♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzana76
18. máj 2010

jani uz teraz sa termin neupravuje, len do toho 12 tt, ale mne ho ani vtedy neupravil, hoci babo bolo hned od zaciatku o vyse tyzdna mensia, ja som mala zase ovulku posunutu, mala som dlhy cyklus, tusim az na 21 den som mala ovulku

zuzana76
18. máj 2010

ale moj doktor sa aj tak riadi terminom porodu a aj tyzdnom podla PM a tak maleho vytiahnu chudaka uz dost skoro, lebo 10 dni pred terminom co mam akoze 1.8., cize som si to vyratala,ze uz 23.7. 😖

zuzana76
18. máj 2010

a to on chudacik bude ralne na rozhrani 37-38 tt

evitkamalicka
18. máj 2010

zuzi aj mna caka sekcia, ale ja z toho nejaku tragediu nerobim

zuzana76
18. máj 2010

evit, ani ja nerobim tragediu, ja sa nebojim o seba, ale chcela som este aj 3. dieta

evitkamalicka
18. máj 2010

zuzi ved budes mat len prvu sekciu nie? po jednej nie je problem....ja budem mat uz druhu a tretie uz neplanujeme

zuzana76
18. máj 2010

nie, druhu

evitkamalicka
18. máj 2010

jaaj tak to tak ako ja....mne uz tiez tretie tehu neodporucaju

zeytin
18. máj 2010

Zuzi - teraz uz nezijem v TR, boli sme tam 4 roky, vo februari sme sa vratili do SR 😉
Neviem, co je lepsie, ci sekcia alebo prirodzeny porod... vravi sa, ze prirodzeny porod, ale to sitie... 😖

snehulienka24
18. máj 2010

ahojte 🙂

vidim ze porody nas zacinaju bububu, no teraz nam budu v hlav vrtat castejsie 🙂
porodu ako takeho sa nebojim, aj ked neviem si predstavit tu bolest a vsetko okolo,ale co ma trapi a z coho mam vecnu hrozu je nastrih...a pytala som sa mojej gyndosky, ci je to tu fakt taka rutina, alebo co a ona ze ano a hlavne u prvorodicky... ☹

varim prvykrat v zivote perkelt 😀 drzte palce 😅

evitkamalicka
18. máj 2010

snehulienka ja dnes tiez robim perkelt

snehulienka24
18. máj 2010

evit, tak by sme sa zastavili v nedelu, moze byt? cas si povedz, nam je to jedno 🙂

snehulienka24
18. máj 2010

evi 🙂

snehulienka24
18. máj 2010

ozi zeytin, krasne foto bruska, aj ja chcem 😀 bola som pozriet tu postielku v petrzalke co si mi spominala a uz ju mali rozlozenu ☹ takze som ju nevidela....

evitkamalicka
18. máj 2010

snehu nam je to tiez jedno, niekedy napr. poobede okolo 15:00 by to slo?

snehulienka24
18. máj 2010

evi, moze byt 🙂 keby bola nejaka zmena, ved cinkneme si 🙂

denisocka
18. máj 2010

snehu - ja som mala z nastrihu nočne mory,ako sestrička na praxi som videla desiatky nasrhov a pri každom mi krutilo podvozkom a preto som sa najviac bala toho ale poviem ti uprimne,ked do mna zastriha tak som necitila nič iba teplo / že ide z toho krv a strašne som sa v duchu potešila,že je to zamnou. no ešte potom to šitie,ale človek je plny endorfínov z babatka,fakt sa da prežiť všetko

ja sa bojim iba zlatej žily

zuzana76
18. máj 2010

tak nastrih si uprimne neviem predstavit ani ja 😀

a ako to robili kedysi? ked zeny rodili doma? to sa roztrhali? a kto ich zasil? ci nikto?

denisocka
18. máj 2010

roztrhali a potom došla nejaka krajčírka ako ja a zašila ich 😀

evitkamalicka
18. máj 2010

snehu ok, tesim sa 😉

zuzana76
18. máj 2010

denis, nesranduj, sak to potom ako oneeeeeééé............ 😀 😝 , tak to si tiez neviem predstavit ten sex potom a zase aj krvacat museli, no neviem, asi pouzivali nejake babske recepty

snehulienka24
18. máj 2010

no tym nastrihom myslim tu celu proceduru..sitie vyberanie stehov a tu bolest ked budem sediet...a vobec ☹ skusim im navrhnut, nech je to bez toho...uz vidim tie pohlady 😅

hehe, denis, ze krajcirka... 😀

evi, aj jaaaa 🙂

denisocka
18. máj 2010

ale ved stehy sa z cikuly nevyberaju 😀

denisocka
18. máj 2010

to ti tam ostanu fuziky a budeš stekliť muža pri sexe 😀

zuzana76
18. máj 2010

a vlastne ja si ani neviem predstavit kde presne sa to nastrihuje, teda viem,ze hradza, nejako medzi cikulou a konecnikom, ale sak tam nemam skoro ziadne miesto teraz, ved to by mi prestrihli az ku konecniku 😀

zuzana76
18. máj 2010

fu a ten sex, tak to si tiez neviem predstavit, my sme po cisarksom prvy krat az po 3. mesiacoch 😢 a este aj tak ma to bolelo, ale nie jazva, nastrih som nemala, ale proste to bolo ako prvy krat, ako ked som bola panna, no hruuuza

denisocka
18. máj 2010

no vidiš zuzi,ja som mala sex asi po 6týž, a kamaratka po dvojičkách po 2týž.od porodu,ale ona je iny extrem,ona to musi mať 😀

evitkamalicka
18. máj 2010

zuzi my sme po cisarskom po 4 tyzdnoch

mywiel
18. máj 2010

Idem asi objednat toto nasla som bez bisfenolu A sterilizator do mikrovlnky + flase 😉

http://www.babysvet.sk/produkty/Kojenecky-sorti...

zuzana76
18. máj 2010

teda baby, ja som bola starsne unavena, ale tak mala som aj silnu anemiu, ledva som sa o dieta postarala, nieto este sex 😀

a potom len tak pozvolna, ale potom sme sa uz rozsupli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre