• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
ahojte a dobre rano :dizzy_face:
17. máj 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snehulienka ahoj :slight_smile:
17. máj 2010 o 09:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink:

jaj, to pocasie, cista hruza....idem sa objednat na sladku vodu...fuj... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak vo stvrtok... snad nieco vysetria :grinning:
17. máj 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak drzim palce na glukozu
17. máj 2010 o 09:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem evi... pri mojej totalnej nechuti na sladke...no uvidime :sweat_smile: vy to uz mate asi vsetky za sebou, co? juj, zavidim vam :sweat_smile:
17. máj 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :wink: tak boli sme s malou na kontrole, CRP 32, kleslo nastastie. Zajtra na 7 ideme za prednostkou detskej ORL na Kramare, dufam, ze poradi a dufam, ze sa uz zacne nieco robit. Vravela, ze tam maju aj nejaku vybornu imunologicku, ktora napisala aj nejake studie a podielala sa na vyskumok co sa tyka toho deficitu IgA. Uz nech je zajtra....

A uz nech svieti slniecko lebo toto co uz je?Nastastie nas neodplavilo, ale ak to pojde takto dalej tak coskoro sa nas dom kus posunie...
17. máj 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj prezijes
17. máj 2010 o 09:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Kvietok121 - Ja som objednávala z Pampyshopu a som veľmi spokojná, rýchla dodávka a podľa mňa to je veľmi kvalitne vypracované. Ja som spokojná nadmieru, čakala som na to 14 dní kým to došlo :wink: Mám tú súprav aj vo svojom albume tak môžeš kuknúť...
17. máj 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snehulienka, inac v reali su tie poldupky velmi pekne, vsak uvidis ked prides cez vikend
17. máj 2010 o 09:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
17. máj 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko aj ja prajem :slight_smile:
17. máj 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
17. máj 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. máj 2010 o 09:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte sa budeme dlho zdraviť? :grinning: bo už bude zas obed ochvílku
17. máj 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No co baby, co mate dneska v plane, slnko svieti nebo ziari :sweat_smile: :rolling_eyes: mam chut sa zobudit, az v piatok, to by uz malo byt krajsie...
17. máj 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni a co dobreho chystas? :grinning:
17. máj 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule, tak nam konecne zakurili, ale ja dufam, ze v piatok uz bude slnecno a teplucko :sunglasses: idem si uvarit kavicku a docitam vas...

pridavam brusko
17. máj 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa dnes chystam ucit a upratovat, co viac sa da v takomto pocasi s chorym dietatom doma robit? ...

Lulu jeeej, krasne brusko :dizzy_face:
17. máj 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy,chystám sa skusiť mašinu či šije. ja nejak teraz jest nepotrebujem,teda varene,stačilo by mi nejake zemiaky so solou. ináč,dodrbala som si cele vlasy, ta farba mi zafarbila hlavu na hned a melír je v riti
17. máj 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu,pekne pupo,ja mam podobne,ale nemam chuť sa fotiť
17. máj 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulu pekné bruško :slight_smile:
17. máj 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne predpoludnie, tu normlane neprsiiii :astonished: hlavne , ze celu noc lialo, hruuza a fuci neskutocne, idem dens k zubarke, dufam, ze ma neodfukne. aj nam zacali kurit, kosa jak v ruskom filme

aj mna inac boli podvozok take pichanie a aj sem tam bolest jak na ms a chrbat ani nehovorim, hlavne rano a vecer :confounded:
17. máj 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mňa boli podvozok a panva už dosť dlho, si pomaly na to aj zvykám. Najmä ked sa chcem pretočiť na posteli na druhý bok alebo ked vstávam z postele, tak je to hrozné.
17. máj 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni ta farba sa ti z melira vymyje :grinning: ale na aky odtien, tod prekvapenie :wink:
17. máj 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chvalabohu mna nic neboli :unamused: a chystam sa tiez pokracovat v upratovani, nemam sice chore dietatko, ale neplanujem byt chora ja :sweat_smile: lulusha, krasne brusinko mas, ja ho mam nizsie a uz mi aj pupok vykuka :grinning: si hovorim, ze to je Lenkine kukatko :sunglasses:
17. máj 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rubinka :slight_smile: aj ja mám ten istý problém, bolí ma to hlavne v noci, cez deň to ešte ako tak rozchodím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale vraj je to takto postupne lepšie keď sa to rozťahuje, ako potom naraz, možno budeš ľahšie rodiť :wink:
17. máj 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby :slight_smile: ja dnes ani nos neplanujem vystrcit von, podobne ako aj cely vikend... zajtra uz mozno bude lepsie trosku, tak snad aspon do obchodu zabehnem a do bankomatu, lebo pomaly pridu poobjednavane vecicky a ja nemam doma ani fuka :slight_smile:

moje krvacanie konecne ustalo, uz mam len slabe hnede spinenie - klasika... tak hadam bude aspon mesiac zasa klud :slight_smile: varit dnes budem cestoviny zo sacku - spenatove so syrom...cez vikend som varila kuraciu polievku a zapekane masko, takze stacilo :grinning: a moj muz vcera urobil takeeee palacinky, ze mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Si pamatam ako som ja experimentovala s vlasmi, teraz sa na tom uz len smejem ale vtedy mi to smiesne nepripadalo :slight_smile: dosla som do kadernictva s tym, ze chcem svetlejsie vlasy, ale take prirodzene, ako vytahane slnkom a kadernicka ze nie je problem...podotykam dosla som so svojimi povodnymi vlasmi, ktore nikdy okolo farby ani nepresli :sweat_smile: no a ona mi cez capicu naplacala melir, ze vraj len polovicny peroxid, ale mne to po 10 minutach chytilo uplne do biela :confused: ked som to v zrkadle videla, chytila ma panika, ona mi to vysusila a ze hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som myslela ze umrem, som vyzerala ako sediva, ked to splynulo s mojimi tmavsimi vlasmi, tak v panike, ze dajte mi na to nejaku farbu, aby mi zosvetlila aj tie moje povodne vlasy. Dala mi tam nejaku zlatu no a to uz som bola ako prava kuracina :rolling_eyes: dosla som domov, mm sa chcel tvarit ze to mam fajn, ale jasne sa mu to nedarilo, tak som volala kamoske kadernicke, nech mi s tym hned zajtra nieco spravi. Takto som chodila tyzden v kuse kazdy druhy den nech sa zbavim tej zltej a som radsej popolava blond, na hlave 2x melir a 4x farbenie, kadernicka sa cudovala, ze mam este vlasy a vysrala som sa na celu blond a dosla som zufalo do prveho kadernictva a dala si hnedu farbu. To boli pocity ako po orgazme, taka som bola happy ze mam naspat svoju farbu. No ale ta kvalita....cudujem sa, ze mam este vlasy :sweat_smile:
17. máj 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok