• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
eliska, prosim ta kde to tam mam napisat, lebo ja som taka rozklepana z toho, ze som uplne nemozna
19. máj 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simuška, ja som dnes ráno tiež hodila šabľu a je mi riadne blbo aj teraz. Mám ciťák, že som dakde chytila nejakú črevnú virózu...
19. máj 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didulka IP
19. máj 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimkao a to ťa na poradni akože doteraz nevyšetrovali? :confused:
19. máj 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rubinka, nie, ani raz.
19. máj 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stále mi iba sono robil. A keď nerobil sono, tak len sme pokecali...
19. máj 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimkao, ja tiez dnes na 2x som zvracala, ta neviem co , asi malicky mi tlaci velmi na zaludok, hlavicku ma stale hore pod rebrami, tak to fest citim jak tam tlaci.
didul ja to mam s PN trosku ine...takze ja PN zo socialky nebudem mat :wink:
lulu prijemne pozeranie na krabicu ,nieze sa budes sama natahovat s nou :wink:
a inak mna boli uz asi vsetko a v noci velmi zle spavam... :frowning2:
a co sa tyka vracania....tak mne byva vecer zle aj keby som len caj vypila tok ho vyvraciam alebo mam taku zahu ze sa to neda vydrzat :frowning2: tlaci mi na zaludok strasne....
19. máj 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janul a ináč, ti neni zle? Lebo mne do včera nič nebolo. A tiež niekedy, keď ma maličké tak fajne koplo,tak mi prišlo zle, ale potom to prešlo. Ale teraz mi je akosi zle ešte stále. Už od rána. :unamused:
19. máj 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikita, no tá záha je tiež ďalší môj problém. Akonáhle som vo vodorovnej polohe, tak to začínam cítiť a je to na nervy. Pri MImke som brala Malox. ale teraz by som sa tomu rada vyhla. Tak uvidím, či sa to ešte nevystupňuje.
19. máj 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mandy skus toto http://www.porada.sk/search.php?searchid=10992038 ak ti toto nepôjde chod na stránku do vyhladavača daj mterská 2010 a nižšie musíš zadať taký kod do kolonky. A chceš tak sa aj zaregistruj.
19. máj 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimkao, inac mi neni zle, to len raz za cas je mi tak ako dnes, chvalabohu, lebo na zaciatku tehu som zvracala skoro do piateho mesiaca.
19. máj 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimkao no ta zaha ma trapi casto uz od 23tt a hlavne nemozem ziadne mliecne vyrobky,syry a nepomaha mi ani ked jedavam viac krat do dna male porcie :frowning2: mam pocit ze posledne pozute kusky jedla mam zastavene v krku :confounded:
19. máj 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
S jedlom mam problem aj ja - nemozem jest napr. polievky na obed alebo veceru, lebo to zle dopadne... a tiez nemozem zapit obed vodou, vzdy musim pockat min. 30 minut, kym sa napijem. A musim jest menej, co mi aj vyhovuje, lebo konecne si drzim aku - taku vahu... Jeden den lepsie, druhy horsie... Ale v porovnani s prvym trimestrom je to stale malina :sunglasses:
19. máj 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eliska, dakujem....uplne na nervy som z toho :(
19. máj 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mandy viem ja som z toho bola na nervy po novom roku tiež som to mesiac zisťovala. Keď viem poradím :slight_smile: príjemné čítanie tam je toho kopu popísané
19. máj 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Teda dnes tu máte debatu práve pre mňa.práve som volala s ekonomkou a riešila materskú,popoludní idem na socialku.chcem od 1.6 zrušiť živnosť a nechcem ísť na Pn.ešte chcem trochu pobehať a nie sedieť doma kvôli kontrole.Poistená musíš byť 270dní do nástupu na materskú a nie do pôrodu.To je blbosť.Pozor na to.A včera som ja uháňala manžela k sexu a odolal.Asi nechápe,kto tu je tehotný a má právo odopierať.inak žáha straší i mňa.Nemôžem skoro žiadnu zeleninu a veľa sladkého.
19. máj 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mam tam zadat telefonne cislo a ked ho tam zadam, tak mi napise, ze som to zle zadala...tak mobil na seba ozaj ovladam :grinning: No zatial sa tam este len idem dostat...ale mam taky pocit, ze stresy neskoncili a budem musiet nieco pospekulovat
19. máj 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abbey, ja som nastastie na rodicovskom este podla stareho zakona a este do 3 rokov Adamka budem, takze nemusim rusit zivnost a dostavam aj rodicovsky
19. máj 2010 o 12:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abey ja son na PN od 6tt a kontolu som nemala ani raz, vraj tehotne nekontroluju...
19. máj 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, tak mňa práve už aj hnačka chytila, krúti mi črevá, takže je to jasné.... :unamused: Čakám, kedy to všetky deti naraz dostanú :confounded:
19. máj 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimkao nezávidím a keď si predstavím,že to ešte môžeš riešiť s deťmi...No s tou Pn mám ešte pár dní na rozmyslenie.Ale je pravda,že už nevládzem 8-10 hod denne v práci.Tak uvidíme.A zasa sa mi zdá blbé platiť všetky odvody naplno,keď toľko robiť nebudem.
19. máj 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mandylion a Abbey1 aby som to uviedla na pravú mieru s tým či do materskej alebo do porodu je to takto:

Prvý možný termín nástupu na materskú je v 34tt ale nie je povinný kto má dobrú robotu alebo mu nevychádza 270 dní do 34tt môže na materskú nastúpiť aj neskôr dokonca aj až po porode. Preto je niekde uvedené do porodu a niekde do materskej.
19. máj 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak viem, tak prvy mozny termin nastupu na matersku zo zdravotnych dovodov je v 32tt
19. máj 2010 o 12:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evitka máš pravdu :slight_smile:
19. máj 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eliska, mne to nejde:(
19. máj 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
az 34 tt? Sa mi zda, ze som citala 6 - 8 tyzdnov pred porodom mozme ist na matersku, nie?
19. máj 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eliska, ano to som sa dozvedela prave od znamej....takze nastupim na matersku neskor,nech mo to vyjde :slight_smile:
19. máj 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeytin, ale vraj mozes ist na matersku kedy chces, ak sa citis dobre, preco nie ;)
19. máj 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok