♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
13. máj 2010

ahojte,tak dnes ma čaka hematologia,tak by som chcela kupiť šatku a ešte aj ten šijaci stroj.
včera pri kupani a robeni vyplachu Rosalginom som si šahla "dnu" prstom a nahmatala som horko ťažko asi krček,taky mäkky - tak som prepadla takej panike že je mäkký,že som nevladala vyjst z vane,hned som zalahla a zaspala. dnes asi bude volať dokyne,či ma nevezme do poradne ešte zajtra a nie o týžden. skoro každa tu ma nejake problemy a nakoniec porodim prva ja 😅

denisocka
13. máj 2010

a hlásim ( po imaginárnom odrátaní pol litra kavy v sebe a svetrom ) +9kg 😅

rubinka
13. máj 2010

Dobré ránko, tak som vás konečne dočítala 😀
Ešte raz ďakujem za gratulácie 😉

Nikitka - Držím palce nech vydržite 2 v 1 čo najdlhšie.

Marija - Malej prajem skoré uzdravenie

Didulka - S tou cukrovkou mi je to ľúto, ja budem mať výsledky dnes na obed.

Denisocka - ja by som to lehátko určite reklamovala a nič neplátala, šak ked je poškodené tak pre mňa nemá cenu, nie ešte že by ja som do toho investovala. 😖

denisocka
13. máj 2010

jj rubi,iba pani nejak neodpoveda, písala som jej predvčerom, včera sice bola na MMB pozrieť,ale mail som nedostala nazad žiadny. dnes som ju vyzvala nech sa čo najskor ozve , dala som jej čislo učtu a že nemožem čakať na jej odpovede donekonečna, nech si švihne

rubinka
13. máj 2010

No vzhľadom na jej serióznosť, bude to boj získať od nej peniaze späť. A nečítala si si predtým jej hodnotenia že ako ju opisújú ľudia ktorí od nej kupovali?

evitkamalicka
13. máj 2010

dobre ranko

rubinka
13. máj 2010

Ahoj Evi 🙂

evitkamalicka
13. máj 2010

tak ako, vyspinkane?

denisocka
13. máj 2010

no, upravujem svoju vahu - vycikaná nahá - mám +8kg 😀

zbohom baby,idem na HTO

evitkamalicka
13. máj 2010

no vidis, som ti hovorila, ze budes mat o 2kg menej

rubinka
13. máj 2010

Deni maj sa 🙂

evitkamalicka
13. máj 2010

vcera nam doslo vyuctovanie, tak sa vytesujem z preplatku 😀

halintoa
13. máj 2010

Dobré ránko kočky 🙂 ,
Deni, dúfam, že Ťa na poradňu zoberie bez problémov, pre pokoj duše 😉
Pred chvíľkou som si fotila bruško (ráno sa mi vždy zdá stráášne malé ☹ ) a včera som stihla aj tú plienkovú výbavičku, mám ju v albume. Teraz pôjdem trošku čo-to porobiť, na prechádzku so psami do lesa a potom do tej BA pre prebaľovaciu podložku, teším sa na ňu 😵 .

halintoa
13. máj 2010

Jaj, to bruško:

rubinka
13. máj 2010

Halintoa v pohode, ved nejde o brucho. Nemáš síce extra veľké ale zase sú aj baby čo majú oveľa menšie. 🙂

evitkamalicka
13. máj 2010

rubi gratulujem k dievcatku, az teraz som si precitala

rubinka
13. máj 2010

Evitka ďakujem 🙂

groka
13. máj 2010

Ahojte

deniska drzim palce dnes na hemke 😉

dnes periem druhu varku,ale najskor v arieli a potom v lovele to budem prat a potom plienky dam oprat,potom uz nemam kde vesat

tie krize su stale seknute,aj ma bolia ale nie velmi,no otacat sa nehoriz na posteli,sadam si a vstavam ako kripel takze ak sa mi nepolepsi do vecera,idem na pohotovost,len zistujem este,ci ma nemozu vcelickovat,lebo to ja nechcem,neviem ani co by mi mohli dat na to,nejaku infuzku?

januliatko1985
13. máj 2010

aj ja prajem dobre ranko, vyspala som sa celkom fajn, az na to, ze uz neviem akosi mam lahnut, furt hladam novu polohu 😅

deni, tak nech teda vsetko dobre dopadne.

miska, niki a vy ako sa mate?

groka
13. máj 2010

januliatko ja uz 2 mesiace minimalne spim len na pravom boku,co maleho mam na lavo len

januliatko1985
13. máj 2010

ja ked si lahnem na lavy bok tak ma zacne pichat v pravoma naopak a ked lezim na chrbte tak zase ladvinky citim, tak ja uz neviem, budem spat asi postojacky jak kon 😀

evitkamalicka
13. máj 2010

ja spim na pravom alebo lavom boku tak na polobruchu

januliatko1985
13. máj 2010

ja kebyze nemam ten vankus pre tehotne, tak sa hadam ani nevyspim 😅 fakt dobra vec je to.

evitkamalicka
13. máj 2010

ja mam medzi nohami perinu a je to parada

groka
13. máj 2010

januliatko ja si pcham medzi nohy paplon,mam taky hruby a mam polosatenove olbiecky tak to ma este aj chladi super

evitkamalicka
13. máj 2010

ale tiez sa chystam kupit vankus na kojenie v najblizsej dobe

januliatko1985
13. máj 2010

kocky, ja som vcera si upratovala v skrini letne veci a som bola normalne zhrozena, do kolkych veci sa nevojdem, nejde o to ze mam brusko, ale boky a rit, sak ja ziadne kratasy nevytiahnem 😲 tak mladsia segra sa potesi, lebo to vsetko zdedi

evitkamalicka
13. máj 2010

ja som si predvcerom kupila kratasy na gumicku, aby som sa do nich vmestila az do konca tehu a este po porode

januliatko1985
13. máj 2010

ja som vcera u cinaka kupila dlhe sportove nohavice tiez na gumicku a daju sa vykasat aj na kratasy takze 2 v 1....

aaaaa, maly sa otocil, kope ma jak saleny do rebier, asi ranna rozcvicka. 😀

rubinka
13. máj 2010

Januliatko mne je teraz tiež plno vecí malých, uvidím čo bude po pôrode. 😀 Hlavne tričká mám také krátke že sa mi vyhrňujú hore a rifle už nenatiahnem ani jedny, podprsenky tiež nič 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre