♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

marija
18. máj 2010

Ahojte kocky. Ako vy ste dnes plodne 😀 to akoze stihnem docitat az dam malu spat.
Ale riesite porody? No nastrih bol hruza, sitie som kvoli EPI necitila, ale dalsie 4 tyzdne boli pre mna strasne. Ale casom sa zabuda na vsetko a dnes si uz na to len matne spominam. Krvacala som asi 2 tyzdne, dalsie 4 som spinila a na kontrole po 600nedeli mi lekar muser odstrihnut kusok nejakeho tkaniva zo sliznice, ze inak by som spinila dalej. Ale to uz nebolelo 😉

Pobehala som dnes s malou tie Kramare... to je strasna nemocnica, ak budem tak dlho hladat aj porodnicu tak porodim na chodbe...
Imunologicka odporuca este liecbu Imorom a ked nezaberie tak rovnako ako aj ORL prednostka, vybrat mandle. Ta nam pre pripad uz dala aj termin na 28.6. ze velmi neveri tomu, ze sa tie anginy nevratia, ale ak sa stane zazrak mam zavolat a termin zrusia alebo posunu. Ale ak este jedna angina v priebehu dalsich 2 mesiacov tak mandle idu prec.

evitkamalicka
18. máj 2010

ja som sa dnes tiez vazila a +4kg

denisocka
18. máj 2010

naladu mam dobru,čo ak ma odfukne aspon neumrem nasrata , a to šte sa dnes chystam prešiť ten včerajši palec ešte raz 😀

marija
18. máj 2010

liecbu Imunorom, som nejako preklepla 😝

denisocka
18. máj 2010

varim akurat gruľe na kvašno,maly to ma rad a je to hotove raz dva. mužovi ostal obed - mäso z nedele. odkedy som v tom, nemožem jesť varene jedla - fuj. ja radšej zjem 4 rožky,alebo konzervu ananasu,čokolvek len nie varene 🙄

denisocka
18. máj 2010

imunor su inkecie?

marija
18. máj 2010

inak co je s Bihan? Uz som sa bala aj o Teu, ale vidim, ze je spat 😉 inak kraaaasny je malinky!

marija
18. máj 2010

deni tebe to dnes tiez ide 😀 nie, su to take ampulky s praskom, pridava sa do toho voda a to sa musi vypit.

denisocka
18. máj 2010

bihan je na dovolenke a vykupuje guči originaly z obchodiku

marija
18. máj 2010

jaaaaj, no zavidim tisko 😉 ani nie tak toho guciho ako to teple pocasie 😀

abbey1
18. máj 2010

Ahojte.Po včerajšom bláznivom dni v práci konečne chvíľku doma.Nám termín pôrodu posunuli v 16tt na morfologickom o 3týždne.A vraj to tak aj bude.Včera ma zvozila pôrodníčka,vraj mám viacej papať.Sa jej povie.By som papala,i chute sú,ale zjesť môžem len koľko sa zmestí do žalúdka.Tá malá potvorka sa mrví a mrví.Aj doki vravela,že už by sa mala skľudniť.Ledva ju pomerala,stále sa metala na inú stranu.Ale prietoky sú OK,tak jej výživa ide.

zuzana76
18. máj 2010

Marija, vidim,ze sa trapite chorobami ☹

zabudla som syr na zapekane cestoviny kupit ☹ , nechce sa mi do toho necasu, hoci obchod mame pod nosom

zuzana76
18. máj 2010

veru, Bihan je na dovolenke, aj ja by som isla 😀 , ale najblizsia hrozi asi az buduce leto, toto leto je tusim najhorsie na rodenie, lebo babatka idu akurat do zimy

denisocka
18. máj 2010

abey,posunut TP o 3týždne,to je moc nie?

nikitka231
18. máj 2010

myslim ze isla bihan na mauricius ci kde...inak baby mam dilemu ....kupila som si cerstvy velky ananas...mozem ho kludne jest ci ??nie je to ako alergen??

marija
18. máj 2010

Zuzi hej hej, bludny nekonecny kruh ktory uz trva rok... ale stale verim, ze uz bude lepsie...konecne.

marija
18. máj 2010

Jeeejda, dufam, ze sa Bihan nebude stikutat, ale isla by som aj ja niekam kde je slnko a more 😀 aj ked, este chvilku bude prsat a budeme mat more na dvore...

abbey1
18. máj 2010

Ja som otehotnela nejak blbo ku koncu cyklu,tak som ešte mala 3dni menš.,tak moja bývala Dr porobila zmätky,preto som aj zmenila Dr.Terajší termín mám 2krát potvrdený z morfologického a aj ďalšie soná to potvrdzujú.Tak sa ho držíme.Chcem malú levicu,tak dúfam,že to tak bude.Nikitka,kľudne papaj.Drobcovi to neublíži,ak by to aj bol alergén,musia troch prichádzať do styku s takými vecami.

abbey1
18. máj 2010

Vraj už len 76 dní.Bože to letí.Mne bude smutno za bruškom.Milujem,keď ležím a vychutnávam si tie jej akrobatické kúsky.

nikitka231
18. máj 2010

abbey ja si to tiez vychutnavam to kopanie.... 😉 😀 hlavne ked ma kope do mechura alebo sa ide prekopat cez vajecnik 😖 😀

abbey1
18. máj 2010

To poznám,niekedy ma až tak šteklí z dnuka...Zvláštne stavy.Posledné dni je nejak zvláštne položená dolu hlavou a nohy mi tlačí pod rebrá,a skús tak sedieť!Tak robím také zvláštne polohy pri sedení,hlavne v práci pred klientami je to nepríjemné.

marija
18. máj 2010

😀 brusko si uzivam aj ja. Inak dnes sa ma pytala ta prednostka, ze kedy termin, ci jul alebo august na to vybratie mandli a vravim jej, ze radsej jul, lebo zaciatkom augusta rodim, nech mozem byt s Melinkou v nemocnici a ona na to, ze vy ste tehotna??? ze mate nejake male brusko 😀 tak teraz neviem ci len vyzeram pribrato alebo co, lebo ako zas podla mna to brusko uz je konecnce vidno! 😢

denisocka
18. máj 2010

ježiš abbey,fakt, už som aj zabudla .... fakt,to tebe tak dofarafli tie triple testy ... kurnik baby šak my sme už pred cielom

marija
18. máj 2010

Deni uz v paitok mi tu bude svietit 30tt, to uz je ake cislo! 😀

marija
18. máj 2010

abbey tebe uz svieti 😎

nikitka231
18. máj 2010

kocky tak ked nam bude svietit minimalne 36tt tak budem rada..kamoska ma uz po termine a pisala mi chuda ze uz z toho napatia ani nespiiii...to je strasne to cakanie 😒 😠

maculienka123
18. máj 2010

baby poradte,chcem kocik ale s vacsou vanickou,ake rozmery vacsej vanicky sa predavaju?resp.ake si mam pozerat?

marija
18. máj 2010

Niki to je fakt 😀 pre mna boli posledne dva tyzdne najhorsie, ja uz som sa nevedela dockat, strach striedala radost a uz som strasne chcela mat malu pri sebe, ale aj som sa porodu bala, proste milion roznych pocitov 😀 ale ked ten den prisiel uz som sa nebala nicoho uz som len cakala kedy si ju budem moct objat 😵

zeytin
18. máj 2010

macu - co som ja zistila, tak najvacsie vanicky ma jane - 80 cm... my taky planujeme kupit

denisocka
18. máj 2010

aj ja chcem byť po 36tt ,že si už dame sexik a la groteska, a možem skakať na fitlkope a privolavať babatko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre