♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

yokralovnayo
13. máj 2010

nikitka ja si tiez myslim ze je to tak ako hovoris .. ved uvidime ked pride tak pride 😅

evitkamalicka
13. máj 2010

klapinka 😀 .....chystame sa do obchodu ked pride muz tak isto poriesim 😀

lucy1990
13. máj 2010

Rubinka, naaaadherneee 😵

evitkamalicka
13. máj 2010

a samozrejme treba kupit aj nieco slane k hokeju 😅

yokralovnayo
13. máj 2010

lucy ja som mala poslednu 18.11.2009 takze tie to bude zrejme august..

evitkamalicka
13. máj 2010

my mame presne tuto, len sa mi to nechce fotit teraz tak davam z netu http://www.waldin.de/beistellbetten/einzelansic...

lucy1990
13. máj 2010

Ja by som jednoznacne brala za smerodajny ultrazvuk v 12 tt. Pretoze niekedy sa stava, ze zena menstruuje a uz je tehotna, vtedy sa moze stat to, co sa stalo yo...inak si to neviem vysvetlit...

evitkamalicka
13. máj 2010

yo ked si mala poslednu 18.11. tak je to koncom augusta, neexistuje ze by to bolo v juli, to by si musela mat v brusku ineho valibuka

rubinka
13. máj 2010

Ďakujem baby 😅

evitkamalicka
13. máj 2010

jedine, ze by si uz bola tehotna a mala mrchu

yokralovnayo
13. máj 2010

tak baby idem sa pre istotu pobalit uz teraz 😀

evitkamalicka
13. máj 2010

yo veru uz by si mala 😀 😀 😀

lucy1990
13. máj 2010

Presne tak evitka, myslim si, ze to tak bude..a radsej by som sa pripravila uz na jul 😉

klapinka
13. máj 2010

evitka krasna je ja ta vasa 🙂 nadherne su tie veci vsetky..a est eked to bude vonat za takym malym cloviecikom to nam len bude hej 🙂

ja som poriesila v tescu jahody.. krasne cervene su a sladucke akoby ich sladkou vodou polievali 😵 , ktomu pomaranc banan a jabko... to je nieco pre mna 😝

lucy1990
13. máj 2010

Klapinka, nerob chutky 😠 😀

yokralovnayo
13. máj 2010

Ja by som brala aj jul 🙂 uz sa velmi tesim.... a chcete rodit do vane ci myslite ze EPI je lepsia??

klapinka
13. máj 2010

🤐 😀

zuzannas
13. máj 2010

Nas Adam tiez neznasal spat pod paplonikom, max.deku aj z tej sa vzdy odokryl..teraz uz spi sice pod paplonikom, ale vankus doteraz neznasa mat pod hlavickou a spat tak, vzdy ho niekam zahodi... 😀

biba12
13. máj 2010

Idem si dat s krpcom na olovrant palacinky. V sobotu sa zeni svagor, takze moje zasadove neprezieranie sa je zase v haji. NO mozem si nedat svadobne kolace?

evitkamalicka
13. máj 2010

nas Adamko tiez nespava pod paplonikom ani pod dekou pod nicim, lebo to on neznesie, hned to vyhodi prec a spava bosý, lebo nechce ani ponozky

biba12
13. máj 2010

Yo, ja budem rodit s epi pokial s to stihne a pokial mi kvol itomu pruhu na pupku nenavrhnu sekciu. Prve som rodila s epi a super. Nazory sa roznia, lebo kazdy ma iny zazitok. Ja mam pozitivny.

lucy1990
13. máj 2010

No fajn, este aj palacinky 🙄 aaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

nikitka231
13. máj 2010

ozaj kocky co mate deticky uz chlapcov...ako ste na tom ??nas maly ma 5 a pol a ma to stihanute tak do tristvrte...ze mu vidno zalud...boli sme raz u urologa ten mu to pretiahol ...ale bola to doma katastrofa ked mu trebalo cikat...chuda...a mocili sme sa v harmanceku...nasla som takyto clanok...
http://www.najmama.sk/clanok/224839/vecna-dilem...

rubinka
13. máj 2010

No baby pomaly sa lučím, manžel je ochvíľu doma, tak paaaaaaaaa 🙂

lucy1990
13. máj 2010

Ja pojdem jednoznacne bez epi. Hadam nebude treba cisarsky...a yo, ak mas moznost rodit do vody, jednoznacne to vyuzi 😉

nikitka231
13. máj 2010

to sme boli na tom pretahovani asi ked mal rok a pol alebo dva roky...nazory sa lisia tak sa pytam aj vas...ako ste na tom s tym pretahovanim...kazdy vecer ked sa sprsime tak stiahneme vyumyvame ale nic nasilu 😉

evitkamalicka
13. máj 2010

niki nasmu to ide uplne a stahujeme tak raz za dva tyzdne alebo raz za mesiac....ked bol mensi tak castejsie

yokralovnayo
13. máj 2010

lucy myslim ze ta voda je najlepsia.. niekto to odporuca, niekto nie... asi sme ten isty rocnik 1990 😉

yokralovnayo
13. máj 2010

biba a ta EPI boli ked sa picha?? 😅 asi to neni velmi prijemne co?

lucy1990
13. máj 2010

Jeej, aj ty si 20-na? 😀 a ja keby som mala blizko nemocnicu, kde sa rodi do vody, tak nevaham ani chvilu 😉 pripada mi to take najprirodzenejsie pre to babatko...ale musis splnit nejake podmienky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre