♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzana76
12. máj 2010

ja tipujem chlapceka

lucy1990
12. máj 2010

Idem pofotit zvysok vybavicky 🙂 a musim sa pochvalit vybornou kupou este, madrac s kokosovou vyplnou uplne perfektny za 25 eur 😵

kvietok121
12. máj 2010

lucy ty si sikovna, ja som na tom trosku ina, ja som kupila dnes prve vecicky ... ktore som tam dala na fotke

denisocka
12. máj 2010

Dievca?

groka
12. máj 2010

caute som si bola kupit co potrebujem a idem triedit vecicky a idem prat
silna kraaaaasne vonia baby

rubinka
12. máj 2010

No dobre nebudem to naťahovať lebo vás tu už asi veľa nie je 😀

Tak kedže tu bolo už príliš veľa chalanov, tak rozširujem rad dievčatok, bude Karinka 😉

lucy1990
12. máj 2010

Jeeej rubi, gratulujeem 😵 ja som to vedela 😉

lucy1990
12. máj 2010

A kvietok, krasne vecicky si vybrala, ja uz mam aj poprate aj ozehlene vsetko 😅 ja viem, este je dost casu 🙂

halintoa
12. máj 2010

rubi:gratulujéém 😀 , babuľky sú tu stále ešte v menšine. My meno ešte nemáme, tak mám podozrenie, že sa s mm dohodnem až pri pôrode 😀 .

kvietok121
12. máj 2010

no neviem len aby vies lucy ja tie vecicky len obzeram a neviem sa vobec rozhodnut co mam kupit ... a neviem kolko mi bude treba urobila som si maly zoznam ale tusim ci je dobry tak len tipujem,

kvietok121
12. máj 2010

gratulujem rubinka k dievcatku

rubinka
12. máj 2010

Ďakujem vám, hodím sem aj fotky len povyberám, ale naša malá na nich vyzerá skôr jak chlapec 😀

zuzannas
12. máj 2010

Rubi, gratulujem ku dievcatku!! 😵 😵 a som si vsimla, ty si si vyhodila vsetky fotky, aj profilovu..chces ostat inkognito? 😉

Lucy, tak s mrtvou sestkou chodim ja k zubarovi uz pekne 2 mesiace.. ☹ mne sa sice nezlomil, ale mala som tam tiez velmi hlboky kaz, tak sa moj zubar rozhodol, ze najlepsie bude vybrat nervy z neho...a vobec Ta neboli?

adal
12. máj 2010

ahojte, škoda že som si nedala poradiť ako sa robia dievčatká 🙂 ale tešíme sa aj chlapčekovi samozrejme 😉

halintoa
12. máj 2010

lucy: nič si z toho nerob, ja som kratšie tehu ako Ty, ale oblôečko už mám pre malú opraté, ožehlené v komínikoch a plienky to isté 😀 . Zajtra si idem do BA vyzdvihnúť prebaľovaciu podložku, kúpila som cez MMB za 14,50 aj s froté poťahom. Dnes som obliepala skrinku na ktorej bude podložka a v ktorej čakajú plienky bordúrou a nad ňu lepila nálepočky na stenu, je to také kráááásne 😵 . Ja mám z toho väčšiu radosť, ako bude mať bambuľka samotná 😀 .
Matrac do postieľky objednám cez víkend, čakám na podporu a robím si zálusk aj na biobavlnené oblečko na spinkanie: http://www.organicbaby.sk/Ubor-na-spinkanie-2ks... 😵 😵 , páčia sa mi dole tie otvory, bude to praktické pri prebaľovaní.

lucy1990
12. máj 2010

Kvietok, ved vsetky vecicky su nadherne detske 🙂 a zoznamov je na nete habadej, tak treba si ich poprecitavat viacej a utvorit si vlastny nazor 🙂 aspon tak som to urobila ja a myslim ze mam vsetkeho akurat, uz tych par kuskov nebude problem dokupit, len ci ich nebude skor vela 😅 ja som sa dost popytala aj svagrinky a treba ratat s tym, ze priemerne 2x za den budes prezliekat...tak aby si mala tolko, aby si aj pracku zaplnila a treba rozmyslat aj tak, ze nie kazdy den bude pekne... 😉

rubinka
12. máj 2010

Vážime 631g, BPD=6,19cm, AC=18,69cm a FL=4,32cm zodpovedáme svojmu veku 24tt+3dni.

kvietok121
12. máj 2010

si zlata dakujem ... no ved hadam to nejak zvladnem ... vsak ked bude chybat tak dnes sa da kupit vsetko hned

lucy1990
12. máj 2010

Zuzi, mna ten zub vobec nebolel, takze som absolutne netusila ze je pokazeny 😒 a dnes mi ho vrtal, tak to bol len neprijemny pocit, ale nie bolest...a potom mi skusal davat ten suchy lad a to tiez bol len taky neprijemny pocit, a skor som asi citila ten zub vedla, co ja viem... ☹

ikulka
12. máj 2010

jeeej rubi gratulujem, takže tu budeme mať karinky dve, tvoju a moju 🙂 😉 😵 super sa tešíííím
no ja som už teiž nejaké veci kupila ale nieje toho vela, ja mám ešte niečo aj po saške takže už len drobnosti na oblečenie kupim
inak lucy už dávnejšie som ti chcela povedať, ale páčia sa mi tvoje názory. na to kolko máš rokov a že čakáš prvé dieťa máš celkom fajn prehlad a pohlad na vec....mne napr tiež keaždý andáva, že malá toho moc nepotrebuje ale ja ked si spomeniem na staršiu, ktorá mala reflux a len čo som ju nakrmila, hned aj vygrcla potom pri prebalovaní niečo ocikla a ja som nerobila nič len prezliekala tak teraz sa veru poistím a kupim vecí viac....

ikulka
12. máj 2010

jeej niki no som na teba veru myslela, že čo je s tebou no držkaj sa, a keby niečo hned volaj myslím, že moje číslo máš,.....

kvietok121
12. máj 2010

budem koncit idem hajat pretoze rano o piatej vstavam a pijem glukozu, dufam ze ostane v mne ... a o siedmej do poradne, tak prijemny vecer

lucy1990
12. máj 2010

Ikulka, dakujem za uznanie 😵 mna strasne naplna pocit, ked si mam s kazdym co povedat o roznych temach, nie len povrchne, ale aj do hlbky 🙂 preto co ma postretne, vzdy nastudujem kompletne 😅

lucy1990
12. máj 2010

Kvietok, drzim palce na zajtra 😉

zuzana76
12. máj 2010

ja idem zubarovi zajtra, som zvedava 😒 , uz sa preventivne bojim teraz

kvietok121
12. máj 2010

dakujem lucy si naozaj , typicka buduca mamina

lucy1990
12. máj 2010

Tak albumcek je uz doplneny, uz len cakam kym mi dojde set do postielky a kolotoc 😵

zuzana76
12. máj 2010

baby, ja mam z toho 3D normalka zmiesane pocity, som si to predstavovala lepsie, vobec sa maly nechcel ukazat, mala som pocit,ze ho tym otravujeme a chce mat pokoj, este ze som platila len 20 eur

kvietok121
12. máj 2010

lucy krasna vybavicka super

adal
12. máj 2010

zuzana76, nám dr. zobrala len 10 €, ani tento "chrúst" sa nechcel predviesť v plnej kráse 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre