♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

marija
21. máj 2010

no bezlepkove a krabicove 😀 potrebujem nejaky "normalny" recept, bo do obchodu nemam ako ist 😀

abbey1
21. máj 2010

Nie a nie.Ja musím vydržať do augusta,ale sama tomu neverím.Mám tušáka zasa na júl.Ale čo už.nemôžem ju zasadnúť.

rubinka
21. máj 2010

A to ma aký zmysel písať tu a aj v tej novej téme?Podľa mňa stačí súkromná, my sme to v snažilkách tiež tak spravili sme sa presťahovali a nevieme si to vynachváliť. Poznáme sa už nejaký ten mesiac a môžme sa rozprávať o hocičom, je to také komorné a hlavne si človek nemusí furt dávať pozor na to čo o sebe napíše.

snehulienka24
21. máj 2010

no moje male moze byt kludne v septembri, a takisto si moze pockat na moje narodky 2.9...ale neradim jej to velmi predlzovat, budem ufucana a nervna 😀

peta131
21. máj 2010

ja tiez nemienim takto na verejnosti rozoberat svoje sukromie ked viem ze hocikto si to moze citat ale v sukromnej to je ine 😉

gold v pohode vyperie aj farebne pradlo 😉

baby a co sa tyka komody my sme kupili v ikei dokonca bola v akcii za super cenu a ta komoda je uzasna, je velka, sufliky su hlboke co bola moja podmienka a je aj riadne pevna ziadny smejd takze vrelo doporucujem 😵
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/6017...
my sme ju kupili za 90 eur tusim mozno ze tam este je v akcii 😉

rubinka
21. máj 2010

Marija ved to je jednoduché, dáš mlieko, vajcia, štipku soli, 1 vanilkový cukor, polohrubú múku a kryštáľový cukor, neviem ti odhadnúť tie množstvá koľko tebe treba tak uvidíš či ti je dosť cesta a či neni veľmi husté alebo riedke. Ja robím na cca 10 palaciniek z 3 vajec, 6dcl mlieka, 300g múky a 1PL cukru.

evitkamalicka
21. máj 2010

moje bude urcite 7-10 dni pred terminom, kedze uz viem ze bude planovany cisarsky

snehulienka24
21. máj 2010

1/3 kg polohrubej múky, ½ l mlieka, 2 vajcia, štipka soli marija ja robim toto..

lulusha
21. máj 2010

ja dnes idem varit mexicke masko - pre seba s ryzou, pre muza so spiralkami...je to jeho oblubene (teda z mojho repertoaru 😉 ) inac miluje mamkinu svieckovu, ale na ten level som este nedozrela 😀

halintoa
21. máj 2010

Ahoj kočky 🙂,

marija:
200g hladkej múky
1 vanilkáč
2 lyžice curku
štipka soli
3-4 vajíčka
500ml mlieka

Sú fantastické, ja robím iba tie 😝 . Ja si dnes na obed uvarím tvarohové knedle plnené marhuľami (polotovar 😀).

No, dajako ste ma navnadili na pranie, mám 2 koše plné prádla, tak idem na to 😀 a tiež upratovať, prá dní u nás bola kamoška, tzn. že v dome boli 3 plznúce psy a tak to aj vyzerá, denne som mohla vysávať a aj tak všade chlpy... No, hor sa do roboty...

peta131
21. máj 2010

ja mam tiez naplanovany porod na jul teraz na poradni buduci tyzden by som sa mala dozvediet uz kolkateho, mne tiez hrozi bud cisarsky alebo vyvolavany termin tak som zveda ako sa doktor nakoniec rozhodne 😖 takze urcite tu budeme mat aj julove babatka 😵

snehulienka24
21. máj 2010

ach lulu, svieckovu mi nespominaj 😖 to bol cisty des 😀 ten bordel z toho a to co z nej vyslo 😀 no este nemam na to asi vek 😅 alebo skusenosti....

peta131
21. máj 2010

oprava nie vyvolavany termin ale vyvolavany porod 😅 😀

peta131
21. máj 2010

mne sa dnes absolutne nechce varit a kedze som cely den sama doma tak si spravim len spagety s kecupom a syrom 😀

halintoa
21. máj 2010

Peťa: kvôli čomu?

januliatko1985
21. máj 2010

peti a preco cisarak? mne podla sona vychadza tiez na jul 29ty 😕

adal
21. máj 2010

denisocka a neuzavrú túto tému keď sa založí súkromná ? Nie som si celkom istá 🙂
Inak ja mám doma pannu (ale je chlapček 😀 ) a to je flegmatik ako vyšitý po strýkovi (tiež panna 😀 )

adal
21. máj 2010

a ešte sa chcem opýtať, tiež Vám už detičky tlačia "na podvozok" ?

abbey1
21. máj 2010

Ja by som hrozne chcela vydržať do toho augusta,ale uvidíme.tak takto veľa sa vás chystá dezertovať k Júlovkám?U mňa to tiež vyzeralo na sekciu,ale na moje potešenie,asi to bude klasicky.Ešte uvidíme,ale bola by som strašne rada.

evitkamalicka
21. máj 2010

ja sa dozviem termin porodu na poradni v nemocnici v 36tt

halintoa
21. máj 2010

abbey: mňa chcela moja dokyna podľa utz vyšupovať k septembrovkám, ale držím sa Vás ako mor 😀 , je mi tu dobre a nechce sa mi zvykať na inú partiu...

abbey1
21. máj 2010

Moje dieťa je síce dolu hlavičkou a podľa Dr nízko,ale od včera je vyšplhaná niekde pri pupíku,tak ma netlačí na podvozok,ale mám hrozne vyšponovanú spodnú časť bruška,až to pri vzpriamenej polohe riadne bolí.

lulusha
21. máj 2010

peta, spagety s kecupom a so syrom to istia 😉 ja som ich mala vcera a ked som bola v nejakom tretom-stvrtom mesiaci, nemohla som sa ich dojest 😀 kazdy den som musela mat spagety s kecupom a syrom 😝

evitkamalicka
21. máj 2010

mna na podvozok tlaci lebo je nizko aj ono aj placenta

abbey1
21. máj 2010

Tak sa budeme držať spolu Halintoa.lúčim sa s vami a nepopíšte veľa,dostanem sa k vám až zajtra popoludní a nebudem stíhať čítať.pekný deň.

halintoa
21. máj 2010

adal: občas mám také pocity, že mi tam riadne tlačí, alebo taký pocit, ako keby som riadne pučila bruško von, ale to sa tam malá vtedy zrejme uloží... Inak včera si mm sám od seba položil ruku na moje bruško a vydržal sa nechať okopávať riadne dlho, dokonca krpatej sám aj klopkal, aby mu odpovedala, ale mala ho na háku 😀 . Tak som bola dojatá 😵 😵 .
No, fatk idem niečo robiť, ozvem sa, keď bude prádlo vytriedené a v pračke...

januliatko1985
21. máj 2010

adal, aj mna tlaci, lebo tiez ho mam nizko ulozene a placentu tiez, hlavne vtedy ked sa postavim, citim velky tlak, sak to babo uz aj nieco vazi 😅

spagetky ja som tiez mala predvcerom, milujem ich a hlavne, ze je to rychle jedlo.

evitkamalicka
21. máj 2010

presne tak ja citim tiez taky hnusny tlak a obcas aj rezanie ked sa postavim

ja mam francuzske zemiaky

bihan
21. máj 2010

Mňa nič netlačí 😀 Teda bolia ma svaly okolo perinea, ale to s mimi veľa spoločné nemá.. teda nie priamo.

Inak špagety sú jediný druh cestovín, ktoré nejem 😀

januliatko1985
21. máj 2010

evitka, to je dalsie moje oblubene jedlo a mm ho zboznuje, to robim kazda dva tyzdne cca, ale vzdy sa chystam spravit nieco, co som este nevarila a furt skoncim pri nejakom klasickom, sa nejak bojim do toho pustit, aj ked vlemi rada varim.

ja pucim akurat margot cokoladku, musim ju mat kazdy den a sa cuduujem, preco tak kilecka idu hore 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre