♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

eliska252
19. máj 2010

Ja ináč myslím, že s mierou keď sa je nemôže nič ublížiť. Minule v telke ten doktor čo káže jesť samé klíčky neviem ako sa volá povedal, že tehule by nemali jesť tuniaka a ja ho jem normálne a zatiaľ mi nič nie je ani plutva mi nenarástla

bihan
19. máj 2010

Deni, ani nehovor.. dnes je teda nechutný deň blbec 😝 Od rána do večera.

Glutaman je hrozná sr...ka a priberá sa z neho. Odkedy varím pre Sáru, tak kupujeme len biobujóny bez glutamanu.. cena je trošku vyššia ale pri tej spotrebe to peňaženka necíti.
Tuniak a veľké morské ryby sa neodporúčajú nie kvôli tomu, že by mala niekomu narásť plutva, ale preto, že absorbujú za svoj život veľa ťažkých kovo, menšie rybky ich absorbujú menej.

Hádžem trochu spamu 🙂

eliska252
19. máj 2010

Bihan tak budem olovená ale tuniak je jediná ryba aku ja zjem. dobré fotoooo provokačké 🙂 keď kuk von oknom tak plačem.

abbey1
19. máj 2010

Bihan,čistá provokácia-tie foto.Závidíme,ale prajeme.

zuzana76
19. máj 2010

jej bihan, no krasne, uzasne 😵 , aj brusko uz mas krasne

abbey1
19. máj 2010

Na materskú sa musí nastúpiť 6tt pred predpokladaným pôrodom.To si lekár na triko nevezme.Musel by kamuflovať dátum pôrodu.V 32 sa môže ísť ale len zo zdravotných dôvodov,t.z.len rovno z PN.Tak sa mi dušovala ekonomka i doktorka.

bihan
19. máj 2010

Tých provokačných by bolo viac, ale nechcem zase až tak provokovať 😀

Inak malá mi vyrobila poriadny šok, mali sme naplánovalý celodenný výlet, preliezli sme celú južnú časť ostrova a ona sa celý deň vôbec nepohla.. len trochu ráno a potom furt nič... až keď som okolo tretej sadla do auta a zohla sa, tak som dostala taký malý slabý kopanček, ale večer sa našťastie rozbehla a odvtedy už kope poriadne... mrška malá 😝

katulkaaaaaa
19. máj 2010

baby ako som slubila,oslovila som kamosku kvoli zavinovackam,ma posledne tri kusy...NOVE...cena 5eur kus,postovne 1,60eur

peta131
19. máj 2010

Bihan vitaj spat 🙂 joj krasne foto 😵 a pridaj aj viacej ja sa rada pokocham 😵

peta131
19. máj 2010

tak ja sa akurat napchavam pastekovym chlebom 😅 a na obed som mala vyprazany syr s hranolkami a tatarkou 😅 a medzitym som spraskala cely balicek gumennych cukrikov...takze dneska hura zdravemu stravovaniu 😀

lucy1990
19. máj 2010

Ahoj Bihan, vitaj spat 🙂 nadherne fotky, tu na slovensku prsi a je 10 stupnov 😅

eliska252
19. máj 2010

Gumený medvedíci mňaaam
🙂

lucy1990
19. máj 2010

To ja po dneskajsej glukoze nemozem sladke ani vidiet...fuj, len co si na nu spomeniem ma napina...dokonca som si dala osladenu Lucku, a aj ta mi ju pripomenula 😖

peta131
19. máj 2010

ja zboznujem gumenne kysele rybicky 😀

lucy1990
19. máj 2010

Eliska, to si ma teda velmi potesila, ze tvoja znama mala krcok 1 cm a za 3 tyzdne porodila...ja musim vydrzat este 10 tyzdnov 😅

peta131
19. máj 2010

lucy mne bolo z tej glukozy tiez tak zle 😝 hnusny sajrajt som takisto sladke vtedy aspon tyzden nechcela ani vidiet 😝

lucy1990
19. máj 2010

Fuj baby nerobte mi to...mne sa po tom sladkom sajrajte grgalo ako po 5 sackoch gumenych medvedikov nalacno 🙄

peta131
19. máj 2010

ja mam teraz uz dlhsiu dobu strasnu chut na kremese 😀 musim uz niekedy zbehnut do cukrarne skrotit chute 😀

bihan
19. máj 2010

Jéj, Haribo medvedíky sú aj moja láska, ale kupujeme tak max 2 balíky mesačne - vždy sa z nich prežeriem a potom ich nemôžem dva týždne vidieť.. a tak dokola 😀

Inak na dovči som sa nechutne vyžrala, strašne dobré bufetové stoly tam mali, pri každom jedle čerstvé pečivo.. sladkosti teda nič extra, ale keď si človek môže vybrať z milióna kadejakých lahôdok.. celkom sa čudujem, že na váhe mi vyskočili len cca +2kg 😅

peta131
19. máj 2010

ozaj lucy chystas sa ist aj nafotit ako tehulka? nevies mi poradit nejakeho dobreho fotografa v BA? lebo na buduci mesiac by som si chcela dat porobit umelecke fotecky a nechcem ist nejakemu suplikantovi a dat mu za to kopec penez 😝 a u nas v okoli ziadne atelier neni 🙄 som pozerala ten atelier pekna fotka co maju aj fotky v Gyn-five...o inom neviem 😖

lucy1990
19. máj 2010

Bihan, a celkovo mas aky prirastok na vahe? 🙂

bihan
19. máj 2010

Inak koho zaujíma tehotenstvo aj trošku inak, odporúčam krásnu stránku
http://vnimavetehotenstvo.sk/?tehotenstvo-a-vse...
Práve som sa začítala do článkov o vnímaní predčasného pôrodu, serkláži a spol 😉

peta131
19. máj 2010

zle som to napisala u nas v okoli su len taki fotografi suplikanti ktori sa na fotografov len hraju a vypytaju si za to ako keby boli profici 🙄 a fotky pritom otras to doma by som sa krajsie nafotila sama v obyvacke 🙄 ako ja som ochotna zaplatit ale nech uz tie fotecky stoja za to 😵

peta131
19. máj 2010

ja som si akurat teraz pozerala na nete nejake cviky pre tehotne na fitlopte neviete nejaku stranku dobru? lebo uz musim zacat so sebou nieco robit lebo ma nehorazne boli chrbat 🙄 a lopta lezi doma v kute tak ju musim oprasit 🙂

bihan
19. máj 2010

Lucy, aj s dovčou cca +7kg.. ale predpokladám, že keď zase začnem normálne jesť, tak to trošku zlezie dolu 🙂

My sme hrozne chceli teraz tehu-rodinné fotky, ale neviem, či sa nám do toho bude chcieť pred sťahovaním a v poslednom mesiaci budeme mať zase iné starosti... tak asi až keď bude maličká na svete.

lucy1990
19. máj 2010

Peti, v atelieri Pekna fotka robi pani fotografka Jancovicova, ktora nas fotila na svadbe. S tou som bola spokojna...ale ak ja pojdem fotit s bruskom, tak nebudem platit ja, ale budu platit mne 😅 takze v tomto ti neporadim...a ja teraz riesim dilemu, ci mam alebo nemam ist fotit, ked mam skrateny a makky krcok..lebo clovek si mysli, ze to je malina, ale ja mam po kazdom foteni svalovicu ako hrom...

lucy1990
19. máj 2010

Bihan, tak to mas uplne v pohode...ja mam zatial stale +6...

peta131
19. máj 2010

ja hrozne chcem aj tehu fotecky a potom aj maleho chcem dat hned pofotit ked sa narodi ja zboznujem fotky a pozeranie si fotoalbumov 😵 pre mna je to ta najkrajsia spomienka 😵 a aj v byte mame vsade fotecky 🙂 vzdy ked nemam co robit si len tak listujem vo fotoalbumoch...ved maly je len raz v brusku tak nech mam na neho aspon peknu spomienku ked bol este v brusku 😵 a aj ked sa narodi ja hrozne zeriem fotky na sposob Anny Geddes 😵
Lucy a kde ta Jancovicova atelier??? a za ako dlho ste mali fotky?

zuzannas
19. máj 2010

Lucy, ja by som sa im tam tiez dotyckovala asi na tom glukozovom teste, sa mi to tiez neustale vracalo smerom hore, ale mohla som si ist lahnut na postel do samostatnej ambulancie, este ze tak.. 😅 tebe taku moznost nedali? 😕

peta131
19. máj 2010

Lucy a pokial sa budes zle citit tak by som radsej to fotenie neriskovala 😖 alebo by som isla este raz k dokymu ho popros nech ta pozrie a skontroluje krcok a sa rozhodni podla toho co ti povie mu povedz ze chces ist fotit a ze ci ti to vzhladom na tvoj zdravotny stav schvaluje alebo nie 😉
kurnik to aj ja by som chcela ist nafotit tehu fotky a este aby mi aj oni za to zaplatili 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre