• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
no teraz som si všimla že mi vypadlo že po 6-tich týždňoch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak dneska som totálne vybrakovala Tesco :grinning: máme už skoro všetko čo sa týka oblečenia. Na poradni všetko ok.
Bola som si aj pre správu s výsledkami na diebetologii a doktor ma veľmi potešil, všetko je ok, som zdravá žiadna cukrovka neni. Sme sa dohodli tak že sa o 3 týždne urobia ešte jedne odbery a ked to bude ok tak tam už nemusím chodiť, tak super deň som mala :dizzy_face:

Zeytin - krásne bruško :slight_smile:
TEA - super, že si sa ukázala po takom dlhom čase, malý je zlatý :slight_smile:
Didulka - Je mi ľúto, že ti to s tou cukrovkou nedopadlo dobre :unamused:
18. máj 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adal, to je v pohode, to znamena ze vsetko je v poriadku... teraz ale uz pomaly zacneme chodit castejsie... ja som v prvom tehu mala problemy a chodila som kazde dva tyzdne...
18. máj 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ľudze dobre,nesciham vas čitac,ale mam zas ebu ušite 3 veci a paľce som sebe neprišila .

dobehla som kvoli mariji
- vid http://www.koloidne-striebro.sk/koloidne-striebro/koloidne-striebro/1/ prave o tom hovorili v Reflexe - ja som ti koloidne stroebro už odporučala pre malu a dalšia vec, bolo dnes na zone reality jeden chlapček 4r,čo ma večne angíny a zdravie už uplne v prdeli , a tak sa v UK rozhodli vybrať mu mandle a potom došli redaktori o 2mes. po vybrati a mamina si tak velmi pochvalovala,že odkedy su mandle preč,tak decko uplne fit
18. máj 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mandle vedia narobit riadnu sarapatu, ja sa pamatam, ze ako decko som bolatiez casto chora a ked mi vybrali mandle, uz to bolo ok, z mandli moze byt aj reumaticka horucka, to bol zas pripad mojho brata, mandle stale hnisave, nezaberali uz ziadne atb...ak je to naozaj nevyhnutne a malo by to bambulke pomoct, tak nie je co riesit
18. máj 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pridám aj ja svoje "bruško"
18. máj 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
súhlasím s dievčatami, mandle môžu spôsobovať strašne veľa chorôb, dokonca aj kožné ochorenia :frowning2:
18. máj 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je adi,paradne-skoro ako moje ... a už sa teším na tie fotky z atelieru :dizzy_face:
18. máj 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis, ja mám prvý termín 16.8., ale podľa 3D čo som bola naposledy tak 10.8., takže skoro ako Ty ... no jasné, potom ukážem :slight_smile:
18. máj 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne jak ich vybrali , tak som uplne fit,teda okrem hlavy všetko Ok :grinning: . dovtedy som mala anginy ale už bez teplot 12x v roku,stale zahnisane mandle,fujto. a sama obvodačka mi to odporučila vzhladom k potratom dokonca,čii to proste nedrži nejake zhluky sajrajtu a potom mi to koluje po tele. a veru,kým ich vybrali,tak mi skoro odfikli pol jazyka,čo boli prirastene k nemu :sweat_smile:
18. máj 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam TP podla kramoch 16.8 , ale podla sexu 8.8 /aj ked vlastne mala by som mať 11.8. ale čo už :grinning: a podla 3D bol aritmeticky priemer 4.8
18. máj 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis :grinning:
18. máj 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,malemu sa zas čká, tak mi skače podvozok,idem si vyložiť nohy
18. máj 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som myslela na tie mandle samozrejme :slight_smile:
18. máj 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokos adi,maly ma jake kuki paradne :dizzy_face: / očká myslím /
18. máj 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si teraz pozrela album ? no má, ja keď si dám najkvalitnejšiu špirálu tak sa na jeho riasy nechytám :slight_smile:
18. máj 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme mali takého suseda a ten sa vždy pýtal, čí mu ich hnojíme :grinning:
18. máj 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to som kukla len tu jedno fotku :grinning: bo bežime kupať krpcas a naťahovať mu pipika :rolling_eyes:
18. máj 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,

po dlhsom case sa ozyvam, sme boli na dovolenke tak som si fajne oddychla a sa vyhriala na slniecku, ved tu ake je hrozne pocasie... :astonished:
Dnes som bola v poradni, vsetko ok, ani cukrovku nemame tak sa tesim este viac...
Inak Deni som sa nasmiala z dnesnych tvojich prispevkov :grinning:
18. máj 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adal ked on tak za 15 rokov zazmurka na kocky tak ich odfukne... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pekny vecer vsetkym, takze konecne doma, skoncila som rodicko o siedmej a kym som sa dostala ku vam tak mi to trvalo, vidim ze kazdy pridava brusko takze pridam aj ja
18. máj 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze moje brusko
18. máj 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvietok, adal: krásne brušinká :slight_smile:
18. máj 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem som na nho hrda, uz je vacsie ako manzel xixi, tak sa obidvaja tesime, je to uzasny pocit mat brusko
18. máj 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvietok, pokiaľ sa Ťa niekto neopýta kedy máš termín :slight_smile: Ja keď poviem že v auguste tak sa opýta či čakám dvojičky a to by som "vraždila" :angry:
18. máj 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje krasne, ja sa tesim z neho ako mala, mne kazdy vravi ze ho malicke, ale ja som aj tak ne neho hrda ................ a je mi jedno ake velke bude, som proste happy ze ho mam
18. máj 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvietok121, to je jasné, každá máme rada svoje bruško, veď je v ňom ten najkrajší dar - naše bábo :slight_smile:
18. máj 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano pre nas je to obrovsky dar ktory sme dostali po styroch rokoch,
18. máj 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inac pozrela som si blog, si zlata s bruskom...
18. máj 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok