• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
jani uz teraz sa termin neupravuje, len do toho 12 tt, ale mne ho ani vtedy neupravil, hoci babo bolo hned od zaciatku o vyse tyzdna mensia, ja som mala zase ovulku posunutu, mala som dlhy cyklus, tusim az na 21 den som mala ovulku
18. máj 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale moj doktor sa aj tak riadi terminom porodu a aj tyzdnom podla PM a tak maleho vytiahnu chudaka uz dost skoro, lebo 10 dni pred terminom co mam akoze 1.8., cize som si to vyratala,ze uz 23.7. :confounded:
18. máj 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to on chudacik bude ralne na rozhrani 37-38 tt
18. máj 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi aj mna caka sekcia, ale ja z toho nejaku tragediu nerobim
18. máj 2010 o 08:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, ani ja nerobim tragediu, ja sa nebojim o seba, ale chcela som este aj 3. dieta
18. máj 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ved budes mat len prvu sekciu nie? po jednej nie je problem....ja budem mat uz druhu a tretie uz neplanujeme
18. máj 2010 o 09:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, druhu
18. máj 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj tak to tak ako ja....mne uz tiez tretie tehu neodporucaju
18. máj 2010 o 09:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi - teraz uz nezijem v TR, boli sme tam 4 roky, vo februari sme sa vratili do SR :wink:
Neviem, co je lepsie, ci sekcia alebo prirodzeny porod... vravi sa, ze prirodzeny porod, ale to sitie... :confounded:
18. máj 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

vidim ze porody nas zacinaju bububu, no teraz nam budu v hlav vrtat castejsie :slight_smile:
porodu ako takeho sa nebojim, aj ked neviem si predstavit tu bolest a vsetko okolo,ale co ma trapi a z coho mam vecnu hrozu je nastrih...a pytala som sa mojej gyndosky, ci je to tu fakt taka rutina, alebo co a ona ze ano a hlavne u prvorodicky... :frowning2:

varim prvykrat v zivote perkelt :grinning: drzte palce :sweat_smile:
18. máj 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snehulienka ja dnes tiez robim perkelt
18. máj 2010 o 09:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, tak by sme sa zastavili v nedelu, moze byt? cas si povedz, nam je to jedno :slight_smile:
18. máj 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. máj 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozi zeytin, krasne foto bruska, aj ja chcem :grinning: bola som pozriet tu postielku v petrzalke co si mi spominala a uz ju mali rozlozenu :frowning2: takze som ju nevidela....
18. máj 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snehu nam je to tiez jedno, niekedy napr. poobede okolo 15:00 by to slo?
18. máj 2010 o 09:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi, moze byt :slight_smile: keby bola nejaka zmena, ved cinkneme si :slight_smile:
18. máj 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snehu - ja som mala z nastrihu nočne mory,ako sestrička na praxi som videla desiatky nasrhov a pri každom mi krutilo podvozkom a preto som sa najviac bala toho ale poviem ti uprimne,ked do mna zastriha tak som necitila nič iba teplo / že ide z toho krv a strašne som sa v duchu potešila,že je to zamnou. no ešte potom to šitie,ale človek je plny endorfínov z babatka,fakt sa da prežiť všetko

ja sa bojim iba zlatej žily
18. máj 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nastrih si uprimne neviem predstavit ani ja :grinning:

a ako to robili kedysi? ked zeny rodili doma? to sa roztrhali? a kto ich zasil? ci nikto?
18. máj 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roztrhali a potom došla nejaka krajčírka ako ja a zašila ich :grinning:
18. máj 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snehu ok, tesim sa :wink:
18. máj 2010 o 09:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis, nesranduj, sak to potom ako oneeeeeééé............ :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak to si tiez neviem predstavit ten sex potom a zase aj krvacat museli, no neviem, asi pouzivali nejake babske recepty
18. máj 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tym nastrihom myslim tu celu proceduru..sitie vyberanie stehov a tu bolest ked budem sediet...a vobec :frowning2: skusim im navrhnut, nech je to bez toho...uz vidim tie pohlady :sweat_smile:

hehe, denis, ze krajcirka... :grinning:

evi, aj jaaaa :slight_smile:
18. máj 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ved stehy sa z cikuly nevyberaju :grinning:
18. máj 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti tam ostanu fuziky a budeš stekliť muža pri sexe :grinning:
18. máj 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vlastne ja si ani neviem predstavit kde presne sa to nastrihuje, teda viem,ze hradza, nejako medzi cikulou a konecnikom, ale sak tam nemam skoro ziadne miesto teraz, ved to by mi prestrihli az ku konecniku :grinning:
18. máj 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fu a ten sex, tak to si tiez neviem predstavit, my sme po cisarksom prvy krat az po 3. mesiacoch :cry: a este aj tak ma to bolelo, ale nie jazva, nastrih som nemala, ale proste to bolo ako prvy krat, ako ked som bola panna, no hruuuza
18. máj 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidiš zuzi,ja som mala sex asi po 6týž, a kamaratka po dvojičkách po 2týž.od porodu,ale ona je iny extrem,ona to musi mať :grinning:
18. máj 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi my sme po cisarskom po 4 tyzdnoch
18. máj 2010 o 09:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. máj 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda baby, ja som bola starsne unavena, ale tak mala som aj silnu anemiu, ledva som sa o dieta postarala, nieto este sex :grinning:

a potom len tak pozvolna, ale potom sme sa uz rozsupli
18. máj 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok