♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

rubinka
19. máj 2010

Mandylion tak na rodičovský máš nárok vždy a čo sa týka materskej tak musiš byť pred pôrodom 270 dní platcom nemocenského. Tak si to vypočítaj či to splnaš. Či ti do pôrodu výjde 270 dní odkedy pracuješ

groka
19. máj 2010

miska robil aj vnutorne sono vaginalne aj palpacne nieco mam 5cm a nieco 2,5cm ale krcok je zatvoreny povedal

januliatko1985
19. máj 2010

lucy, fiiha, tak to je malo1,5cm 😲 ja to nemam zapisane v tehu knizke len mi to dr povedal a meral mi to aj vnutornym sonom.

miska , tak si ten vikend uzi.

mandylion
19. máj 2010

Mywiel a ty ho mas uz aj vyskusany? vyzera fakt super !

michaela80
19. máj 2010

lucy od 1 cm hrozi porod do tyzdna....zacni sa riadne setrit... 😉

mandylion
19. máj 2010

Rubinka, takze je to 270 dni do porodu a nie do nastupu na matersku , vsak ? ok...menim zamestnanie 😀

michaela80
19. máj 2010

groka tak to mas potom dobre ked je vaginalne 5 ...

mandylion
19. máj 2010

Ja idem 28. na kontrolu, sa spytam na seba, mne nikdy nic nepovie, len, ze si mam davat pozor na vahu- co som si aj posledny mesiac dala a ze je vsetko v poriadku ....

michaela80
19. máj 2010

mne sa zda ze je to 270 dni do nastupu na matesku..

januliatko1985
19. máj 2010

lucy, ked ti dr nic nepovedal, na tvojom mieste sa zacne viac setrit, len ziadne stresy z toho. a kedy mas poradnu, ze sa dr na to spytas?

mandylion
19. máj 2010

a co je to BPD x FOCD
TAD x APD
FL ????????

klapinka
19. máj 2010

mandylion ja by somc chela symbio graco kociar, rubi na dlzku mi sedi 😀 len ci je dost siroky.

k trojkolke, kamoska hovori ma to jednu nevyhodu, ked ides do obchodu a mas tie zelezne linie na schodoch, ide sa po tom zle, a ked su k tomu tie 2 kolesa este velke. 🙂

rubinka
19. máj 2010

Mandylion ja nie som nejaký odborník tak radšej sa opýtaj kompetentných v téme paragrafy, tam je taká holka GAPA a tá sa teda vyzna. Tej sa opýtaj. Na mňa sa nespoliehaj 😀

mandylion
19. máj 2010

no ak to je 270 dni do nastupu na matersku, tak som v haji

didulka85
19. máj 2010

Vcera som sa fotila...

michaela80
19. máj 2010

mand to mas skratky pri ultrazvuku...ja mam vysvetle v albume vsetky tie skratky..

didulka85
19. máj 2010

Neviete mi poradit, kedy vyplaca socialka PN-ku?

lucy1990
19. máj 2010

Muz mi povedal na to jedine, ze musim vydrzat, lebo blizenca nechce. 😅 to su problemy...

mywiel
19. máj 2010

Mandy je ten kocik uz mam dva roky. 😉

rubinka
19. máj 2010

Klapinka ono to na prvý pohľad môže pôsobiť úzko ale čo viem aspoň čo sa týka môjho kočíka tak žiadna sa nesťažovala že by tá vanička bola úzka a bol s tým problém. 😉

klapinka
19. máj 2010
mandylion
19. máj 2010

fuuuu ☹

rubinka
19. máj 2010

Didulka parádne bruško 😵

michaela80
19. máj 2010

didulka mne prisla PN uz vo stvrtok...

mandylion
19. máj 2010

didulka, krasne brusinkoooooooo 🙂

lucy1990
19. máj 2010

Miska, este otazka, ked mi tu dlzku nemeral tym vaginalnym ultrazvukom, ale len palpacne a potom mi robil len ultrazvuk cez brucho, tak myslis ze je to presne? To fakt mam teraz cakat ze za chvilu rodim? A este co znamena ze placenta vzadu nizko?

didulka85
19. máj 2010

Dakujem...

Miska nepotesila si ma... Musim tam zavolat. Dalsi dnesny problem....

rubinka
19. máj 2010

No Lucy to že je vzadu to je jedno, horšie s tým že je nízko, daj si kľudový režim určite.

michaela80
19. máj 2010

lucy palpacne sa neda vysetrit tak dobre ako ultrazvukom...palpacne mam ja 2,5 cm...kludne mozes potiahnut aj do 40 tt s takym krckom, len sa viac setri pre istotu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre