♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mywiel
12. máj 2010

Ano to Chicco sa da rucne hojdat alebo zafixovat. 😉

groka
12. máj 2010

ahojte

ja uz varim v plnom prude,pobede 3D ja som noramlne ze celu noc nespala a ked som aj zaspala,tak sa mi snivalo,ze mi doktor odmietol urobit to 3D 😀 nevime sa dockat vazne

vysledky zo stitnej su uplne v norme

len tlak meriam od rana a talk skace,akoze raz mam spodny hranicny,potom vrchy ide ku 140 ale pulz mam stale nad 100

evitkamalicka
12. máj 2010

ja mam navarene od pondelka, akurat ryzu som dala teraz varit

denisocka
12. máj 2010

no ale nebudeš ho hojdať v ruke,mala som ho-to by si potrebovala žeriav.tie uši su na prenašanie

groka
12. máj 2010

evit a co mas navarene?ja vysmazam sampinony,karfiol varene zemiaciky,rajcinovu polievocku a zajtra mozem druhe zas varit,lebo dnes sa to zje,ale co?ja nemam ziadnu predstavivost uz

evitkamalicka
12. máj 2010

denis preco zeriav? pre mna su tieto lehatka len dalsia zbytocnost, takze sa ho chcem cim skor zbavit ako aj hracej deky, lebo mam dve

evitkamalicka
12. máj 2010

groka cinu

mywiel
12. máj 2010

Usi na prenasanie tam su ale ja som malu velmi hojdat v tom nemusela, a navyse mam ten kosik kolisku ktora sa hojda, toto bolo skor na to ked som bola v kuchyni tak sa na mna divala ako varim. 😉

mywiel
12. máj 2010

Deni pokial viem tak niektoré deticky tie vibracie ale radi nemaju, to zalezi asi fakt od dietata. Na ebay ma aj elektronické kolisky co si nastavis rychlost a cas a hojdaju ti dieta aj v noci ale podla mna je to zbytocné ja som malu trosku pohojdala v koliske a spala.

groka
12. máj 2010

evitka mna cina neviem ako robis ty,ale ja lubim tu moju,ale mali sme pred casom aj my

inak myslim stale na nikitu,co je s nou,nemate tel na nu?

evitkamalicka
12. máj 2010

groka my sme mali minuly tyzden a tento znova, lebo moj muz ju zboznuje

januliatko1985
12. máj 2010

ahojte, ta vy pisete rychlo jak dracice, nestiham citat 😅

ja uz tiez makam v plnom prude, som sa pustila do prania veci pre maleho nech to mam z krku a varim zeleninovu polievocku a pecenu krkovicku a k tomu zemiaky, mnam.

deni, akoze sila ta predavajuca, tiez by som ju niekam poslala.

nikita, drzim palce nech je vsetko ok.

vcera sme boli este daco dokupit do vybavicky: vanicku, tu textilnu podlozku co ste spominali a tiez prebalovaci pultik na postielku a este nejake dupky a tricocka 😵 a maly strasne sa nejak rozkopal asi sa z toho tiez velmi tesi tak ako ja 😵

rubinka
12. máj 2010

Jani kde a za koľko si kúpila tú prebaľovaciu podložku na postieľku?

evitkamalicka
12. máj 2010

ja som dnes kupila toto

adal
12. máj 2010

ahojte, evitka to je parádne 🙂

rubinka
12. máj 2010

Jéj to žirafkové je zlaté 🙂

januliatko1985
12. máj 2010

rubinka IP 🙂

carculca
12. máj 2010

jeeej, Evitka to je rozkosne, ja som bola v tom detexe a nakupila za 120 evri, nejak som sa rozbehla 🙂

groka
12. máj 2010

evit co si dala za tie biele?tak nech mam prehlad co t ostoji dnes

januliatko1985
12. máj 2010

ja tiez som vcera nechala v jednom obchodiku 90e, ale uz mam skoro vsetko este kozmetiku a je to 😎

evitkamalicka
12. máj 2010

groka aj jedny aj druhe stali 3€

lulusha
12. máj 2010

caute babule! ja som dnes mala poradnu a glukozovy test.. esteze som si tam vyzmykala citron 😝 vysledky budu cca do dvoch dni, tak dufam, ze bude vsetko okej... vcera som naschval ani gram cukru nezjedla, uz ma chytali brutalne chute na Fidorku, ale odolala som 😎 nato si manzel vecer doniesol do postele krabicu cokoladovych pernickov, skoro ma vystrelo 😀 musel ich chrumat otoceny odo mna 😀

nas maly ma uz 1070 gramov, skryval sa mi do chrbta, iba pipika vystrkoval a ucho ukazal 😀

januliatko1985
12. máj 2010

lulu, ucho a pipik 😀 dobreeee

adal
12. máj 2010

lulusha, tak to je valibuk 🙂 náš má 950 g 🙂 inak mne gluk. test tiež dopadol dobre, som rada lebo pri prvom tehu som mala zvýšenú hladinu ☹

evitkamalicka
12. máj 2010

nas mal pred tyzdnom 933g

zuzana76
12. máj 2010

groka, kedy mas dnes 3D, o kolkej? a kam ides?

groka
12. máj 2010

zuzka idem o druhej do MC

adal
12. máj 2010

evitka a Ty si už bola na gluk. testoch ? 🙂

evitkamalicka
12. máj 2010

adal ano bola pred 2 tyzdnami

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre