• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
macu ja doma ani paralen nemam do kelu :frowning2: sa mi minul :-P...nos mam uuuplne nepriechodny :-P
16. máj 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenadka skus nejaku inhalaciu, mne to pomaha :wink:
16. máj 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ľudia ani nevravte o chorobách.Moje dieťa bolo včera u spolužiačky a kúpali sa vo vonkajšom bazéne.Skoro som zinfarktovala.Tak som do rána počúvala,či nezačne sopliť.Teraz len dúfam,že nás nič v tomto počasí nechytí.Pacientom prajem pevné nervy a rýchle vyliečenie.
16. máj 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tiez sa hlasim do klubu chorych....cely den v posteli pod perinou pri telke cuckam teply caj, nos takmer nepriechodny
16. máj 2010 o 18:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
baby mozte kuk album prihodila som zas nejake veci uz aj v komode su :wink:
ja sa hlasim s extra divnymi bolestami a su v intervaloch a su dost neprijmne ,niektore su na predychavanie
16. máj 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda Groka... nejdes na pohotovost? Lebo predychavat bolesti... toa si nebudu len take bolesti :confused:
16. máj 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marija vies,ale ja som mala seknute krize pred 2 ci 3 dnami a teda je to lepsie,mozem sa uz postavi sama,ale nie je to este ok ani z daleka,mozno mi vyraza bolest z krizov do brucha a do slabin,akoze bolesti v krizoch mam stale non stop,no ked to pride tak sa to zostupnuje a pride aj bolest na ms a do slabin a panvu mi ide rozhodit,to mam pocit,ze sa mi rozletia bedraky
16. máj 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Groka,skúsila by som pre istotu svojho Dr,aby si si potom niečo nevyčitala.Ja sa chystám tento týžden už k svojmu pôrodníkovi a rada by som aby aj pozrel maličkú.Teraz v piatok ma DR vystrašila s tou hmotnosťou.Tak sa snažím viacej papať.Ale zasa mi potom dobre netroví a stojí mi všetko v žalúdku.tak papám aspoň také zdravé ale kalorické jedlá a napchávam sa hroznovým cukrom.
16. máj 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abbey mne na 3D povedala sestricka ze najviac pribera dieta v 8 a v 9 mesiaci a ja tomu verim podla kamosiek
16. máj 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem tomu veriť i ja,a nevidím ani dôvod prečo by mala byť taká chudučká.Pri každom meraní má super rozmery,len je vraj veľmi chudá.Chce byť IN od počiatku.A vie,že máme maličký kočík.
16. máj 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: baby, ako citam tak same marodky :frowning2: prajem skore uzdravenie..a groka, pri bolestiach ako pocitujes by som nevahala ani sekundu a isla na pohotovost. To uz nie je sranda, ja len aby si si potom nieco nevycitala :unamused:
16. máj 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby aspon krajsie pocasie hlasili, aby to nasemu nachladnutiu prospelo, ale nevyzera to tak
16. máj 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A abbey, pokial viem, tak teraz deticky nemaju skoro ziaden podkozny tuk, ved este ho nepotrebuju :slight_smile: tak ako hovori groka, od 8. mesiaca zacnu naberat najviac na vahe, takze nezufaj :wink:
16. máj 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam na šitie 2 druhy aloe - taketo , v porodnici som mala ten od fytofarmy , fajne to chladilo,ale mna skor desí zlata žila ako šitie
16. máj 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chorucke tehulky, este som zabudla jednu radu, papajte c ko, to prirodne - jamienson, a kazdu hodinu, ked ste nachladnute pomoze to
16. máj 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kvietok, ak mozem poradit, nepapaj to c-cko zbytocne kazdu hodinu, lebo tristvrtinu z toho vycikas :wink: telo tolko nedokaze prijat naraz...
16. máj 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy, ano je to pravda, telo si zoberie len tolko kolko potrebuje, takze ti to nemoze uskodit, no uz sa mi dvakrat podarilo, chripku zastavit za jeden den, je to drahsia liecba, ale je skvele, ked nemusim skoncit na liekoch
16. máj 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dolezite je pri tom vela pit
16. máj 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viem ze sa s nim nepredavkujes, ja len ze to je zbytocne v takom velkom mnozstve...ale jasne ze to neublizi :slight_smile:
16. máj 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najlepsie su tie kapsule s riadenym uvolnovanim cely den, tu je clanok http://zdravie.pravda.sk/najznamejsi-vitamin-je-cecko-dgy-/sk-zpreven.asp?c=A100124_211907_sk-zpreven_p20 je tam aj nazor o liecebnom ucinku C vitaminu pri beznom nachladnuti.
16. máj 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies tiez som tomu nechcela verit, ale ked to dodrziavas, fakt ti to pomoze, manzel studdoval jednu knihu ... neviem ako sa vola a manzel nie je doma ... kde isty profesor uviedol ze c v urcitych davkach je liekom na rozne choroby ...

a naozaj to funguje ... :slight_smile:
16. máj 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v prirodnom mnozstve naozaj je najlepsi, ale ked je narusena imunita, tak tolko c v pridodnom stve sa neda zjest, aj ked to by bolo najlepsie
16. máj 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: tak si necham poradit, ked to mas odskusane :wink: ale hadam tak skoro chora nebudem :grinning:
16. máj 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy, dufam ze nie, to by som nechcela, mn o tom manzel presviedcal dost dlho, az nakoniec ma zlomil a fakt to pomohlo, aj ked je pravda ze som lenivec a niekedy mi to trva dlhsie pretoze vzdy zabudnem, hlavne ked som v skole
16. máj 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. máj 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni kde sa da kupit to aloe?
16. máj 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky joooj vidím že zas choroby, dievčatá držkjate sa, nech ste čo najrýchlejšie fit...no marija som sa aj zasmiala ked som si ťa predstavila ako sa trepeš do tých pančuch :sweat_smile: a ešte smeišnejšie mi bolo ked som si predstavila seba. ...tiež si to neviem predstaviť ako to v lete vydržím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. máj 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
carmen,v lekárni alebo na nete :slight_smile: daj si vyhladať ......... aloe vera gel - sprej prvej pomoci
16. máj 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc vsetkyym idem si lahnut papa
16. máj 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru noc kvietok a dakujem za clanok, precitala som si :slight_smile:
16. máj 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok