• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
Zuzi, tiez som mala taky pocit, ked som bola prvy krat teraz v tom 26tt, absolutne nic nebolo vidiet v tej spleti pupocnej snury, noziciek a ruciciek, doktorka ma dobala do bruska tou sondou, ze som ju sama musela zastavit...potom nas preobjednala na dalsi krat a tam sme videli to co mam v albume, nikdy nie celu tvaricku, ale tak aspon mi urobila morfo organov, vsetky merania...ale tiez som od toho cakala viac :unamused: nuz ale babatku nerozkazes, ako sa ma natocit :sweat_smile:
12. máj 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kvietok dakujem :slight_smile: a adal, kedy ste sa dozvedeli ze mate chlapceka? :slight_smile:
12. máj 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby tak som nahádzala fotky do albumu už je verejný :wink:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/rubinka/album/tesime-sa-na-karinku-/
12. máj 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy1990 v 16-tom týždni keď ma hospitalizovali a robili mi sono a teraz dr. potvrdila že áno, bude to chlapček :slight_smile: ale už aj môj dr. skonštatoval že "z toho dievčatko neurobím ani keby som chcel" ... ale hlavne nech je zdravý a budeme ho strašne ľúbiť :wink: a podľa 3D sona prvého synčeka a teraz "ako cez kopirák" sa podobajú :grinning:
12. máj 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adal, tak to je zlate :dizzy_face: a rubi, mate krasnu Karinku :dizzy_face:
12. máj 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucy ďakujem, idem hajať...
Dobrú noc :wink:
12. máj 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rubi, tak gratuliujem aj ja, je prekrásna :wink:
Adal, ked som si pozerala album s 3D fotkami, tak som myslela, ze to je jedno a to iste dietatko :sweat_smile:
Dobru noc rubi :wink:
12. máj 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy, toto iste so zubom som zazila tiez....odpadol kus, kaz, vlozka, vyplnanie kanalikov, plomba...chodila som tam pomaly dva mesiace, ale uz mam pokoj...az boli smutne ked som teraz odchadzala, sestricka aj dokina, ze uz sa neuvidime... ale ze urcite mam dojst este kym porodim, aby sa kukli na zuby :grinning:
12. máj 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Snehu, mile to tety :grinning: mna uz si tiez doktor zajednal po porode, ze pojdem na rtg, lebo nemam prerezanu ziadnu osmicku, tak som zvedava, ci tam su, a ako su polozene, ja mam taku malu sanku, ze uz ani nemaju miesto vyrast :sweat_smile: to este len budu problemy :frowning2:
12. máj 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy1990, ak sa Ti páči Lukáško, spravíme "čenč", pekný zať by bol, či nie ?
12. máj 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru, bol by, ak ma Lenka rovnaky vkus ako ja, tak by bola spokojna :sweat_smile: ale nechajme to na krpcov, nech si povedia sami :grinning:
12. máj 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy to iste mam so zubom aj ja...tiez mam iba vlozku s tym ze uvidime co potom ale mne uz nervy vytiahol lebo odumrel zub a pritom preventivky mam kazdy rok a mam len jednu blombu a to mam 29 rokov...vravel ze zubok poriesime az po porode..
12. máj 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy, tak ano, ani osmicky nemam :grinning: mame chrup cez kopirak? :grinning: ale nik mi nic nenavrhoval, beru to tak,ze mam skrateny obluk, takze mi nikdy nevylezu....
12. máj 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucy no mne na zaciatku tiez skusal s ladom citlivost, ak Ti to bolo neprijemne, resp.Ti to reagovalo na ten lad, tak zub este nie je mrtvy..snad Ti nebude trvat cely ten proces tak dlho ako mne... :fearful:
12. máj 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misi, tak to si lepsia ako ja :grinning: no a snehulienka, ty si tiez mladucha, nie?
12. máj 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teraz citam, ze je nas tu takych viacej.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: snehu, miska...
12. máj 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, neviem odhadnut, ci to nebol zub vedla, co citil ten suchy lad, lebo mi to tam podrzal asi 20 sekund a az potom prisiel ten neprijemny pocit...
12. máj 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana, ano :grinning:
12. máj 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Snehu, aj ja tam uz chodim k zubarovi kazdy tyzden ako na klavir, dva mesiace uz.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. máj 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucy mne ta bolest zase skakala hore-dolu, som najskor myslela, ze to horny zub ma boli, ale zubar ma ubezpecil, ze je to ten dolu...ze tato bolest je taka preskakujuca ako keby:wink:
12. máj 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, pre mna to bolo super tamm chodit, som PN, tak aspon nejaky socialny kontakt :grinning: :sweat_smile: ozi, ty ides rodit na kramaroch? zazmluvnujes si niekoho?
12. máj 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si ale nie som ista, ci by mi zubar odhalil ten kaz, ked este ten zub nebol zlomeny a kaz trcal pod plombou...mna nic nebolelo...
12. máj 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja idem rodit na kramare :slight_smile:
12. máj 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano, na kramare, a nezazmluvnujem..nikoho tam nepoznam, akurat viem, ze su tam skoro vsetci dr. super...
12. máj 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ty ides snehu na kramare?
12. máj 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, a planujete masirovat hradzu? Ja som si kupila ten weleda olejcek a asi uz aj zacnem...strasne nechcem nastrih :frowning2:
12. máj 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani ja nezazmluvnujem, vraj su vsetci odbornici a odrodit ma musi kazdy,a dokonca si myslim, ze zazmluvnenie je niekedy nevyhodne. Napr. svagrina kvoli zazmluvneniu dostala vyvolavacku, lebo doktor planoval zahranicnu cestu a dokonca bol neprijemny, ked sa nevyvyjali veci podla jeho rozvrhu a planu :confounded: Aj tak za tych par krat co ides ku tomu doktorovi nenabudnes k nemu taku doveru a istotu ako napr. ku doktorovi, ku ktoremu chodis tolke mesiace pred porodom...toho by som si zaplatila..
12. máj 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mna z vas picne. kde vy na to vykecavanie najdete cas. :D 13 stran za den???? wou. :grinning:

ja som dnes mala desnu navstevu, nevedela kedy odist. bola som vrobote, maxximalne ma boli brucho, ked som hucala po babach, tak som mala uzasne krce a teraz ma boli aj brucho, aj noha, aj chrbat. moja nalada je na bode 0. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. máj 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok