• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
bihan: vitaj späť :slight_smile: , všetci sme Ti tu podlo a nízko závideli :grinning: .
19. máj 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rubi, ja som bola 2 tyzdne odcestovana a pre postu mi chodila svokra, ale bud postarka zabudla vypisat ten zlty papierik alebo sa stratil, lebo inak by mi balik svokra doniesla.... alebo sa stratil este predtym ako dosiel na nasu postu...
U nás to funguje tak že ked si nájdem lístok že som si niečo neprebrala tak môžem si po to ísť na poštu najskôr na druhý deň. Vždy to mám tak vyznačené že ten deň čo mi doručili lístok mám škrtnutý.
sivema, miska ma pravdu :wink:

bihan vitaj spat :slight_smile:
Bihan vitaj doma, hoď nejaké fotky z dovči nech ti závidíme :grinning:
19. máj 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulu kolko som sa ja uz nakricala na poste... Som permanentny stazovatel.

Sivema mozu ta vyhodit aj ked si PN?
19. máj 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocas PN nemozu ukoncit pracovny pomer, lebo si v podla zakona v tej dobe chranena... ale ak by islo o zrusenie pracovneho miesta tak tusim vtedy mozu...
19. máj 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, podla mna by nemal byt problem ist na matersku neskor ako 6 tyzdnov pred porodom....
19. máj 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocas PN mozu ukoncit pracovny pomer, iba ak je na dobu urcitu a pocas PN sa tato doba skoncila....
Ja tiez zvazujem, ci na matersku skor alebo neskor... este mam aj nejakych 25 dni dovolenky... tak uvidime :wink:
19. máj 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne dokina papierovo posuvala termin aby mi sedel datum nastupu na MD s koncom dovolenky, ktoru som uz mala zadanu...
19. máj 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som si trochu pospala..nikitka, trosku si ma upokojila s tym krckom :wink:
19. máj 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A denisocka, pre teba mam miery:wink: :grinning:, dnes sme 27+2:
BPDxFOCD 69=27+6, 249=27+1
TADxAPD 225=26+5 - co inak znamena toto?
FL 53=28+4
19. máj 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz som si zistila co je TADxAPD – TAD – transabdominálny diametar – priečny rozmer bruška plodu, APD – anteroposterior diameter – predozadný rozmer bruška plodu. Možno doplniť, eventuálne nahradiť údajom AC – abdominal circumferentia – obvod bruška.
19. máj 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucy, podla mna sa vobec nemusis strachovat, keby bolo nieco vazne, tak ti to na 100 percent povie doktor ... ze sa mas setrit a minimalne sa stresovat, lebo to, ze nerobis este neznamena, ze nemas stres...
19. máj 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucy hlavne klud a pohoda kamoška bola 3 týždne pred pôrodom otvorená 1cm a malé je krásne zdravé.
19. máj 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mandy asi záleží aj od ochoty doktora kedy ťa vypíše. Pre každého je jednoduchšie vypísať papier rutinne v 34tt a hotovo ale ked budeš trvať na tom , že ti nevychádza podľa mňa by ti mal urobiť podľa teba.
19. máj 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eliska, dnes cely den riesim tu matersku a uz som to vyspekulovala :grinning:
kedy mas vlastne termin?
19. máj 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eliska, no budem ju musiet uprosit...4 dni mi tam chybaju do nastupu..
19. máj 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To si dobrá ja som špekulovala 3 týždne a aj tak mi to nepomohlo budem mať minimál matersku ale ten vyšší RP.
Ja mám termín 3 augusta podľa PM a 10. augusta podľa sono v 12tt a ak si možem vybrať tak by som chcela rodiť 8.8 alebo 7.7 :slight_smile:
19. máj 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak je rozumná tak podľa mňa by ti nemala robiť problém veď ide o peniaze a nie o fazulky. Budem držať palce a sa v najbližšiej poradni na to opýtaj.
19. máj 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy dik :grinning: ... takže to vyzerá na dlhonohu modelku :dizzy_face:

ja nemam čas vas ani čítať ani dočítať,teraz maly na chvílku odišiel k našim pozrieť malu čunku,tak aspon pijem zalievanu polievku,lebo mna zaha pali nonstop
19. máj 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a to vám nič nedali na tú záhu. Ja to našťastie nemávam ale švagriná brala smectu také v sáčku to bolo.
19. máj 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli nič,ale ani som nikoho nepýtala,ja si nato robím sodu / ocot+voda a soda
19. máj 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč,čo sa pomeru týka - pracovneho,nie sexualneho,aj mne ho na čechách ukončili počas PN,lebo bol aj tak na dobu určitu

bihan, vitaj ... nakupene? pribrate ? učet vyplieneny?
19. máj 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni a v zalievanej polievke nie je glutamán? Lebo to vraj tehule a deti do 3 rokov nesmú a je to vraj aj vo vegete. To mi svokra povedala ona varí v školke.
19. máj 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem,hlad nema oci ,xixi
19. máj 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je pravda :slight_smile:
Ja mám v poslednej dobe brutálnu chuť na zmrzlinu fu jedla by som ju na ráno obed aj večer.
19. máj 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis ahóóój, mne pomáhali burizóny, nie sladké a pukaná kukurica :slight_smile:
19. máj 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
Eliska tak povedz,ze uz existuje aj vegeta bez glutamanu, je to len sama susena zelenina pomleta, od Vitany, dokonca aj Bio bujony, resp, bujony bez glutamanu sodneho a aj sackove polievky su uz bez glutamanu, Zo zahradky, ja na nich teda ficim od zaciatku tehu, samozrejme nie kazdy den, ani kazdy tyzden, ale tak 3x do mesiaca iste mam. Ale vyebram, len bez glutamanu a precitam si pozorne zlozenie.
19. máj 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No šak ona mi to preto hovotila, že ked to kupujem mám dať pozor či to tam je alebo nieje. Tak tiež furt čítam v obchode ja milujem hubovu zo záhradky aj šapionovu mnma
19. máj 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok