♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

pipi1211
20. máj 2010

inak ja v noci vobec neviem spat, som zvyknuta spat na bruchu a teraz sa snazim na boku nech maleho netlacim ale vzdy sa zobudim na to ze ma pobolieva brucho lebo si na nom lezim a chudacik maly kope jak o dusu spasenu 😒 😒 😒 😒 uz neviem ako mam spat aby som sa neocitla na bruchu len ked v spanku si to neuvedomujem 😒

halintoa
20. máj 2010

Ahoj kočky,
pippi: držím kamoške aj maličkému palčeky, taká tragédia 😔

Baby, vy ste na tom ako s návštevami v pôrodnici a v 600 nedelí? Ja mám teda hrôzu z toho, že mi sem domov (v pôrodnici budem dúfam v TO, to bude od ruky...) budú chcieť chodiť ľudia a prskať na malú... Asi budem za potvoru, ale ja návštevy v prvých týždňoch zatrhnem (okrem tých, čo upracú a navaria 😀 ), lebo sa bojím, aby niečím malú nenakazili, predsa len, memusí byť na nich nič vidno a u malej to môže prepuknúť... 😒 . Alebo ukážem z diaľky, ale žiadne pestovanie, hladkanie a bozkávanie.

evitkamalicka
20. máj 2010

hali ja som pri malom v 600 nedeli nedovolila prist nikomu len nasim a svokrovcom a teraz to bude tiez tak

halintoa
20. máj 2010

pippi: keby si spala na boku s kojo vankúšom medzi nohami? To by sa Ti zle pretáčalo, nie? 🙂 Či tak nezaspíš?

evitkamalicka
20. máj 2010

ja spavam na boku resp. na polobruchu s kojo vankusom medzi nohami ako pise hali

rubinka
20. máj 2010

Halintoa tak určite rada uvítam na návšteve rodičov a svokrovcov, ostatní sa určite k nám trepať nebudú, myslím kamaráti a tak. A na krstinách ju najbližšia rodina uvidí tiež. 🙂

denisocka
20. máj 2010

ja spím na chrbate ,alebo s vankušom či perinou medzi nohami. už sa teším až po poroe lahnem na brucho,ale to zas bude až neskor,až splasnu nabite cicky 😀

rubinka
20. máj 2010

Deni ja tiež spávam tak s tou perinou medzi nohami a furt sa prehadzujem z jedného boku na druhý.

pipi1211
20. máj 2010

no len ten vankus nemam 😒

mne to v porodnici vobec nevadilo ked prisli pozriet aj kamosky 🙂 mala bola i tak za sklom a nik sa k nej nedostal 🙂 a domov som nikoho nevolala iba ked sme isli von tak ju niekto mohol vidiet ...

evitkamalicka
20. máj 2010

ja som si vankus tiez kupila len pred tyzdnom

evitkamalicka
20. máj 2010

u nas v porodnici mohli ist navstevy normalne na izbu a ja s mimi na chodbu, ziadne sklo ani nic podobne

pipi1211
20. máj 2010

deni ale ani na chrbte by sa nemalo spat lebo si mozes tlacit na dutu zilu ci co a z toho mozes mat nevolnost a odpadnut 😒

pipi1211
20. máj 2010

no tu je to tak ze mimi na chodbu a len cez sklo ju mohli vidiet a ja ked som s nimi chcela byt tak som sla do navstevarne 🙂

rubinka
20. máj 2010

Ja tiež občas ležím na chrbte tak snád v posteli neodpadnem 😀

halintoa
20. máj 2010

pipi: si to mala dobre vyriešené 😀 , ale ja chcem mať malú u seba na izbe celú dobu, čo budem v pôrodnici, len tam, kde je takýto štandard sa asi ťažko dohadujú iné podmienky...

denisocka
20. máj 2010

ta ked odpadnem,ta sa aspon dobre vyspím bez hodenia na wecko 😀

ja mam vankuš po malom- ten z postielky,neviem aky somar vymyslel detsky vankuš do postielky taky obrobvsky a ltsty,že si na nom zlomim krk aj ja. tak ho mavam medzi nohami,. kojaci vankuš nechcem,ja mam dosť velke cicky,takže mne dostanu až na postel,ked sedím a maly je na kolenách 😀 , s vankušom som ich musela prodržiavať vo vzduchu 😀 😀 😀 a navyše,bol dlhy hadam 2m a zavadzal všade

evitkamalicka
20. máj 2010

ja mam ciciky male a velky obvod takze mam problem vobec zohnat podprdu, jedine na ebay kupim, tak som to nedavno vyriesila tak, ze som si kupila silikonove vlozky do podprdy a hotovo

zeytin
20. máj 2010

inak Deni, cislo siat 8 je nasa 36... 😉

halintoa
20. máj 2010

deni: len aby si sa nepocikala odpadnutá v posteli 😀 . A s tými prsiami, dúfam, že moje natoľko "nábožné" po deťoch nebudú :-P, nerada by som si ich časom vykojené rolovala do podprsenky 😀 😝 . Ak také budú, tak po poslednom pôjdem pod nôž na korekciu. 🙂

pipi1211
20. máj 2010

hali no to je tam tak normalne pre vsetky maminky.

aj tu na prilozenej foto malu ukazujem len cez sklo na dverach a potom som ju len odparkovala ku sestrickam ked som mala navstevu a po navsteve som si po nu zbehla a opat ju mala na izbe. na oddelenie nemal nik pristup ani otec dietata nesmel na izby...

evitkamalicka
20. máj 2010

ale ked schudnem takych 10cm z obvodu tak uz nebudem mat problem len ci to vobec niekedy bude

pipi1211
20. máj 2010

hali tak to pod noz idem aj ja 😀 😀 😀 😀 tak za dva roky 😀 nech mam konecne normalne prsa 😀

evitkamalicka
20. máj 2010

u mna bol muzik na izbe kazdy den, ale tak po cisarskom je to asi ine

halintoa
20. máj 2010

evit: ja mám opačný problém, normálne mám 70D, alebo 70E, teraz 75F, uvidím, kam to porastie... Či si napokon nebudem kupovať padáky a zväzovať dokopy 😀 .

rubinka
20. máj 2010

Deni ty máš taký veľký vankúš v postielke? Môj neni vôbec tlstý 😀 Je úplne nízučký.

halintoa
20. máj 2010

evit: bude, veď si písala, že máš pevnú vôľu, kde je vôľa, tam je cesta 😉 , držím palčeky.

denisocka
20. máj 2010

ja musim konšatovať,že po dokojení som svoje velbloudy mala ovela krajšie ako za slobodna bezdetna. fakt. aj teraz su takemfajne pevne a čo ma teší je ,že sa mi zväčšil obvod na 82-85cm gtakže ani podprdu kupiť už problem nemám / 85C alebo 80D . predtým som musela 70/75DD

evitkamalicka
20. máj 2010

ja mam obvod 95 a prsia ledva B....take polcislo mi chyba do Bcka cize katastrofa co sa tyka zhanania podprdy

evitkamalicka
20. máj 2010

hali to hej pevna vola je, len ci to pojde dole aj z tohto obvodu

pipi1211
20. máj 2010

no ja ked nemam podprdu tak je to des a hruza..... teraz je to o nieco lepsie ked som tehu ale urcite ked dokojim tak to bude strasne 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre