♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

bettynaj
12. máj 2010

denisocka, no celkom slušný stroj som pozerala foto, taky Ti bude uplne stačit na domáce šitie, ja mam tiež podobny a som nad mieru spokojna a to ma pred troma rokmi vysiel tiež tak 5000 sk

mywiel
12. máj 2010

Akurat cakam na nakup maju mi doniest jedlo co som objednavala online vcera ladnicka ziva prazdnotou... 😅

denisocka
12. máj 2010

betty dik, je lacnejši než singer a dokonca ma utroby kovove a nie plast ako zingerky .len či sa na tom naučim robiť,teda zahlady viem,mam taky skrinovu od baby,ale už na nu ani sučiastky niesu,len mu tu zavadza v šatniku

denisocka
12. máj 2010

tak kuknite na te diery, tu velku zdola nevidno,kým to nevezmeš do ruky . potom je ešte taka mala pri tom warningu - čo som odstihla . kus sa rozchadza steh pri boku kde visi nitka a ta čast na sedenie je už kus vyšuchana a to biele čo sa pušta vybrovanie je počmarane perom . volim dať prachy do mašiny,kde mam zaruku 5r a kašlem na kočík z UK a ine serepetičky

mywiel
12. máj 2010

No to sa riadne rozchadza, asi to budes musiet len zasit, lebo ta krava ti peniaze asi nebude chciet dat, ale skus jej to poslat aj tak tie obr. 😒 Pero ide ocistit z umelej hmoty liehom. 😖

mywiel
12. máj 2010

Deni za za 30 euro to k tomu nema ani tie hracky na hrazdicke? 😕

denisocka
12. máj 2010

ale ma to hračny na hrazdičke,ale tie su OK 😀

mywiel
12. máj 2010

No aspon nieco

mywiel
12. máj 2010

Deni asi ta sklamem ale pozeram prave katalogy doma a presne tvoje kresielko u nas stoji nové 34 euro 😕 😖

denisocka
12. máj 2010

no,tak mi kupiš u vas 😀

zuzana76
12. máj 2010

ahojte

ja kresielka nepozeram, takze neviem cenove relacie, ale teda tie diery by ma hnevali, deni ozvala sa ti ta zena? ci nic?

denisocka
12. máj 2010

nie,ešte neozvala,to zas budu tahanice mesiac,ako kým som sa s nou dohodla kedy to pošle 😖

zuzana76
12. máj 2010

😖

ja idem dnes na 3D, dufam,ze nam to vyjde, nie ako minule,ze nam maly ochorel a musela som to zrusit

rubinka
12. máj 2010

Ahojte, tak som konečne doma z tých odberov, výsledky budú zajtra. Po troch dňoch hladovky som schudla kilo tak si idem dať kašu nech to doženiem 😀

mywiel
12. máj 2010

Deni ja mam tento za tu istu cenu ako ty tiez z aukcie 😕

mywiel
12. máj 2010

A toto je to nové od Fisher Price co predavaju u nas, je tiez vibracné, je ale do 10kg neviem ci to tvoje je to isté? 😕

evitkamalicka
12. máj 2010

myw to lehatko mame doma my, ale to nie je to iste co ma deni...ja ho tiez chcem predat

mywiel
12. máj 2010

pisu ze hojdanie elektronické tak neviem 😕

mywiel
12. máj 2010

Kamoska ho doma ma a je vibracné na baterky, ten systém ako Deni kupila len tie nozicky su tensie, iné ten stojan myslim.

evitkamalicka
12. máj 2010

ano je len do 10kg to co ma deni je do 18kg

mywiel
12. máj 2010

aha 😅

mywiel
12. máj 2010

Tak som to nakoniec objednala tu to je uz aj s postovnym http://www.ptiboo.ch/porte-bebe-beco-p-4109.html
Ti druhi mi musia vratit peniaze ti z USA tak pozeram paypal kazdy den dufam, ze im to dlho nebude trvat tiez. 😝

rubinka
12. máj 2010

No Deni tak čítam že ako si dopadla, nemám slov na tú predávajúcu, radšej už nič nekupuj cez net aspoň nie vopred na účet a nie od kadekoho 😕

mywiel
12. máj 2010

Citam ze je k tomu aj dvd tak fajn aspon nieco za tu cenu 😝

halintoa
12. máj 2010

Ahoj kočky,
dnes som sa fajne vyspinkala, len sny som mala také podivné 😝 , ale nič hororové. Chcela som ráno ešte mužovi zobrať mobil, odfotiť bruško a látkovú výbavu, ale nechcelo sa mi vstať, takže asi až zajtra, lebo dnes síce príde za svetla, ale máme angličtinu, takže to skôr nestihnem... Dnes budem lepiť na stenu dekoračné nálepky, dúfam, že budem s výsledkom spokojná a že to detskú krásne oživí 🙂 .

Bihan: tuším Ty si písala, že sa pupček nemá potierať liehom, ale niečím iným - čím? Nepamätám si 😕 .

denisocka
12. máj 2010

jaj myw,takl to níeje to čo mam ja. a to čo máš ty som mala ja za 30e pri šimonovi z ebaya a nechem to už,oproti tomuto fisheru ne nestabilne a naprd

denisocka
12. máj 2010

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro... myw,toto je moje, to je aj kresielko

evitkamalicka
12. máj 2010

denis ja ho mam a je fajn, podla mna je dost stabilne a aspon sa da super hojdat

denisocka
12. máj 2010

ktore maš a da sa hojdať? chicco relax and play,

evitkamalicka
12. máj 2010

denis ja myslim hojdat rucne to Fisher Price co sem davala myw

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre