♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzana76
17. máj 2010

ikulka, tak ja som modoru indulonou natierala, maly mal ekzem a dokonca aj ten mu po nej zmizol, aj mne tak pediatricka vravela,ze natierat modrou indulonou, mne sa teda osvedcila 😉

maminakatka
17. máj 2010

ahojte buduce mamky tak sa k Vam rada prikmotrím ak smiem 😉 ?

zuzana76
17. máj 2010

zeytin, krasne brusko
tea, krasny chlapcek, bude pekny po maminke
a to brusko som este nepocula, hmmm ja ani neviem ake ho mam, mne sa zdalo tiez nizsie, tak neviem a cakam chlapceka

denisocka
17. máj 2010

baby dobruu noc

PS: doteraz som po XXX kožných mastiach a vyšetreniach ostala verna MODREJ INDULONE a to sme mali fakt hafo masti kadejakých,aj A-dermu 😉

denisocka
17. máj 2010

vitam nove maminy za dnešný den a ešte raz ,guten abend

peta131
17. máj 2010

Baby ja mam brusko tiez dole a cakam chlapceka takze v mojom pripade to neplati 😉

mne indulona pripomina detstvo 😀 vtedy sme hadam doma ani inu masticku nemali vtedy sa davala indulona na vsetko 🙂 ja ked indulonu tak tu harmancekovu ci nechtikovu teraz neviem presne aka to je ma oranzovy obal...mne modra hrozne smrdi 😝

mne sa zase osvedcila calciova masticka mna dost trapi ekzem medzi prstami na rukach a staci si to nou potriet a uz mam pokoj a aj na ine veci mi super zabera...

tea maly je krasny 😵 a pis castejsie nie len chodit smirovat 😀

zeytin pekne brusenko mas 🤐

Dobru nocku prajem 🙂

peta131
17. máj 2010

zeytin tam som chcela dat tohoto smajlika 😵 omylom mi tam vbehal tento 🤐 to bude tym ze uz spim 😝

zuzana76
17. máj 2010

peta, skus si popozerat na ekzem nieco aj z prirodnej kozmetiky, nemam sice odskusane , ale mozno by to bolo tiez dobre, ale tak kalciovka je fajn, aj na popraskane bradavky

lenadka
17. máj 2010

zeytin krasny pupik 🙂 ja mam tiez dolu brusko a tiez baba 🙂 takze aj u mna to sedi aj pri Lucke som mala tak dolu brusko...

deni aaaaauuuuuuuuu od hlavy az v zadku ma pichlo ked som si to precitala :-O

tea, zlatucky je maly, krasny ma profil 😵

hm vidite keby nie toto forum ani sa nezamyslim, ze ved aj kozmetiku kup, ale aj pri Lucke som kupila az cestou domov z porodnice 😅 to co som mala doma bolo ine ako davali v porodnici a tak som to nemenila, kupila som to iste, detsky olej som nakoniec vyhodila, mala som cisty olivovy z lekarne a ked tak, dala som ten, nie ten co som mala povodne z drogerky...

tea333
17. máj 2010

Dakujem Za ohlasy na maleho fotky 🙂
mna dnes mama desila že maly bude mat nieco na krku lebo som sa paradne popalila zehlickou na vlasy,ja tým veciam neverim, ani že sa nemá kupovať výbava skoro, ani ze Sa nemá chodiť na pohreb a ani vypoctom pohlavia podľa neviemcoho,alebo tvaru bruska ..

kvietok121
18. máj 2010

dobre ranko babiky, vcera som sa neozvala, dufam ze nachladnute baby su uz zdrave, dnes mam tiez blby den, caka ma rodicko, porada takze prave odchazdam a pridem az okolo siedmej drzte sa v tomto dazdivom dni

zeytin
18. máj 2010

Dobre ranko, prajem vsetkym krasny den 🙂 , aj ked zasa uprsany 😒 Ale co uz... v piatok uz ma byt 21st. - to som zvedava... Dakujem za pochvalu mojho bruska... to, ze vyzera dobre na fotke je zasluha mojho mm 😉 Sa mi dnes nic nechce, pokracujem v uceni... vysledky piatkajsiej skusky este nemam - napisala som 3otazky z 5... uvidime, ci jej to bude stacit... hlavne aby som presla. Tuto sobotu mam dalsiu - uf, absolutne sa mi nechce ucit.
Ja tiez planujem kupit iba minimum kozmetiky. V Turecku je dokonca porodnicka prax taka, ze po porode dietatko ani nekupu - ani v nemocnici, ani doma. Prvy krat by sa malo okupat az po 7-10 dnoch od narodenia. Samozrejme, ze utierat zadocek a tak, ale urcite nie cele vo vanicke. Vraj ma dietatko po narodeni na sebe nejaky ochranny film este z plodovej vody, ktora ma fantasticke ucinky na pokozku... vraj potom deti nemaju exemy ani kozne ochorenia. To nie su babske povedacky, tam to tak funguje 😉

evitkamalicka
18. máj 2010

dobre ranko....u nas uz konecne neprsi

denisocka
18. máj 2010

toto nieje čas

michaela80
18. máj 2010

tea ja tomu tiez neverim ale popalila som si pri malom nohu 😀 ked som ho cakala a maly ma presne tam aj taky ako pupenec od komara a ma to od narodenia....mozno len nahoda.. 😀

evitkamalicka
18. máj 2010

baby ja som si pred tyzdnom tiez riadne popalila ruku, este furt to nemam uplne zahojene a znak mi tam ostane na milion %, ale tiez takym veciam neverim

mywiel
18. máj 2010

Ahojte kocky, Zeytin tak v UK je to tak isto tiez babo nekupu v porodnici a brat svoju malu tiez okupal az po 5ch dnoch doma, deticky maju este ten vernix na sebe a to nie je spinavé. Ale 5 dni nekupat babo by som ja nevydrzala 😅 moja mala miluje vodu bola rada ked sme ju kupali. 🙂 Verim, ze nieco na tom bude ze prehnané umyvanie a mydielka k ekzémom urcite dopomozu. 😕

evitkamalicka
18. máj 2010

mne kupali maleho v porodnici na 3 den a doma sme do polroka nepouzivali ziadne mydielka ani nic, proste len cistu vodu

januliatko1985
18. máj 2010

ahojte tehulky.

ja som akurat vcera kupila kozmetiku HIpp, ale len samponik a kremik proti zapareninam uvidim ako bude maly reagovat.

u nas uzas pocasie, kukam von oknom a hornad vyliaty od vcera, zase lialo v noci, teraz momentalne nic len tak vysi a fuci 😖
dnes ma caka poradna, tak som teda zvedava.

zeytin, fakt krasne brusko mas. aj ja ho mam nizsie a cakame chlapceka 😉

vcera sme objednali monitor dychu angel care tak sa vytesujem.

evitkamalicka
18. máj 2010

jani pozeram, ze dnes mas 30tt.....pani baby, ale nam to ubieha

mywiel
18. máj 2010

Boze baby ja som sa narodila v 32tt 😅 😕

evitkamalicka
18. máj 2010

ja neviem v ktorom tt som sa narodila

zeytin
18. máj 2010

Ja som sa narodila v 35 tt. 😉

januliatko1985
18. máj 2010

ja len viem, ze som sa v termine narodila a mamka ma len tak vyplula 😀 a to som bola uz jej druhe dieta a brata predo mnou tiez lahucko porodila, dufam, ze aj ja budem mat lahky porod 😎

evitka, nooo , ze 30tt, neverim vlastnym ociam, sak to ochvilku mozem rodit 😲

denisocka
18. máj 2010

ktovie aky je druhy porod,či lahši ako prvy

januliatko1985
18. máj 2010

deni, ved o par tyzdnov si to porovnas.....ja zacinam mat z toho porodu normalne depku,sa straasne bojim ale aj tesim 🙂 🤐

zuzana76
18. máj 2010

ahojte

zeytin, ty zijes v turecku? 😕

aj ja by som mala podla PM uz 30 tt, ale riadim sa sonom, tak som len v 29 ci dokonca len v 28 tt, tak na rozhrani, maly bude krpec asi, odhadujem 2,70 a 48 cm 😀

zuzana76
18. máj 2010

baby, budte radi, ze mozete rodit normalne, teda zatial, mna caka sekcia a to je o nicom 😖 , teda nehovorim, pre babo je to asi lepsie, nebude sa musiet predierat, ale no ktovie

januliatko1985
18. máj 2010

ahoj zuzana. ja sa riadim zatial len podla PM, ale na utz som vzdy 3dni dopredu a to viem, ze ovulka bola tri dni skor, tak to presne sedi.uvidim dnes jaky je maly uz velky, ze ci mi upravi termin alebo nie.

januliatko1985
18. máj 2010

no ja neviem zatioal ako budem rodit, najradsej samozrejme normalne prirodzene, len ci si to maly nerozmysli 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre