♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mandylion
12. máj 2010

ach ta unava, v prvom trimestri som bola ako sipkova ruzenka zo shreka ....zaspala som aj postojacky :D
DAKUJEM 🙂

marija
12. máj 2010

hej hej, ja som chcela napisat filologickej, ze akoze tlmocnictvo a prekladatelstvo, cize jazyky 😉 len som nejaka v strese tak mi to nemysli.

No inak mozno uz prestanes priberat 😎 alebo sa to spomali.

mandylion
12. máj 2010

marija, ja ti verim :( chcela som ta mozno trosku upokojit....mozno by ste mali skocit k imunologovi , ci ?

denisocka
12. máj 2010

ach jaj marija,tak angina vaša osudova...ja za mala mala stále angíny - prišlo po očkvaní, mnadle som sala trhať pred par rokmi a konečne mam pokoj

mandylion
12. máj 2010

no za posledne 2 tyzdne som nepribrala nic, co je pre mna zazrak, lebo mesiac pred tymi 2 tyzdnami som pribrala 4kila :D

lubina82
12. máj 2010

no ja som unavená aj teraz tak a to sme už v treťom trimestri 🙂 ale to strašne rýchlo uteká

mandylion
12. máj 2010

lubina, to je neuveritelne, vsak? akokeby som nedavno bezala za mojou mamou s tehotenskym testom, ze ''mami, toto su dve ciarky ?''

marija
12. máj 2010

ja som s malou prvou zacinala na 63kg a do porodnice som isla 70kg a ked som sa odtial vratila mala som 60kg 😝

lubina82
12. máj 2010

veru presne tak mandy 🙂 a o chvíľu budeme držať uzlíky v náručí....neviem sa dočkať 🙂 len nech všetko dobre dopadne....

marija to si mala super pri prvom tehuľkovaní...nič ti nezostalo, dokonca si bola len ľahšia...keby to tak bolo aj u mňa

marija
12. máj 2010

mandy ona je sledovana od decembra v imunologickej ambulancii, aj je na imunostimulacnej liecbe, ale zatial to prd pomohlo... a si zlata dakujem 😉 mna uz asi nic len tak neupokoji... ale cenim si to! 😵

mandylion
12. máj 2010

marija, no parada...ideal 🙂 a uz si nemusela chudnut 🙂
lubina, ajja dufam, ze bude vsetko v poriadku, tiez sa neviem dockat 🙂 neviem co mu budem obliekat, v auguste bude dost teplo.....a kedy sa chystate potom prvy krat von?

mandylion
12. máj 2010

marija, tak vam prajem nech je mala rychlo zdrava a nech sa ti to trapenie teda vynahradi niekde inde 🙂

lubina82
12. máj 2010

no uvidíme ako to všetko dopadne a ako sa budeme cítiť....ja radšej dopredu nič neplánujem....

mandylion
12. máj 2010

dopadne vsetko dobre, neboj 🙂

lubina82
12. máj 2010

si zlatá.....dúfam, že to bude OK...a dotehuľkujeme v pohode... 😵

kvietok121
12. máj 2010

NO konecne som doma z roboty a z mesta - bola som v jednom obchodiku a kupila som prve vecicky tak sa vytesujem. inac ja mam + 6kg, aj ked v poradni mi nameraju vzdy viac, zajtra ma caka gluko test musim si ho vybrat z chladnicky

vsetky tehulky s vaznejsimi problemami, vyrzte, hlavne oddychujte

mandylion
12. máj 2010

Jasne, musis mysliet len na to pozitivne a ine veci su nepripustne ;)

lubina82
12. máj 2010

ved áno to máš pravdu, snažím sa myslieť pozitívne a kým nie sú nejaké vážne problémy tak sa to aj dá 🙂 teraz sa s tebou rozlúčim, ak budeš chcieť napísať tak napíš IP, budem veľmi rada 🙂

mandylion
12. máj 2010

aj ja uz idem, som v praci, tak idem domkov- ucit sa
AHOJTEEE 🙂 a pekny vecer 🙂

kvietok121
12. máj 2010

takze moj 1: nakup - nase 1. vecicky, zatial mame toto

snehulienka24
12. máj 2010

ahojte, tak som naspat z poradne, vsetko ok a mam ziadanku na cukor a interne 😖 bhe a som si myslela ze zabudne 😀 no neva, zajtra tam cinknem a objednam sa.....

evit, no skus sa jej opytat, nejake by som vzala, su velmi chutne 😵

snehulienka24
12. máj 2010

nam dnes dorazili latkovky a aj ta deka hackovana 😵 juj, koho do toho zabalim???? 😅

lucy1990
12. máj 2010

Ahojte babulky, dneska ste toho straaaasne vela popisali 🙂 vcera sme pokupovali uz posledne veci, prebalovaci pultik je objednany a pride do 2 tyzdnov 🙂 a predstavte si, vcera obedujem a zrazu len citim nieco divne v puse a to mi odpadla polka zuba 😨 (chvalabohu 6tka a nie nejaky predny 😅 )akurat sme boli u svokrovcov a tesne predtym ako sa to stalo som hovorila, ze som uz dlho nebola u zubara a mala by som pocas tehotenstva ku nejakemu zajst...tak ked to zbadali, tak ma hned objednali a dnes rano som tam uz aj bola. Takze som mala pod plombou skryty hlboky kaz, a mam podozrenie ze je mrtvy...cize mi mozno bude musiet vybrat nerv 😒 mam prist o 2 tyzdne a uvidi sa..takze teraz tam mam liecivu vlozku...

kvietok121
12. máj 2010

ahoj lucy ... ach zuby, ani nehovor ... nerada navstevujem zubara, ked tam mam ist, tyzden predtym som hrozne nervozna, nezavidim ti...

lucy1990
12. máj 2010

No a komu by som mohla poslat ciselko ja? 😀 marija, ty si tiez z race, co hovoris, vymenime cisla? 🙂

rubinka
12. máj 2010

No čaute, tak sa hlásim z ultrazvuku 🙂 Najskôr to vyzeralo veľmi biedne, naše bábo sa vôbec nechcelo ukázať, ruky na tvári a zaryté do placenty, Mne bolo až doplaču a som bola sklamaná. Už nás chcela poslať že sa vrátime o 2 týždne a skúsime znova, ale tak hovorím doktorke že aspoň pohlavie nám povedzte. A ona pozrela a potom keď nám povedala tak urobila posledný pokus či sa malé neumúdri a stal sa zázrak. Bábo zmenilo polohu a pekne sa nám ukázalo. 😵

Tak a teraz prosím tipy, že čo čakáme. Potom prezradím 😀

kvietok121
12. máj 2010

zeby chlapceka???

lucy1990
12. máj 2010

Kvietok, ja mam uplne super ostatne zuby, v celej puse mam 4 plomby, chodievala som 2x do roka na preventivky 🙂 ale toto ma prekvapilo..hned som si naordinovala kazdy den minimalne pol litra mlieka 😅

kvietok121
12. máj 2010

tak to sa mas ja ich mam katastrofalne, takmer vsetky zablombovane ...

lucy1990
12. máj 2010

Rubi, ze by babika? 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre