• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
ach ta unava, v prvom trimestri som bola ako sipkova ruzenka zo shreka ....zaspala som aj postojacky :D
DAKUJEM :slight_smile:
12. máj 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej, ja som chcela napisat filologickej, ze akoze tlmocnictvo a prekladatelstvo, cize jazyky :wink: len som nejaka v strese tak mi to nemysli.

No inak mozno uz prestanes priberat :sunglasses: alebo sa to spomali.
12. máj 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marija, ja ti verim :( chcela som ta mozno trosku upokojit....mozno by ste mali skocit k imunologovi , ci ?
12. máj 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jaj marija,tak angina vaša osudova...ja za mala mala stále angíny - prišlo po očkvaní, mnadle som sala trhať pred par rokmi a konečne mam pokoj
12. máj 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no za posledne 2 tyzdne som nepribrala nic, co je pre mna zazrak, lebo mesiac pred tymi 2 tyzdnami som pribrala 4kila :D
12. máj 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som unavená aj teraz tak a to sme už v treťom trimestri :slight_smile: ale to strašne rýchlo uteká
12. máj 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubina, to je neuveritelne, vsak? akokeby som nedavno bezala za mojou mamou s tehotenskym testom, ze ''mami, toto su dve ciarky ?''
12. máj 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som s malou prvou zacinala na 63kg a do porodnice som isla 70kg a ked som sa odtial vratila mala som 60kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. máj 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru presne tak mandy :slight_smile: a o chvíľu budeme držať uzlíky v náručí....neviem sa dočkať :slight_smile: len nech všetko dobre dopadne....

marija to si mala super pri prvom tehuľkovaní...nič ti nezostalo, dokonca si bola len ľahšia...keby to tak bolo aj u mňa
12. máj 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mandy ona je sledovana od decembra v imunologickej ambulancii, aj je na imunostimulacnej liecbe, ale zatial to prd pomohlo... a si zlata dakujem :wink: mna uz asi nic len tak neupokoji... ale cenim si to! :dizzy_face:
12. máj 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marija, no parada...ideal :slight_smile: a uz si nemusela chudnut :slight_smile:
lubina, ajja dufam, ze bude vsetko v poriadku, tiez sa neviem dockat :slight_smile: neviem co mu budem obliekat, v auguste bude dost teplo.....a kedy sa chystate potom prvy krat von?
12. máj 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marija, tak vam prajem nech je mala rychlo zdrava a nech sa ti to trapenie teda vynahradi niekde inde :slight_smile:
12. máj 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uvidíme ako to všetko dopadne a ako sa budeme cítiť....ja radšej dopredu nič neplánujem....
12. máj 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dopadne vsetko dobre, neboj :slight_smile:
12. máj 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si zlatá.....dúfam, že to bude OK...a dotehuľkujeme v pohode... :dizzy_face:
12. máj 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO konecne som doma z roboty a z mesta - bola som v jednom obchodiku a kupila som prve vecicky tak sa vytesujem. inac ja mam + 6kg, aj ked v poradni mi nameraju vzdy viac, zajtra ma caka gluko test musim si ho vybrat z chladnicky

vsetky tehulky s vaznejsimi problemami, vyrzte, hlavne oddychujte
12. máj 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne, musis mysliet len na to pozitivne a ine veci su nepripustne ;)
12. máj 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved áno to máš pravdu, snažím sa myslieť pozitívne a kým nie sú nejaké vážne problémy tak sa to aj dá :slight_smile: teraz sa s tebou rozlúčim, ak budeš chcieť napísať tak napíš IP, budem veľmi rada :slight_smile:
12. máj 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja uz idem, som v praci, tak idem domkov- ucit sa
AHOJTEEE :slight_smile: a pekny vecer :slight_smile:
12. máj 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze moj 1: nakup - nase 1. vecicky, zatial mame toto
12. máj 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som naspat z poradne, vsetko ok a mam ziadanku na cukor a interne :confounded: bhe a som si myslela ze zabudne :grinning: no neva, zajtra tam cinknem a objednam sa.....

evit, no skus sa jej opytat, nejake by som vzala, su velmi chutne :dizzy_face:
12. máj 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam dnes dorazili latkovky a aj ta deka hackovana :dizzy_face: juj, koho do toho zabalim???? :sweat_smile:
12. máj 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, dneska ste toho straaaasne vela popisali :slight_smile: vcera sme pokupovali uz posledne veci, prebalovaci pultik je objednany a pride do 2 tyzdnov :slight_smile: a predstavte si, vcera obedujem a zrazu len citim nieco divne v puse a to mi odpadla polka zuba :fearful: (chvalabohu 6tka a nie nejaky predny :sweat_smile: )akurat sme boli u svokrovcov a tesne predtym ako sa to stalo som hovorila, ze som uz dlho nebola u zubara a mala by som pocas tehotenstva ku nejakemu zajst...tak ked to zbadali, tak ma hned objednali a dnes rano som tam uz aj bola. Takze som mala pod plombou skryty hlboky kaz, a mam podozrenie ze je mrtvy...cize mi mozno bude musiet vybrat nerv :unamused: mam prist o 2 tyzdne a uvidi sa..takze teraz tam mam liecivu vlozku...
12. máj 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lucy ... ach zuby, ani nehovor ... nerada navstevujem zubara, ked tam mam ist, tyzden predtym som hrozne nervozna, nezavidim ti...
12. máj 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a komu by som mohla poslat ciselko ja? :grinning: marija, ty si tiez z race, co hovoris, vymenime cisla? :slight_smile:
12. máj 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No čaute, tak sa hlásim z ultrazvuku :slight_smile: Najskôr to vyzeralo veľmi biedne, naše bábo sa vôbec nechcelo ukázať, ruky na tvári a zaryté do placenty, Mne bolo až doplaču a som bola sklamaná. Už nás chcela poslať že sa vrátime o 2 týždne a skúsime znova, ale tak hovorím doktorke že aspoň pohlavie nám povedzte. A ona pozrela a potom keď nám povedala tak urobila posledný pokus či sa malé neumúdri a stal sa zázrak. Bábo zmenilo polohu a pekne sa nám ukázalo. :dizzy_face:

Tak a teraz prosím tipy, že čo čakáme. Potom prezradím :grinning:
12. máj 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeby chlapceka???
12. máj 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kvietok, ja mam uplne super ostatne zuby, v celej puse mam 4 plomby, chodievala som 2x do roka na preventivky :slight_smile: ale toto ma prekvapilo..hned som si naordinovala kazdy den minimalne pol litra mlieka :sweat_smile:
12. máj 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa mas ja ich mam katastrofalne, takmer vsetky zablombovane ...
12. máj 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rubi, ze by babika? :dizzy_face:
12. máj 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok