♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

adal
18. máj 2010

no teraz som si všimla že mi vypadlo že po 6-tich týždňoch 😝

rubinka
18. máj 2010

Ahojte tak dneska som totálne vybrakovala Tesco 😀 máme už skoro všetko čo sa týka oblečenia. Na poradni všetko ok.
Bola som si aj pre správu s výsledkami na diebetologii a doktor ma veľmi potešil, všetko je ok, som zdravá žiadna cukrovka neni. Sme sa dohodli tak že sa o 3 týždne urobia ešte jedne odbery a ked to bude ok tak tam už nemusím chodiť, tak super deň som mala 😵

Zeytin - krásne bruško 🙂
TEA - super, že si sa ukázala po takom dlhom čase, malý je zlatý 🙂
Didulka - Je mi ľúto, že ti to s tou cukrovkou nedopadlo dobre 😒

silwietta
18. máj 2010

adal, to je v pohode, to znamena ze vsetko je v poriadku... teraz ale uz pomaly zacneme chodit castejsie... ja som v prvom tehu mala problemy a chodila som kazde dva tyzdne...

denisocka
18. máj 2010

ľudze dobre,nesciham vas čitac,ale mam zas ebu ušite 3 veci a paľce som sebe neprišila .

dobehla som kvoli mariji
- vid http://www.koloidne-striebro.sk/koloidne-strieb... prave o tom hovorili v Reflexe - ja som ti koloidne stroebro už odporučala pre malu a dalšia vec, bolo dnes na zone reality jeden chlapček 4r,čo ma večne angíny a zdravie už uplne v prdeli , a tak sa v UK rozhodli vybrať mu mandle a potom došli redaktori o 2mes. po vybrati a mamina si tak velmi pochvalovala,že odkedy su mandle preč,tak decko uplne fit

tretulka
18. máj 2010

mandle vedia narobit riadnu sarapatu, ja sa pamatam, ze ako decko som bolatiez casto chora a ked mi vybrali mandle, uz to bolo ok, z mandli moze byt aj reumaticka horucka, to bol zas pripad mojho brata, mandle stale hnisave, nezaberali uz ziadne atb...ak je to naozaj nevyhnutne a malo by to bambulke pomoct, tak nie je co riesit

adal
18. máj 2010

a pridám aj ja svoje "bruško"

adal
18. máj 2010

súhlasím s dievčatami, mandle môžu spôsobovať strašne veľa chorôb, dokonca aj kožné ochorenia ☹

denisocka
18. máj 2010

je adi,paradne-skoro ako moje ... a už sa teším na tie fotky z atelieru 😵

adal
18. máj 2010

denis, ja mám prvý termín 16.8., ale podľa 3D čo som bola naposledy tak 10.8., takže skoro ako Ty ... no jasné, potom ukážem 🙂

denisocka
18. máj 2010

no mne jak ich vybrali , tak som uplne fit,teda okrem hlavy všetko Ok 😀 . dovtedy som mala anginy ale už bez teplot 12x v roku,stale zahnisane mandle,fujto. a sama obvodačka mi to odporučila vzhladom k potratom dokonca,čii to proste nedrži nejake zhluky sajrajtu a potom mi to koluje po tele. a veru,kým ich vybrali,tak mi skoro odfikli pol jazyka,čo boli prirastene k nemu 😅

denisocka
18. máj 2010

ja mam TP podla kramoch 16.8 , ale podla sexu 8.8 /aj ked vlastne mala by som mať 11.8. ale čo už 😀 a podla 3D bol aritmeticky priemer 4.8

adal
18. máj 2010

denis 😀

denisocka
18. máj 2010

no,malemu sa zas čká, tak mi skače podvozok,idem si vyložiť nohy

adal
18. máj 2010

to som myslela na tie mandle samozrejme 🙂

denisocka
18. máj 2010

ty kokos adi,maly ma jake kuki paradne 😵 / očká myslím /

adal
18. máj 2010

to si teraz pozrela album ? no má, ja keď si dám najkvalitnejšiu špirálu tak sa na jeho riasy nechytám 🙂

adal
18. máj 2010

sme mali takého suseda a ten sa vždy pýtal, čí mu ich hnojíme 😀

denisocka
18. máj 2010

no to som kukla len tu jedno fotku 😀 bo bežime kupať krpcas a naťahovať mu pipika 🙄

evanns
18. máj 2010

Ahojte baby,

po dlhsom case sa ozyvam, sme boli na dovolenke tak som si fajne oddychla a sa vyhriala na slniecku, ved tu ake je hrozne pocasie... 😲
Dnes som bola v poradni, vsetko ok, ani cukrovku nemame tak sa tesim este viac...
Inak Deni som sa nasmiala z dnesnych tvojich prispevkov 😀

michaela80
18. máj 2010

adal ked on tak za 15 rokov zazmurka na kocky tak ich odfukne... 😀 😀 😀 😀 😀

kvietok121
18. máj 2010

tak pekny vecer vsetkym, takze konecne doma, skoncila som rodicko o siedmej a kym som sa dostala ku vam tak mi to trvalo, vidim ze kazdy pridava brusko takze pridam aj ja

kvietok121
18. máj 2010

takze moje brusko

halintoa
18. máj 2010

kvietok, adal: krásne brušinká 🙂

kvietok121
18. máj 2010

dakujem som na nho hrda, uz je vacsie ako manzel xixi, tak sa obidvaja tesime, je to uzasny pocit mat brusko

adal
18. máj 2010

kvietok, pokiaľ sa Ťa niekto neopýta kedy máš termín 🙂 Ja keď poviem že v auguste tak sa opýta či čakám dvojičky a to by som "vraždila" 😠

kvietok121
18. máj 2010

moje krasne, ja sa tesim z neho ako mala, mne kazdy vravi ze ho malicke, ale ja som aj tak ne neho hrda ................ a je mi jedno ake velke bude, som proste happy ze ho mam

adal
18. máj 2010

kvietok121, to je jasné, každá máme rada svoje bruško, veď je v ňom ten najkrajší dar - naše bábo 🙂

kvietok121
18. máj 2010

ano pre nas je to obrovsky dar ktory sme dostali po styroch rokoch,

kvietok121
18. máj 2010

a inac pozrela som si blog, si zlata s bruskom...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre