• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
denis asi preto, ze my sme na juhozapade a tu je takmer vzdy teplejsie
20. máj 2010 o 14:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi, vy mate strasne podobnu kupelnu ako my :slight_smile: furt si myslim, ze to je u nas :grinning:

deni, aj ja chcem kukuricuuuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz sa neviem dockat, ked bude na trhu ta prava velka sladka na varenie...
20. máj 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi inac v tescu predavaju normalnu klasicku velku kukuricu mrazenu
20. máj 2010 o 14:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni, dik zá tip - urcite vyskusam, mnaaam :slight_smile:
20. máj 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kukuricu nemusim, moj muz ano
20. máj 2010 o 14:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulu, pssst, to som sa bola tajne u vas odfotit :grinning:
Evitka, dakujem za tip, dnes som MM poslala mailom zoznam na nakup, cestou sa zastavi v Tescu - tak mu idem cinknut, nech mrkne aj kukuricku...
A moje dieta este stale spi - uz 2,5 hodky - musim ho ist skontrolovat...
20. máj 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len dufam, ze odtialto neodijdete vsetky, kto mi bude odpovedat na vsetky otazky,ak ma zas nieco prekvapi:slight_smile:))
simuska, deni urcite tu kukuricu ma v mrazaku pre pripad nudze:slight_smile:
20. máj 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze Adamko je uz hore, lucim sa a vecer docitam, co ste zase popisali....
20. máj 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zatial tu, tlacim do hlavy pizzu :grinning:
20. máj 2010 o 14:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luluša,už sa neviem dočkať až za bytovku na roli bude kukurca a pošlem muža kradnut. ale neviem či budem moct jest pri kojeni,to zas budu diety :sweat_smile:

baby u nas humus čas,zas vietor a dažd, a pradlo v balkone je cele ochčate daždom

prikladam foto + foto našej včerajšej večere,maly ked zbadal tie cibiky,ta pojedol mi to
20. máj 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni u nas svieti slnko
20. máj 2010 o 14:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna zas pali zaha,že mi je na skapanie
20. máj 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis, maly podarenyyyy, fuu mnam kukurica a mnam mlada cibulka, asi ankupim :grinning:
20. máj 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni maly je zlaty ako tlaci tu cibulu :slight_smile:
20. máj 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby chcem sa opýtať ako často Vám robia sono?
20. máj 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne robi moj dr. na kazdej poradni
20. máj 2010 o 14:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som sa zasmiala ze nie som realna :grinning: evi, ai budes muiet ty mna potvrdit ze existujem :grinning:

boze, tak som si schrupla....ja som po odberoch vzdy mrtva...minule to co som odkvecla v bille a teraz skoro na chodbe pred ambulanciou... a vysledky mi robili tiez pred to som mala 3,5 po hodke 4,3 a po dvoch 5,4.... :slight_smile:
20. máj 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni maly je iny model... :slight_smile:

Eliska mne nerobia v kazdej poradni... Naposledy mi robili v 20-tom tyzdni a zajtra by ma mal poslat zase. Medzitym som si zaplatila 3D-cko.
20. máj 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eliska, sono mi zo zaciatku robila vzdy a teraz som mala naposledy v 20 tt...ona len popocuva ozvy ked je ok, a aj krcok, nevidi dovod na sono...
20. máj 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne robia sono - teda robila každe 2 týž. a od morfologickeho v 19tt už i´ba kukla na pol sekundy na akciu :hearts: a na krčok, takže ja nemam žiadne merania,nič a to ma ubíja :grinning: ...akurat jedno BPD minule čo som ju vydrankala
20. máj 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac ja som najvacsia rekorderka co sa tyka glukozoveho testu... 10,3
Vzdy musim byt najlepsia... :grinning:
20. máj 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snehulienka no vidis zly nick si si dala :grinning:
20. máj 2010 o 14:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka aj mne tak. asi 2 krát mi nerobila ale vačšinou mi robí a kamoška mi povedala, že to sa vraj nemá, že jej robili len 3 krát. Ma naplašila, že asi nie je niečo v poriadku. Takže je to normálne keď mi robí zakaždým. Nemusím si robiť starosti?

Ináč k tým podvodníčkam mňa najvaic zhrozilo to sťahovanie foto detičiek veď to je hroza, že sa to vobec dá stahovať. To, že niekto klame a vymýšla sa mu čudujem, že takto uboho zabíja čas.

Ani ja tu nejako extra nepíšem lebo ja si skôr prečítam aké má ktorá skusenosti s tehu a čo ma čaká a neminie pri pôrode. Lebo ja som prvý krát tehu a je dobre že tu píšu aj také čo to už prežili. Nekedy ani nemám čas všetko prečítať nie to ešte klamstvá vymýšlať.
20. máj 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby otazka :
ked mate nadbytocne mliecko a plny mraziak tak mozete ako davnejsie bolo davat mliecko do nemocky??dakedy za to este aj platili ...sa ma dneska znama pytala...mne nechceli vziat ani zadara pred 5 r. :confused:
20. máj 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eliska hlupost, sono nijako neskodi
20. máj 2010 o 14:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne tiez robi sono na kazdej poradni... mne sa to paci, ked mozem Lacka stale vidiet :sunglasses:

mnam cibulka, vcera som si aj dala na veceru, potom som to zapila studenym kakaom, aby mi to zneutralizovalo tu chut a vazne to pomohlo :slight_smile:
20. máj 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co sa tyka podvodnicok malo by sa to tu viac zabezpecit ...ale neviem ako ked hociktora sa moze vlasnte zaregistrovat :frowning2: a citat co piseme ..jedine to sukromne forum.... :wink:
20. máj 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak to, že vy ovládate tolko skratiek a čísel a ja v knižke nemá skoro nič z toho a pritom ma kontroluje furt. Mne ozvy ešte nepočúvala.
20. máj 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to denisocka: mne na zahu pomahaju detske piskoty...
to eliska: mne robia sono dost casto, ale kvoli malemu, sleduju ho..., kamoskam robili do 28tt iba 3-4krat.
20. máj 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eliska jakto ze este nepocuvala? to by mala
20. máj 2010 o 14:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok