♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

adal
14. máj 2010

denisocka, dala som si tú námahu a čítala do konca 🙂 no sila, moja mamina často objednáva Lukáškovi veci z MMB, ale takúto skúsenosť našťastie nemáme, zatiaľ všetko v poriadku. Ale toto poteší 😠 a denisocka, mohla si sa aspoň cez víkend pohojdať 😀

denisocka
14. máj 2010

adal-vidiš jaka ja som pitka,ja ho teraz obalila asi do kilometroveho celofanu aby ma cez víkend nekaralo hojdať sa

rubinka
14. máj 2010

No denisocka som zvedavá jak to dopadne, hádam dobre. Ale fakt svätú trpezlivosť na to treba 😕

denisocka
14. máj 2010

ja sa vyhovaram že mam všetky problemy sveta -ale to len preto,aby vedela,prečo si nemožem dovoliť na každu jej jednovetovu odpoved čakať 3dni a chcem to vyriešiť čo najskor.ja som jej nepísala,že jej to pošlem skor,ako ona stihne vytukať že ho mam vratiť 🙄

adal
14. máj 2010

aspoň to poštovné si si mohla "vyhojdať" 😀

denisocka
14. máj 2010

už len čakam kedy mi tie prachy nabehnu,sice poslala potvrdenku z VUB ale boh vie,či tie prachy pridu. navyše ja mam v učte 052259 .... bla bla a na potvrdenke ta nula na začiatku nieje

denisocka
14. máj 2010

😀 že ... a mohla som skusiť s novou mašinou jej to tam prištepať nazad 😀

adal
14. máj 2010

a dlhšie som nevidela príspevky mimkao, alebo som len prehliadla, je v poriadku, neviete ? ☹

denisocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rubinka
14. máj 2010

Ježíš Deni ta ty si super opatrná ked tu dávaš na net také údaje o sebe ako číslo účtu a podobne 😕

kila
14. máj 2010

Ahojte!
Už som tu bola dávno, ale som v poriadku, bruško rasite, hladinu cukru mám ok, tentoraz ani krvný tlak nemám zvýšený, aj sa cítim oveľa lepšie ako pri prvom tehotenstve. Malý toľko nekope ako zvykla malá. Len meno stále nemáme, už som povedala manželovi že sa malý bude volať tak ako službu konajúci lekár pri pôrode.

denisocka
14. máj 2010

a čo rubi? šak čislo učtu mam aj na MMB verejne, šak kto chce -može mi prihodiť par €

kila
14. máj 2010

Denisočka Ježiši, ak sa dá rýchlo vymaž ten tvoj posledný príspevok! 😲

rubinka
14. máj 2010

Kila ta to si dobre poriešila s tým menom 😀

lulusha
14. máj 2010

deni, ja mam VUB a ano, presne taketo potvrdenia to dava...

zelam vela stastia pri dalsom vybavovani a nieze ta napadne sa v kresle hojdat 😉

denisocka
14. máj 2010

jaj baby,ma tu šokujete,už som to dala zmazať ,len kedy to bude neviem

rubinka
14. máj 2010

Tak deni vieš také osobné údaje by som na net určite nedávala, nikdy nevieš ako sa to dá zneužiť.

denisocka
14. máj 2010

hej,okik,tak nech to zmažu admini, ja furt rýchlejšie konám než myslím

marija
14. máj 2010

Kila super 😉 a mate nejake mena aspon v uzsom vybere?

Deni ty si cislo 😀

nikitka231
14. máj 2010

ahojte kocky...ja som si dnes tak strasne poplakala.... ☹ 😖 som sa s mamou tak pohadala tak som to psychicky nevydrzala a som revala ako hroch dobru pol hodinu ...

nikitka231
14. máj 2010

no tak porodnik akeho som si ja vybrala sa vola ze Silvester ..tak to by som asi nerozdychala 😉

yokralovnayo
14. máj 2010

baby nemate niektora dvd alebo stranku kde su online cviky ???? napr na fitlopte alebo nieco take... lebo neviem kde to mam zohnat... dakujem 😀 😀

denisocka
14. máj 2010

niki kedy maš poradnu?či to si už mala?

denisocka
14. máj 2010

http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://www.m... no už ide kamoška,urobíme učes č.1 alebo 3 😀

marija
14. máj 2010

Niki fuha... nejaka banalita ci nieco vaznejsie? Ja som od utorka revala stale...

Moj porodinik je Jozko 🙂 no Jozku by som asi nechcela 😀

estterka
14. máj 2010

denisocka,som si precitala tvoju story a naozaj sa mi paci tvoja reakcia,ze ci si mysli,ci sa v tom hojdas teraz a budes cely vikend:D

denisocka
14. máj 2010

ester diki,pani ešte neodpísala ... kreslo zabalene a tak neviem či ho dať poslať s otcom,či čakať kým na ten učet peniaze prídu,ked tam chýba ta jedna nula

didulka85
14. máj 2010

Rubi mas stastie... Ale verim, ze to aj mna dopadne dobre. Lebo moje telo cukrovkovu dietu nezvlada velmi dobre.

elinka27
14. máj 2010

caute, som tu dlho nebola, minulu nedelu som bola na 3D a som videla nasu krasnu princeznicku,aj som pridala par fotiek do albumu 🙂 v utorok ma caka glukoza ble uz teraz mi je zle.Niekde som citala ze pomaha potom citron,ale som si nie ista ci nahodou citron neznizi hladinu cukru v krvi a vysledky budu nahodou skreslene,neviete o tom nieco?

inak co sa tyka zverejnenia cisla uctu tak si myslim,ze nieje dovod na paniku, neda sa s tym robit vobec nic, ine by bolo keby zverejnila ID na internetbanking ci cislo plat.karty, verte mi pracujem v banke 😉 a ano deni ak je pred cislom uctu nula neudava sa do prevodov

katulkaaaaaa
14. máj 2010

Ahojte baby,ide sa s vami podelit o moj zazitok🙂som 28tt,stredu som bola na 4Dsone,dva krat potvrdene dievcatko,vybavicka kompletne nakupena v ruzovom...a ake bolo moje prekvapenie ked mi doktor oznamil ze cakm SYNA:D...tak idem rozpredat vsetko v ruzovom a nakupit modre vecicky,vsetko mam nafotene,keby ste mala niektora zaujem ozvite sa i poslem vam link🙂prajem pekny den 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre