehátku vysí taky papierovy štítok cez pol lehatka - teda 2 štítky a treti je našity na lehatku a vo vš.jazykoch je tam napísane varovanie o bezpečnosti . a prve čo som urobila,ked som ho rozbalila,že som to varovanie popri šití odstrihla,lebo to vyselo jak krave z pyska - na to som sa chystala už od začiatku,čo som to videla pokrčene na fotke. ta som zvedava - ked toto zbada ,ani jej to teraz nepíšem

mywiel
12. máj 2010

Holky ja odpadnem tak ja mam uz vacsi balon nez ona v 33tt 😲 😅 😕

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/junovky2010/...

mywiel
12. máj 2010

Listok jej chybat nebude len aby ta neobvinila ze si urobila dieru pri strihani, ale ta diera je inde ako bol listok nie? 😕

denisocka
12. máj 2010

joj,ta neprirovnavaj,to je vínimka,ja take amla v 20tt

denisocka
12. máj 2010

diera je inde,jasne. idem to pofotiť.

denisocka
12. máj 2010

http://www.sijaciestroje.sk/obchod/action/produ... vybrala som si mašinu,tak možno zainvestujem

mywiel
12. máj 2010

Masina je dobra vec, ja som usila froté potah pre malu na prebalovaci vankus a manzel mi podhyna rifle a nohavice co su mi dlhé 😀 a usil mi aj zaclony. No je zrucnejsi ako ja.... 😀 😝 😅

bettynaj
12. máj 2010

Dobré ránko, dnes by mi mala poslat jedna pani baldachyn, dúfam že všetko prebehne v poriadku, ako to tu tak čítam tak som zvedava čo mi príde 😒

michaela80
12. máj 2010

didu pises ze 85 dni a cokoladu si das...potom pri kojeni zase budes musiet davat pozor co do ust.... 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre