• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
mandylion, asi preto ze kazda tocime o inom :grinning:
20. máj 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
memory:
no ja som mala medelu a teraz som kupovala novsi typ medela haromny dvojfazova...medela je osvedcena a cenovo akurat :wink:
20. máj 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikitka ja som mala najprv medelu a nebola som moc spokojna, preto som kupila inu
20. máj 2010 o 16:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale kazdemu sadne nieco ine
20. máj 2010 o 16:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešta ma napadlo, že či niektorá z vás používa anionové vložky. Uvažovala som, že by som po porode začala ale zaujmalo by ma či to máte niekto vyskúšané alebo to plánujete skúsiť?
20. máj 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka, ale som v robote a odbieham :slight_smile:
20. máj 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha ..odsavacka mlieka sa teraz riesi..no to by som potrebovala poradit :slight_smile:
20. máj 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to eliska: kamoska ich mala a velmi si ich chvalila, ak ide o tie, co maju ionovy pasik.
20. máj 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vložky som naposledy používala pred skoro 3r a žiadne zázračné aniónové môj všeobecný názor na ne nezmenia :grinning:
20. máj 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamory hej presne tie myslím

bahin ja tiež nie som na vložky ale tak po porode si čo používala?
20. máj 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď hovorím, že som ich naposledy používala po pôrode :grinning: a vzhľadom na to, že pri odchode z pôrodnice som už len ľahko špinila, tak toto veľmi riešiť nebudem.
20. máj 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha tak :slight_smile:
20. máj 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj bože,pred vyše hodinou sa mi podarilo rozbiť pohar v kuchyni a sklo som mala všade,tak doteraz som to pratala centimeter po centimerti, ma asi porazí
20. máj 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška - http://www.modrykonik.sk/forum/tema/skracovanie-krcka-maternice/?page=last&post=last&lastref=il šak nalez maš dobry,tak čo sa bojiš,fakt nechápem,si na tom lepšie ako ja tuším
20. máj 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na vlozky som neni ani ja naposledy som mala vlozku hadam pred 6 rokmi :sweat_smile: som zvedava ako to vydrzim po porode z vlozkami lebo ja som to tak neznasala na vlozkach v lete ked je teplo poti sa cele telo a medzi nohami vlozka a krv a ten smrad z toho...fuuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zakazdym ked som mala pred tehu kramy som dakovala bohu za to kto vynasiel tampony :grinning:
a po porode si kupujem tie anionove ale to kvoli tomu ze ja mam stale problemy s kasinkami a oni su aj proti tomu :wink:

co sa tyka tych nickov tak to fakt sila :zipper_mouth: ja mam jankuat a juliq aj na facebooku v priateloch :confused: som zostala riadne prekvapena aj ked jankaat sa mi hned zdala ,,zvlastna" ale na juliq by som to nepovedala...
ja si z tohoto dovodu sem na konika ani nedavam fotky s mojou tvarou do albumu lebo clovek nikdy nevie ake individua sem chodia :rolling_eyes: ja mam fotky na google picasa tak ked niektora chcete link tak poslem do IP ale sem by som sa bala svoje fotky zavesit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja by som aj bola za tu sukromnu temu lebo sem aj kolkokrat ani o sebe nic nepisem lebo viem ze ma sem chodi par osobok s mojho okolia ,,spehovat" :rolling_eyes:
20. máj 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peťa, ak máš problémy s mykózami, mrkni do témy o menštruačnom kalíšku.. je kopec dievčat, ktoré sa vďaka nemu práve mykóz zbavili :slight_smile:
20. máj 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj baby, apropo vlozky, ja mam taky vytok, ze ja cele tehotenstvo intimky nosim :frowning2:
20. máj 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s tymi vlozkami mam ten isty problem,teraz intimku si dam,musim koli vytoku ale neviem si predstavit po porode behat s vlozkou hrubou jak slak,lebo krvacat budem silno urcite a ten mokry pocit a smrad,no neviem,ja sa budem tusim kazdu hodinu umyvat a menit vlozku,inak si to neviem predstavit.uz len ked si na to pomyslim,je mi spatne,podla mna je to dost nehygienicke nosit vlozky
20. máj 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra idem na cukor,uz teraz mam abstak si cosi dat sladke,kavu som si spravila bez cukru a ani banan ani jablko si nemozem dat,doktor povedal,ze den predtym od obeda uz nic sladke.
20. máj 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mandym,ty jaka si sneda.ja som jak stena
20. máj 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
S krvácaním po pôrode to nie je také hrozné, ako to vyzerá :slight_smile: Prvý deň po pôrode je to ako silnejšia MS, potom a to postupne ( u mňa teda dosť rýchlo) znižuje ako klasické krvácanie. Ako som spomínala, pri odchode z pôrodnice som už len špinila a trvalo to asi ešte týždeň. A potom už nič celý čas, kým som dojčila :slight_smile:
20. máj 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iank baby a nemozme zalozit sukromnu temu? alebo tuto zmenit na sukromnu, uzavretu? Ja by som bola tiez ZA. Zas si nemyslim, ze nas az tolko novych augustoviek uz v tomto stadiu tehu pribudne.
20. máj 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby este k tym plienkam ako sa to bali?

myslim postup:
dam jednorazovku,potom obycajnu plienku a potom tu postolku?
20. máj 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mari,no ja chodim od zaciatlu aj do spetembroviek a tam tiez zalozili podaktore sukromnu temu a nikto tam nechodil,kopu bab sa nedostalo k heslu a pod,nakoniec vsetky pisu v klasike.
20. máj 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky toto som nasla pisal to gynekolog co a tyka CS a krcka v 30tt
"dĺžka je normálna 1,5 - 2 cm (pohmatom) 2,5 mm ultrazvukom a cervikálne skóre do 3 "
20. máj 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,kolko je 1GB - MB?
20. máj 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan ja uz som o tych kaliskoch citala na nete ale co ja viem zda sa mi to take zvlastne :confounded:
ja som maximalne spokojna s tamponami a moje mykozy su asi spojene s mojou imunitou a celiakiou :unamused:

Baby ja som tiez za sukromnu temu!!!!!!!
20. máj 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni 1GB je 1000MB
20. máj 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni 1000 MB
maculienka, to je fotene takto pred rokom :slight_smile: to som nebola tehu a obcas som zbehla do solarka, ale hento som uz asi opalena zo slnka, lebo minuly rok bol krajsi maj :slight_smile:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok